En İyi Ben Seçerim 1-3. Hafta Oy Sonuçları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle emeklerine sağlık @Dosi :bhr::bhr::bhr:

ilk 4 final puanları alanlar @Bully @mrt-06 @denizz19 üçünüzede 3 oylamadada sanırım iyi puanlar vermiştim hak etmişsiniz :Z:Z:Z

1. olan @EFE UYSAL a ehlik puanlar vermiştim ama halk sevmiş ve 1.yapmış ayoll banada kocaman bir tebrik etmek düşer :A :A :A

Elenenler @sokak sanati ve @DarkLeqenD kol kola tam bulmussunuz birbirinizi güzel çift olmuşsunuz ayoll :A :A :A

@xemrexxx sende dizi film yarışmalarında hep 1 puanla falan final puanı kaçırıyorsun ama sana ohh olsun tabikide :Z:Z:Z

@Dosi onca hafta senin yarışmanda sonuçlar açıklanırken konuya katkıda bulundu, sen iadeyi ziyaret yapacağına anca sonuçlar bittiğinde,30 sayfa sonra konuya uğra. Ayıp ayıp. :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

ilk 4 final puanları alanlar @Bully @mrt-06 @denizz19 üçünüzede 3 oylamadada sanırım iyi puanlar vermiştim hak etmişsiniz :Z:Z:Z

1. olan @EFE UYSAL a ehlik puanlar vermiştim ama halk sevmiş ve 1.yapmış ayoll banada kocaman bir tebrik etmek düşer :A :A :A

Elenenler @sokak sanati ve @DarkLeqenD kol kola tam bulmussunuz birbirinizi güzel çift olmuşsunuz ayoll :A :A :A

@xemrexxx sende dizi film yarışmalarında hep 1 puanla falan final puanı kaçırıyorsun ama sana ohh olsun tabikide :Z:Z:Z
Bu sefer ters tepti sen beğenmedin halk beğendi ve 1. yaptı çok iyi başlangıç yaptım devamı gelir inş :A :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Dosi onca hafta senin yarışmanda sonuçlar açıklanırken konuya katkıda bulundu, sen iadeyi ziyaret yapacağına anca sonuçlar bittiğinde,30 sayfa sonra konuya uğra. Ayıp ayıp. :A

benim vaktimmi var ayoll ben reelde daha yoğunum gündüz 16:00 dan önce akşamda 23:00 dan önce gelemiyorum taa ekim ayından beridir hem bu konunun şakasını bile yapmayalım çünkü ciddiye alıcak kadar art niyetli insanlar malesef var beni forumda bilmeyen yok zaten cnm :bhr::bhr::bhr:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
benim vaktimmi var ayoll ben reelde daha yoğunum gündüz 16:00 dan önce akşamda 23:00 dan önce gelemiyorum taa ekim ayından beridir hem bu konunun şakasını bile yapmayalım çünkü ciddiye alıcak kadar art niyetli insanlar malesef var beni forumda bilmeyen yok zaten cnm :bhr::bhr::bhr:
Ne zaman saat düzenin düzelecek :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
En İyi Ben Seçerim 1-3. hafta ilk oy sonuçları bugün saat 20.00'da başlıyor. Hepinizi heyacan dolu programımıza bekliyoruz :Z
Ekli dosyayı görüntüle 54872

Öncelikle oylamaya katılan değerli jürilerimize teşekkürler ederim.
İlk 4 yarışmacı final puanını alacaklar.

Haftalarımızı sırasıyla açıklayacağım ve her hafta final puanı alanları belirlendikten sonra 3 haftanın toplam puanlarındada elenen 2 yarışmacımız belli olacak
1f600.png

4-6. haftayı kapsayan 2. oylama gecemizde 3 yarışmacı yarışmaya veda edecek.
Yarışmacılar:​
1-3 haftanın toplam puanları :
491 Efe
491 mrt-06
482 Bully
473 denizz19
472 xemrexxx
444 Faji
438 ozmoturk
411 Billy Kane
384 vadikızı
376 sokak sanatı Elendi
350 DarkleqenD Elendi

Jüriler :
@destere
@MasacRE-
@MEnes
@mesmeso61
@Çiğdem-
@turkuazz
@Dosi
@Maskeli Fedai

ilk sunuculuk deneyimin muhteşem olmuş @Dosi :) şutladıklarında muhteşem olmuş tepiğine sağlık:) her hafta daha çok kişi şutlarsın umarım :)
@darklegend in zaten seçimleri berbattı elenmesi normal :)

@sokak sanati ise kendi ayağına kurşun sıktı eleyin beni diye çağırıyordu resmen yoksa yoksa bir aşk-ı memnu efsanesi dururken gidip kimsenin şeetmediği bana hilmiye de dizisiyle gelmezdi :) kendi düşen ağlamazmış sürünsün daha beter olsun :)

@destere
@EFE UYSAL :Şaban oğlu Şaban - Parola = 21 puan
@xemrexxx :Tosun Pasa- tuvalete gitme sahnesi = 20 puan
@vadikızı :Cöpculer krali recap kedi kovalama sahnesi = 19 puan
@ozmoturk :Çöpçüler kralı -kız kaçırma sahnesi = 18 puan
@Bully :Şaban oğlu Şaban - Çadır = 17 puan
@mrt-06:Şaban oğlu Şaban Bohça kılığı =16 puan
@FaJi : Saban oglu Saban- hirsizi vurdum = 15 puan
@Billy Kane : Kadırgalıyı hakladık = 14 puan
@DarkLeqenD:Cöpculer krali - Belediye parkimiza hosgeldiniz = 13 puan
@sokak sanati : Korkusuz korkak- Mesela yani = 12 puan
@denizz19 :Garip - mahkeme sahnesi = 11 puan
@denizz19 bu puanlar içinde teşekür beklerdim :) kazan doğurunca herkes teşekür eder asıl asalet kazan ölünce teşekür etmeyi başarabilmektir :)

Teşekkürler @destere kötü puan almadık bugün senden :A
çok sevdiklerim veya nefret ettiklerimle gelmediğin için mecburen orta alanı kapmışsın :) kötülere dua et onlar olmasa orta alanı zor kapardın :)

:A 1 puan ile 1 puan kapmışım.

