MusicSurvivor 6.Sezon 6.Hafta Sonuçları

@batuhankaralar oyları
11 Puan: Ferhat Göçer - Ayrılsak Ölürüz Biz
10 Puan: Kazım Koyuncu - Divane Aşık Gibi
9 Puan: Mirkelam - Elma Değil Ayva (Mirkelam'ın en sevdiğim şarkılarından, yüksek puan vermesem olmazdı :F)
8 Puan: Murat Dalkılıç - Bu Nasıl Aşk
7 Puan: Erkin Koray - Silinmeyen Hatıralar (Başta pek ısınamadım ama nedense hoşuma gitti :) )
6 Puan: Rafet El Roman - Sürgün (Bu nasıl yüksek aldı ben de anlamadım :F)
5 Puan: Feridun Düzağaç - Senin Yüzünden
4 Puan: Zeki Müren - İnleyen Nağmeler (1 ve 2 puan daha kötü olmasa yine 1 puan verecektim sevinme hemen :D)
3 Puan: Aşık Veysel - Beni Hor Görme Kardeşim (Popçular azaldıkça Aşık Veysel yükseliyor :A)
2 Puan: Gökhan Tepe - Üç Kelime
1 Puan: Emre Altuğ - Dokunduğun Gibi

İnşallah Feridun bu şarkıyı bana yazmıştır. Senin Yüzünden elendik demesi hoşuma giderdi..

aşkımız bitteceği bilmemde şaşkını emre daha iyi okumuştu @Tolstoyevski :A :A :A

Erkin Koray 17 şarkı içerisinden birinci olurken, Emre 12 şarkı içerisinden 5.mi 4.mü ne olmuştu. :A

Ayrıca geçmişte, taaa 70'li 80'li yıllardaki şarkıların 2000'lerin, 2010'ların teknolojisinde yorumlanıp ses miksajı açısından kulağa daha kaliteli gelmesi o şarkıyı daha başarılı kılmaz. Şimdi Sıla'nın Acısa da Öldürmez şarkısnı 2040 yılında yılların teknolojisiyle biri yorumlasa ve kulağa daha iyi gelse, bu Sıla'yı başarısız mı yapar? :) @denizz19

Erkin Koray 17 şarkı içerisinden birinci olurken, Emre 12 şarkı içerisinden 5.mi 4.mü ne olmuştu. :A

Ayrıca geçmişte, taaa 70'li 80'li yıllardaki şarkıların 2000'lerin, 2010'ların teknolojisinde yorumlanıp ses miksajı açısından kulağa daha kaliteli gelmesi o şarkıyı daha başarılı kılmaz. Şimdi Sıla'nın Acısa da Öldürmez şarkısnı 2040 yılında yılların teknolojisiyle biri yorumlasa ve kulağa daha iyi gelse, bu Sıla'yı başarısız mı yapar? :) @denizz19
Tam aksine Sıla'yı daha şahane yapar çünkü ondan daha iyisi gelemez :A

2 hafta sonra geldiğimde veririm sürpriz :A
Albüm olmasın da :A

Tahmin ettiğim gibi Feridun kıl payı ekenmekten kurtulacak. Gökhan elenecek.:(