Benim Albümüm 3.Sezon / Kazanan Sezen Aksu xemrexxx

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,284
Puanı
1,060
zamanım yoktu da bizimkiler ne izliyorsa onu izlemek zorunda kaldım yabancı dizilere bakamadım bir türlü benim istediğim diziler dışında tüm dizilere göz atmışlığım var :)

bu arada @denizz19 e bişey soracaktım hep aklımda kaldı öyle:) cemre karnından vurulunca niye kör oldu? kızın göz sinirleri karnındamı dolaşıyor ? sonra suya düşünce niye gözleri açıldı onun ihtisas alanıdır diye soruyu ona sakladım ama kendisi piyasada yok :)

gökhanla geliyorsa zaten başta kaybetmiş ordan kazanma şansı sıfır yol yakınken atını değiştirsin :)

cemre psikolojikmen kör oldu canım :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
zamanım yoktu da bizimkiler ne izliyorsa onu izlemek zorunda kaldım yabancı dizilere bakamadım bir türlü benim istediğim diziler dışında tüm dizilere göz atmışlığım var :)

bu arada @denizz19 e bişey soracaktım hep aklımda kaldı öyle:) cemre karnından vurulunca niye kör oldu? kızın göz sinirleri karnındamı dolaşıyor ? sonra suya düşünce niye gözleri açıldı onun ihtisas alanıdır diye soruyu ona sakladım ama kendisi piyasada yok :)

gökhanla geliyorsa zaten başta kaybetmiş ordan kazanma şansı sıfır yol yakınken atını değiştirsin :)
AAA dizi demişken İçerde dizisi izliyormusun sen :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@destere sen kağıt üstünde başkan yazısı ile yetinmissin. Ben istediğime istediğim puanı veriyor istediğimi eliyordum.:A Çiğdem zaten benden bu hakkı almaz sana vermesi konusunda müzakere edeceğiz.:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,284
Puanı
1,060
tabiki her aşk kavğayla başlar halvetle biter derler :))

ay senin aklın ordamı kızzz @Çiğdem- kaç bundan yakaladığı halvete sokcak seni bu:F

sonrada denize düşünce kızın psikolojisine su kaçtı o şekil gözü açıldı sanırım :)

çetin tekindor hatrına ilk bölümüne bakmak zorunda kaldım çağatay yumoşu varmış dizide ilk bölümden sonra terk ettim tabiki :)

o olay başına gelince açıldı işte psikolojik işte sen ne anlarsın be :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere sen kağıt üstünde başkan yazısı ile yetinmissin. Ben istediğime istediğim puanı veriyor istediğimi eliyordum.:A Çiğdem zaten benden bu hakkı almaz sana vermesi konusunda müzakere edeceğiz.:A

ben hogathaya olan saygımdan kuralı bozmamıştım:) ama sen kıza en ufak bir saygı göstermemişsin yetki gaspı yapmışsın bundan sonra bir daha başkanlığı rüyanda görürsün :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sonrada denize düşünce kızın psikolojisine su kaçtı o şekil gözü açıldı sanırım :)

çetin tekindor hatrına ilk bölümüne bakmak zorunda kaldım çağatay yumoşu varmış dizide ilk bölümden sonra terk ettim tabiki :)
@destere beyefendide olsaydı bu sezon oda öyle kullanıcaktı ama o kaybolunca seni yardımcı diye getirdik ayoll ama survivorda tekrar destere devam edecek tabikide istediği gibide oy kullanıcak ama tekrar kaybolursa ozaman 3 Ay sonra gelipte laf etmesin :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- tabi ki orada destere başkan yazabilir ama yetkilerinin olması gerektiğini ben gündeme getirdim. @destere 'nin kafası fazla bu konulara basmadığı için gözü sende olduğu için aklına gelmemiş olabilir ama bu bir fikirdir ve benim telifim var yani benden izin alman lazım yoksa fikrimi gasp etmiş olursun.:A @Bully haklıyım Di mi benim izin vermem gerekiyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
tuhaf isler dönuyor. neyse ben vazgectim yarismaktan :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- tabi ki orada destere başkan yazabilir ama yetkilerinin olması gerektiğini ben gündeme getirdim. @destere 'nin kafası fazla bu konulara basmadığı için gözü sende olduğu için aklına gelmemiş olabilir ama bu bir fikirdir ve benim telifim var yani benden izin alman lazım yoksa fikrimi gasp etmiş olursun.:A @Bully haklıyım Di mi benim izin vermem gerekiyor.
aaa izin ver ozaman :F hem seni yarışmacı olarak görmek istiyoruz :A

tuhaf isler dönuyor. neyse ben vazgectim yarismaktan :A
NE TUHAF İŞİ KIZ ASIL BAŞKANIMIZ GELDİ ONU KARŞILIYORUZ :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aynen fikrin mucidi sensin senden izinsiz kullanırlarsa kapatırız bu yarışmayı RTÜK olarak :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen fikrin mucidi sensin senden izinsiz kullanırlarsa kapatırız bu yarışmayı RTÜK olarak :A
Bu izin konusunu yarışma başlayana kadar düşüneceğim.:A Yarışmacı arkadaşlarada fikirlerini soracağım elbet.:A
hahah aaa yok 3.sezon başlamadan @destere zten yetki istiyordu 3.sezon benim gibi oy kullanıcaksın demiştim ona bir konuda onun sohbetini yapmıştık bu yetkiyi vericektim zaten bu sezon üşenmeyip mesajlarıda bulurum ortada bir ayrımcılık yok :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hahah aaa yok 3.sezon başlamadan @destere zten yetki istiyordu 3.sezon benim gibi oy kullanıcaksın demiştim ona bir konuda onun sohbetini yapmıştık bu yetkiyi vericektim zaten bu sezon üşenmeyip mesajlarıda bulurum ortada bir ayrımcılık yok :A

Kanıt nerde. Ben anlamam ben vekil başkan olduktan kaç hafta sonra o şekil oy verdim. Yani olsa bu fikrin hemen yapardın.s.s @Bully böyle mesajlar varsa hemen sil. Engelleri ortadan kaldıralım.:A

biraz öyle oldu sanki

halla halla nezaman yapmisim? hem ima ettigim kiside sen degildin. ustune aliniyorsan demek tuhafligin alasi sensin :F

Cadıkizı ile olan tartışma konularında da bu tarz yorumlar yapıyorsun.:A