@destere kalp ben :A
gökçe felaketinden sonra doğru yolu bulmuşsun gibi umarım tekrar aynı hatalara düşmezsin :)
gökçede iyi kızdı aslında ama yanlış meslek seçmiş sanırım banyoda sesi yankı yapınca kendisine hoş gelmiş şarkıcı olmak gibi bir hata yapmış :) banyodayken bende bülbül kesiliyorum ama şarkıcıyım diye kimsenin kafasını şişirmiyorum :)

@destere sana yaptırımım büyük olacak.
kendine yaptırım uygula :) aşk-ı memnu ile gel diye dilimizde tüy bitti ama sen gittin foktan şeyler seçtin ama bence elenmek için özel çaba sarfettin gibi :) sonunda hakettiğin yeri bulmuşsun lanet olasıca gaspçı çakma başkan :)) @Çiğdem- in seni tiz vakit başkanlıktan şutlaması şart oldu artık :)

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Takip edemedim sonuçları ve yarışmayı ama iyi puan verdiklerim beğenmiş ve harikasın kardeşim benim demiş kötü puan alanlar ise türlü benzetmelerle saydırmış her zamanki gibi. :A Hepinizi saygıyla selamlıyorum kalite anlayışıma göre olması gerektiği şekilde puanlar dağıttım her zaman olduğu gibi. :A Elenen arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum canları saolsun bir dahaki sefere artık. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,218
Puanı
1,060

teşekkurler :)
olayı yanlis anladin. ilk mesajdakinpuan tablosu 3 haftanin toplam sonucu ve final puanlariyla alakasi yok. daha final puani ekleyecegim.
@vadikızı @ozmoturk ve @xemrexxx ninde final puanlari var hatta ezdiğin Emre 2. hafta lider oldu :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,516
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,218
Puanı
1,060
:DBen alıştım artık bu duruma zeynep canı sağolsun
kı sen hakikaten 2. hafta patlama yapip 3 final puani aldin ve elenmekten son anda kurtuldun :A

Adam seni jüride görünce Dirilişden hızlaca uzaklaşıyo artık nasıl becerdiysen. :A
sana teşekkur ederim yarişmami ciddiye alip beni uğrastirmadan oylarini yolladiğin icin :) baskalari seni kara listeye almis olabilir ama ben aldiris etmedim ve sende onlari hakli çıkarmadın :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,516
Puanı
1,060
kı sen hakikaten 2. hafta patlama yapip 3 final puani aldin ve elenmekten son anda kurtuldun :A

sana teşekkur ederim yarişmami ciddiye alip beni uğrastirmadan oylarini yolladiğin icin :) baskalari seni kara listeye almis olabilir ama ben aldiris etmedim ve sende onlari hakli çıkarmadın :)

:Fayy evet öyle olmuş valla şaşırdım kendimee

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ilk sunuculuk deneyimin muhteşem olmuş @Dosi :) şutladıklarında muhteşem olmuş tepiğine sağlık:) her hafta daha çok kişi şutlarsın umarım :)
@darklegend in zaten seçimleri berbattı elenmesi normal :)

@sokak sanati ise kendi ayağına kurşun sıktı eleyin beni diye çağırıyordu resmen yoksa yoksa bir aşk-ı memnu efsanesi dururken gidip kimsenin şeetmediği bana hilmiye de dizisiyle gelmezdi :) kendi düşen ağlamazmış sürünsün daha beter olsun :)

@denizz19 bu puanlar içinde teşekür beklerdim :) kazan doğurunca herkes teşekür eder asıl asalet kazan ölünce teşekür etmeyi başarabilmektir :)

çok sevdiklerim veya nefret ettiklerimle gelmediğin için mecburen orta alanı kapmışsın :) kötülere dua et onlar olmasa orta alanı zor kapardın :)

gökçe felaketinden sonra doğru yolu bulmuşsun gibi umarım tekrar aynı hatalara düşmezsin :)
gökçede iyi kızdı aslında ama yanlış meslek seçmiş sanırım banyoda sesi yankı yapınca kendisine hoş gelmiş şarkıcı olmak gibi bir hata yapmış :) banyodayken bende bülbül kesiliyorum ama şarkıcıyım diye kimsenin kafasını şişirmiyorum :)

kendine yaptırım uygula :) aşk-ı memnu ile gel diye dilimizde tüy bitti ama sen gittin foktan şeyler seçtin ama bence elenmek için özel çaba sarfettin gibi :) sonunda hakettiğin yeri bulmuşsun lanet olasıca gaspçı çakma başkan :)) @Çiğdem- in seni tiz vakit başkanlıktan şutlaması şart oldu artık :)

Ne Aşkı Memnu'ymuş arkadaş.:p

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Program içerik olarak çok iyi her hafta farklı olunca oy yollama isteği geliyor. :D Teşekkür ederim bu arada desteğin için
Öhöm öhömm. @Çiğdem- @mrt-06 :A