MusicSurvivor 6.Sezon 6.Hafta Sonuçları

@Dosi'ye kefilim, müzik konusunda en uzman jürilerden biridir, geçen hafta nokta atışı tahmin yapmıştı. :)

Ayrıca herkes üstadın şarkısını iyi yorumlayacak değil, gerçi sesi fena değildi ama cidden bu ses tonuna hareketli şarkılar gitmiyor, daha çok Ahmet Kaya şarkıları gidiyor. Senin hatan @Bully nin "Erkin Koray"dan daha iyi yorumlamış" gafına kulak asmak olmuş, Bully'yi dinleme bir daha kafan rahat olsun. :A :A @batuhankaralar
Valla herkes bu şarkıyı Mehmet'le tanıdı, o ortaya çıkardıktan sonra Erkin şarkısı olduğunu öğrenmiştir insanlar :A

Bu Feridun'dan hıncımı alamadan yüksek puanlar gelmeye başladı. Bu kafa elenmeyecek belli. Acun nasıl Sabriye'yine elinde tutuyor @Çiğdem- 'den @MasacRE- 'yine elinde tutmaya çalışıyor.s.s

Ohh fırsat buldum Masacre'yi Sabriye'ye de benzettim. İyi rencide ettim. Bi eridi içim. Süper.:Z

@xemrexxx oyları
zeki müren 12
rafet el roman 11
kazım koyuncu 10
ferhat göçer 9
murat dalkılıç 8
mehmet erdem 7
feridun düzağaç 6
emre altuğ 5
erkin koray 4
mirkelam 3
aşık veysel 2
gökhan tepe 1

Bu Feridun'dan hıncımı alamadan yüksek puanlar gelmeye başladı. Bu kafa elenmeyecek belli. Acun nasıl Sabriye'yine elinde tutuyor @Çiğdem- 'den @MasacRE- 'yine elinde tutmaya çalışıyor.s.s

Ohh fırsat buldum Masacre'yi Sabriye'ye de benzettim. İyi rencide ettim. Bi eridi içim. Süper.:Z
Feridun Düzağaç'ı sana yedirmeyeceğiz :A :A

@Dosi'ye kefilim, müzik konusunda en uzman jürilerden biridir, geçen hafta nokta atışı tahmin yapmıştı. :)

Ayrıca herkes üstadın şarkısını iyi yorumlayacak değil, gerçi sesi fena değildi ama cidden bu ses tonuna hareketli şarkılar gitmiyor, daha çok Ahmet Kaya şarkıları gidiyor. Senin hatan @Bully nin "Erkin Koray"dan daha iyi yorumlamış" gafına kulak asmak olmuş, Bully'yi dinleme bir daha kafan rahat olsun. :A :A @batuhankaralar
teşekkür ederim. Herkes yüklenebilir düşük veriliyor diye ama gidipte saçma sebeplere bağlanması zoruma gitti.
Ve arkadaşım olarakta desteğini hissetmek ayrı sevindirdi beni. Tekrar teşekkurler :)

hhahaha @EFE UYSAL ın goril erdisine benzet bari @MasacRE- y :A

hem ne olucağı belli değil :A
Benden mi bahsettiniz :A :A
210120172310089032386.jpg