Diriliş "Ertuğrul" 65. Bölüm Yorumları

Bölüm sezonun en iyi bölümüydü. Sürekli bir olay sürekli bir tempo güzel olmuş gerçekten. :)

Bilmem izledim işte yani daha hareketli olmalıydı son yarım saat hep tehdit konuşmalar falan geçti :A Yani emin olamadım :D en aklımda kalan sahne kekliğin kekliği öldürdüğü sahneydi :D
Haftaya baştan sona bi şans ver. Beğenme ihtimalin var.ozellikle Çolpan hatun tam senlik:A

Haftaya baştan sona bi şans ver. Beğenme ihtimalin var.ozellikle Çolpan hatun tam senlik:A
66.bölümden ne anlarım ben :D çolpan hatun hangisi o kokusu güzel olan kadın mı yoksa :A

Hikayenin mekaniğini bilmediğin için böyle bol keseden sallarsın tabi. :A Ama bu bölüm hem karakterler arası etkileşim hem aksyion sahneleri hem de kurulan oyunlarla geçer notu aldı benden. :)
Hikayenin mekaniğiymiş mekanik deyince elit mi oluyorsun :A

Bu söz sana gelsin :A
Rızkıma tasavvur eden köpek cezasını çeker.
Hiç bir şey anlamadım Yok mu daha güzel sözler :A

66.bölümden ne anlarım ben :D çolpan hatun hangisi o kokusu güzel olan kadın mı yoksa :A

İnşaat mühendisi olacağız istem dışı ağzımdan çıkıyor mekanik kelimesi çünkü bizim işin temeli o. :A Ve buraya uyarlayınca da güzel oldu şahsen.. :A

İnşaat mühendisi olacağız istem dışı ağzımdan çıkıyor mekanik kelimesi çünkü bizim işin temeli o. :A Ve buraya uyarlayınca da güzel oldu şahsen.. :A
Bana ne olacaksan niye kendini tanıtma gereği duydun ki şimdi Zaten sana gıcık oluyorum bir de diriliş izleyip karşıma çıkıyor pis içerdeci :A

Hiç bir şey anlamadım Yok mu daha güzel sözler :A
Evet hani uralin sinsi bir kertenkele gbi çadırda kokladigi gaci. Aslında gizli Hıristiyan ama kocası (Ural) bilmiyor henüz .:A Sezonlar arası konu ilişkisi çok yok. Her sezon karakter ve konu baştan değiştiği için 66.bolum değilde 4.bolum gbi bak.

Ne diyon hiç bir şey anlamıyorum neyse yeter bu kadar diriliş :A yarın düşüş Yaşar bence dizi :D

Evet hani uralin sinsi bir kertenkele gbi çadırda kokladigi gaci. Aslında gizli Hıristiyan ama kocası (Ural) bilmiyor henüz .:A Sezonlar arası konu ilişkisi çok yok. Her sezon karakter ve konu baştan değiştiği için 66.bolum değilde 4.bolum gbi bak.
O kadını severim Kara Ekmek dizisinde de severdim :A

Bana ne olacaksan niye kendini tanıtma gereği duydun ki şimdi Zaten sana gıcık oluyorum bir de diriliş izleyip karşıma çıkıyor pis içerdeci :A
Kelimeyi kullanma sebebimi söyledim elitlik amaçlı değildi yani. :A Uyuz olunacak biri olmadığımı düşünmekteyim, dizi için değer mi amaan sen de. :A :A