ATV Aşk ve Mavi - Dizi Yorumları

@denizz19 samata baslayacak :D
ismetin Hande Ataizi tarzi hareketini izleyecez :A
ve kameramanlar

:D Atacanın o tarz hareketlerine şahit olmadım henüz. herkes öyle dediğine göre demek var birşey.
bu arada benim misafirlik kaldi gibi sanki :D olmazsa ben misafir cağırırım :A
Sen de ne meraklısın misafir olmaya misafir getirmeye :A Atacan'ın yılanlıkları eskiden çoktu şimdi duruldu .ss

Hasibedeki yılanlık @mrt-06 da yok :F
Dizimin arasında açtım. :A Ama Dayan Yüreğim izleyici çalabilir bu diziden. :A

olurmu @Bully görsün en samimi en keyifli dizi sohbetinin nerde yapıldığını :D
yorum yapanlar keyifli kişiler zaten.
buna @mrt-06 de dahil :D
Teşekkürler hocam, o senin samimiyetinden. :bhr:

Sen de ne meraklısın misafir olmaya misafir getirmeye :A Atacan'ın yılanlıkları eskiden çoktu şimdi duruldu .ss
Laf çıkarma ya ne yılanlığımı gördün yılanlık yaptıysak da birlikte yaptık hatırlatırım. :A

meraklı olduğuman değil. bana çok misafir geliyor ve ben bazen önden çağırıyorumki sizin etkinliklere denk gelmesin diye :A

Dizimin arasında açtım. :A Ama Dayan Yüreğim izleyici çalabilir bu diziden. :A

Teşekkürler hocam, o senin samimiyetinden. :bhr:

Laf çıkarma ya ne yılanlığımı gördün yılanlık yaptıysak da birlikte yaptık hatırlatırım. :A
Dayan Yüreğim mi izliyon La sen :A Bizden seyirci falan çalamaz :F işte bak yılansın eskileri ortaya çıkarıyorsun :A

meraklı olduğuman değil. bana çok misafir geliyor ve ben bazen önden çağırıyorumki sizin etkinliklere denk gelmesin diye :A
Nasıl yani mesela sonuçlar 20'de sen 18:00 da çağırıyorsun sonra hadi gidin mi diyorsun :A