Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | Şampiyon Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Trip attığında neşeleniyorum ama atma ben suratı asık olmaya razıyım :F
Hayda sana trip atmiyordumki ve tripler mazide kaldi .
Anam adimiz çıkmış bir kere. Dün @Bully e normal birşey diyoruz trip algiliyor bende kaçtım forumdan.
Ben galiba erken döndüm foruma :(

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
:Fdeniz ben sana yeterim dedi ya bende bende yeterim anlamında bende bende diyorum :F

:F:Fhay allah iyiliğini kopardın yine ya bizi
Ay olmadi ya diğerleri dediğim kişi mesela @Bully idi. O olmazsa olmaz :) tüh onu baya etiketledim gördünmü yapmamam gerekirdi, şimdi gözden kaçanlar olacak bende söylenecem iş kötüye gider :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Ay olmadi ya diğerleri dediğim kişi mesela @Bully idi. O olmazsa olmaz :) tüh onu baya etiketledim gördünmü yapmamam gerekirdi, şimdi gözden kaçanlar olacak bende söylenecem iş kötüye gider :F

:Fböyle dedin ya kesin görür artık @Bully kaansız olurmu ya aha bende etiketledim bakmazsa sen karışma ben çenemle gebertirim onu :F:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
:Fböyle dedin ya kesin görür artık @Bully kaansız olurmu ya aha bende etiketledim bakmazsa sen karışma ben çenemle gebertirim onu :F:F
Yani ben genelde onunkine söylenirim mesela Atacan benim bildirimlerin 20% sine döner birşey demem. Şimdi @Bully i cok etiketledikya anca gülmeyle geçistirir. Zaten MS zamanı girerse onuda görmeyiz :D Bugün rekor bildirimim oldu galiba.