Survivor 2017 - 16. Bölüm Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,817
Puanı
1,060
Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Tv8'de yayınlanan yarışma programı Survivor'un 16.bölüm yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz.
Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanacak.Yeni bölüm 20:00'da Tv8'de.​

Bugün dokunulmazlık oyunu var dizimde var yine dizi program arası geleceğim bakalım
neler olacak yarışmada😉
@dosimosi aaa ilk konundu demiii tebrik ederim cnm yaa:Z

Bugün dokunulmazlık oyunu var dizimde var yine dizi program arası geleceğim bakalım
neler olacak yarışmada😉
@dosimosi aaa ilk konundu demiii tebrik ederim cnm yaa:Z
Evet ilk :D
elim alışır artık :A
yakında @denizz19 korksun benden. yarışmaya hepten sahip çıkacağım onun elinden alıp :A

tamda diyordum bugün macuna yorum atayım diyordum ama beni etiketlememişler :) neyse başka bir zaman macunu sıvarız :)

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
iki aylık dinlenme periyoduna girdim kaldı bir buçuk ay :) şunun şurasında çarşambaya ne kalmışki :)
sen reyting konusunda gelmem dedin survivor konularina oyüzden etiketlememiştim ama sen benim konuma renk katarsın oyüzden kendi iradenle geldiğine sevindim

@eskici şuan baktimda daha özetmiş ordada :)
dokunulmazlık oyunuda harika.
biri sakatlaniyor galiba ünlülerde.
bene oyun zamanı bakacam zaten

Serhat Akin sakatlaniyor umarim ciddi bir seyi yoktur ama Acun Allah daha beterini vermesin falan diyor Serhat yarismayi birakabilir bence.

Serhat Akin sakatlaniyor umarim ciddi bir seyi yoktur ama Acun Allah daha beterini vermesin falan diyor Serhat yarismayi birakabilir bence.

Furkanin ağlamasindan anlamıştım.
yazık olur ya. Iyi yarışıyordu.
ünlülerin dengesi bozulur

Ben senin gibi olmayacağım yorum yazacam bugün :A
ben senin diğer konularina geliyorum zaten :A tek buna inat ediyorum.
oy kullanacanmi ? yarin son gün :A