Survivor 2017 - 14. Bölüm Yorumları

Kendisi diyor ben psikolojik baskıyı çok iyi yaparım diye oyun hiç kazanamıyorya kendini böyle telafi ediyormuş Çakma Semih :A
Yalnız sadece rakiplerine değil ki, bize de psikolojik baskı yapıyor. Ne zaman çıksa televizyona kumanda fıratasım geliyor. :)

Ünlülerin rahat alacağı tur zora girdi Elif şov yaptı resmen.

İlhan Mansız geride gelse de fark etmez, finalde her türlü bitiriyor adam :D

Sema'nın ikide sıfır çektiği günleri de mi görecektik be vay anasını :D

Eser'de büyük çöküş var yalnız..

Furkan yendi :Z

Açlık sıkıntısı etki etmiş anlaşılan.
Acun da zaten yarışmayı tamamlayabileceğinden emin değilim dedi bugün. Yalnız Eser böyle devam ederse gönüllüler sürekli kaybeder, ilk haftalarda takır tukur kazanıyordu adam.

Furkan yendi :Z

Açlık sıkıntısı etki etmiş anlaşılan.

Acun da zaten yarışmayı tamamlayabileceğinden emin değilim dedi bugün. Yalnız Eser böyle devam ederse gönüllüler sürekli kaybeder, ilk haftalarda takır tukur kazanıyordu adam.

Ya Eser en başından beri kazandığı yarışları geride bitirip atışla kazanıyordu zaten çoğu zaman. Ben diyorum size kendisi kocaman bir balon yavaş yavaş sönüyor işte en sonunda patlayacak :A

Gönüllülerin kızları bayağı iyi bugün. Denisa Berna Tuğçe'de güçsüz kişilerle yarışacaklar :A

Ya Eser en başından beri kazandığı yarışları geride bitirip atışla kazanıyordu zaten çoğu zaman. Ben diyorum size kendisi kocaman bir balon yavaş yavaş sönüyor işte en sonunda patlayacak :A
Ama hızlıydı ya başlarda, şimdi açlık yüzünden vücudu gitmiyor adamın :D

İnşallah toparlar yeniden, Eser'in iyi olması rekabet açısından önemli :D Tabii dediğin gibi balon da olabilir zaman lazım biraz daha :A