Benim Albümüm 3.Sezon / Kazanan Sezen Aksu xemrexxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de katılmam sizin pis yarışmanıza İlker'e eleminden 1 vermene göz yumamam üzgünüm. :A Çünkü hak etmiyor.
hahaha ayy yine çorba oldu burası herkesin alemi başka :F ilker kim ayoll @sokak sanati siz ne konusuyorsunuz :F :F :F

@sokak sanati

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bana haksızlık yapıyor dedin yani. Bunlar hep eksi puan işte yeni yarışmada sana destere ile köstek olabiliriz.:A
Haksızlık yapıyorsun demedim. Adamdan nefret ediyorsun ve bu yüzden oy kullanarak onu düşürmek istiyorsun, sadece kullanmak zorunda değilsin, asıl fanı olduğun dizilere oy kullan Poyraz'dan uzak dur. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bir konuda konuşmuştuk geçmiş mesajlarımdan bulurum gerekirse :A :A :A
...........................................................

@destere iyidir @dosimosi biraz sapıktır ama başı bağlı olduğu için çekinmene gerek yok hem yarışmama bir hareketlilik akzandırdı gelir gelmez @Bully :F

kız neyse @destere geldi de seni dengeleyecek biri oldu yarışmada destere şimdi tüm kadın oyunculara 9-10 erkeklere 1i basar birbirinizi tamamlıyorsunuz burada bile bence evlenin artık :A

Onun başı bağlı olsa nolur be kim bilir kaç kez boynuz taktı sana :A

Yine yanımda ol. destereye boynuzu taktın bir kere zaten 2.sinden zarar gelmez.:A

yukardaki mesajda çiğdem kime karşı kimi uyarmış anlamadım :) siz ne anladınız o cümleden ? :)

destere iyidir (ama) @dosimosi biraz sapıktır ama başı bağlı olduğu için çekinmene gerek yok (destere )

hogatha banamı lafı giydirdi yoksa çaktırmadan dosimosiyemi laf saydırdı :) parantez içindekileri cümleyi anladığımız şekilde tamamladım :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hahaha ayy yine çorba oldu burası herkesin alemi başka :F ilker kim ayoll @sokak sanati siz ne konusuyorsunuz :F :F :F

@sokak sanati

Ben 1 hesaptan başka bir hesabın kârını yapmaya çalıştığım için oluyor bunlar hep.:F Benim muhasebeci kafam işte.
İlker Poyrazda ki berbat oyuncu. Emre oylarımı kabul etmeyecekmiş bende böyle bir kural gelirse Bully yanımda ol dedim yoksa destereye destek veririm dedim.:F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yukardaki mesajda çiğdem kime karşı kimi uyarmış anlamadım :) siz ne anladınız o cümleden ? :)

destere iyidir (ama) @dosimosi biraz sapıktır ama başı bağlı olduğu için çekinmene gerek yok (destere )

hogatha banamı lafı giydirdi yoksa çaktırmadan dosimosiyemi laf saydırdı :) parantez içindekileri cümleyi anladığımız şekilde tamamladım :)
HAHAHHAHA :F @dosimosi de kız senden korkmuş yarışmıcam diyor bende sapıktır evet ama korkma başı bağlı oklavayı kafasına indiririm dedim ayol :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Haksızlık yapıyorsun demedim. Adamdan nefret ediyorsun ve bu yüzden oy kullanarak onu düşürmek istiyorsun, sadece kullanmak zorunda değilsin, asıl fanı olduğun dizilere oy kullan Poyraz'dan uzak dur. :A

Burçine destek olayım diye izliyorum oy veriyorum.:A İlker ile ilgim yok oy vermeyin zorunlu yapan Emre.:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Burçine destek olayım diye izliyorum oy veriyorum.:A İlker ile ilgim yok oy vermeyin zorunlu yapan Emre.:A
Burçin sevgini daha önceden göremedik hiç nedense bu sezon ortaya çıktı ve nedense diziyi bu sezon izlemeye başladın, Poyraz iyi reytingler aldığı zaman sevinseydin o zaman Burçin var diye, ama sen İlker var diye üzülüyordun.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

sana lafi saydirdi.
belki bilmiyorsundur ben bir bayanim :) simdi daha aydinlatici olmustur umarim :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Burçin sevgini daha önceden göremedik hiç nedense bu sezon ortaya çıktı ve nedense diziyi bu sezon izlemeye başladın, Poyraz iyi reytingler aldığı zaman sevinseydin o zaman Burçin var diye, ama sen İlker var diye üzülüyordun.

İşte sezon başında ilker çıktı dediler o yüzden baktım ilk bölüme sonra geri döndü ama Burçin öyle güzel oynuyor ki Sinan ile devam edesim geldi.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sana lafi saydirdi.
belki bilmiyorsundur ben bir bayanim :) simdi daha aydinlatici olmustur umarim :A

kusura bakma özür dilerim bayan olduğunu bilmiyordum
dememi bekliyorsan daha çok beklersin :))

yani sapığın bayanı olamazmı hatta bununla ilgili hem yerli hem yabanci filmler var çok şirret oluyorlar erkeklerden daha beter oluyolar allah kimseyi onların eline düşürmesin :)
ama beni düşürebilir pek sorun etmem :)

HAHAHHAHA :F @dosimosi de kız senden korkmuş yarışmıcam diyor bende sapıktır evet ama korkma başı bağlı oklavayı kafasına indiririm dedim ayol :F

anladım anladım senin derdin başka beni kaptırmamak için çırpınıyorsun :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kusura bakma özür dilerim bayan olduğunu bilmiyordum
dememi bekliyorsan daha çok beklersin :))

yani sapığın bayanı olamazmı hatta bununla ilgili hem yerli hem yabanci filmler var çok şirret oluyorlar erkeklerden daha beter oluyolar allah kimseyi onların eline düşürmesin :)
ama beni düşürebilir pek sorun etmem :)

anladım anladım senin derdin başka beni kaptırmamak için çırpınıyorsun :))
erkek kıtlığı var malesef bu ülkede kimlere medet buluyoruz oyüzden :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
erkek kıtlığı var malesef bu ülkede kimlere medet buluyoruz oyüzden :A :A :A

oranlar eşit ama yaşlılarda kadın nüfusu erkekleri solluyor iki kat fazla da o yaştan sonrada nufusları artıyor diye sevinecek değilim bizim yaşlarda her erkeğe 3 milyo kadın düşecektili ? :))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
oranlar eşit ama yaşlılarda kadın nüfusu erkekleri solluyor iki kat fazla da o yaştan sonrada nufusları artıyor diye sevinecek değilim bizim yaşlarda her erkeğe 3 milyo kadın düşecektili ? :))
la bırak bu konuyu oyuncu yarışması konusuna gel çikinella çiğdem kadın oyunculara 1 puanı basıyor geçen hafta müjde uzmanla sanem çelik e bile 1 verdi kıskanç haset şey.ss

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
la bırak bu konuyu oyuncu yarışması konusuna gel çikinella çiğdem kadın oyunculara 1 puanı basıyor geçen hafta müjde uzmanla sanem çelik e bile 1 verdi kıskanç haset şey.ss
ayy bu kıytırık bir yarışma yapmış oyuncuya puan veriyoruz cadolozlara 1 veriyorum diye yeni kural çıkartmış 1 kişiye rtık 1 verecekmişiz hakkımı savun cnm :A :A :A