Nisan 2017 Yeni Fav10 Yönetimi ve Editörleri

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Hak ediyorsun bence, forumda en çok konu açanlardan biri de sensin son zamanlarda. Editörlerin görevi konu açmak zaten bence başarıyla yaparsın görevini. Konu açmada bir sıkıntı yaşarsan bana ya da @Bully'e özelden ulaşabilirsin. :)
aslında karar benim açımdan çok sürpriz oldu ama dediğim şekilde yetkiyi hak ettiğimi sanmıyorum,bu yetkide olmayı hak eden başka kişiler bulunuyor onların alması daha uygun olur,ayrıca sonbaharda forumda daha az aktif olma durumum olabilir o açıdan da yetkimin alınması daha uygun olur:)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aslında karar benim açımdan çok sürpriz oldu ama dediğim şekilde yetkiyi hak ettiğimi sanmıyorum,bu yetkide olmayı hak eden başka kişiler bulunuyor onların alması daha uygun olur,ayrıca sonbaharda forumda daha az aktif olma durumum olabilir o açıdan da yetkimin alınması daha uygun olur:)
Biz sana güveniyoruz, forum adına önemli isimlerdensin. En azından bir dene, hemen pes etme, olmazsa sonrasına bakarız. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Demek beni beğenmiyorsun öyle olsun :)
Ayıpsın bak @mesmeso61 i de etiket yapmayı unutmuşum. Konuyu ziyaret edenleri etiket yaptım sizler yeni ziyaret etmişsiniz o yüzden konuya bakmadım Yoksa :D

Siz değerli arkadaşlara da tebrikler. Sizler de başarılı bir yıl geçireceksiniz eminim :)

@FaJi seni de tebrik ediyorum editörüm :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ayıpsın bak @mesmeso61 i de etiket yapmayı unutmuşum. Konuyu ziyaret edenleri etiket yaptım sizler yeni ziyaret etmişsiniz o yüzden konuya bakmadım Yoksa :D

Siz değerli arkadaşlara da tebrikler. Sizler de başarılı bir yıl geçireceksiniz eminim :)

@FaJi seni de tebrik ediyorum editörüm :A
Ben de ziyaret ettim, beni de tebrik et. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
6. yılımda moderatörlük unvanına eriştim bu başarı mıdır, başarısızlık mıdır bilemedim. :A Herkese teşekkür ederim açıkcası beklemiyordum. :D Şimdi sorumluluğum bir tık daha arttı daha fazla aktif olmaya çalışırız inşAllah. :D