2015 En Favori Üye 2015 Kazananı: sürgünüm

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Vardın ama forumu terk ettin sanıp seni Eledik.:F Kaçıncı turda elendigini hatırlamıyorum
:D
ne çabuk insanı dışlıyoruz sıkışıp tuvalete gitsek dönüşte odaya almayacaklar durumu yani :)

aslında iyi şeylerde seçilemiyorum forumun teyyaresi diye bir yarışma olsa her daim finalde olurum herkeste bol bol oy verir ama iyi bir ödül varsa işin içinde milletin eli gitmiyor oy düğmesine :)

2012'de de En favori üye seçilmişsin bu arada. :A
bir kerede yarışma öyle bir heyecanla geçiyorduki hatta bayağıda tartışmalı geçiyordu ismi lazım değil bir arkadaşla böyle nefes nefese yarışıyoruz tam ipi gögüsleyeceğiz hatta çük farkıyla ya ben öndeyim ya o öyle bir durum vardı sonra ozan naptı müdahalemi etti yarışmaya bir işler çevirdi orda tam hatırlamıyorum :) aynı barış manço nun çocuklara 10 puan 10 puan vermesi gibi bir durum yaşandı ikimizide birinci ilan ettiler tartışmada bitti öyle :)) asıl orda kim kazandı çok merak ediyorum benim bacağım sanki daha öndeydi :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tebrikler @sürgünüm forum tarihine altın harflerle yazdırdın ismini kutluyoruz, darısı benim başıma :)

bu büyük yarışta sonuna kadar giden @sokak sanati senide tebrik ediyorum :) beceriksiz iki elinle bir birinciliği doğrultamamışsın :))

ayrıca yarı finalistleri çeyrek finalistleri ve tüm yarışan arkadaşları kutluyorum

not: ben bu etkinlikte hiç bir aşamada kimseye oy vermedim çok tarafsız olduğumdan değil aslında oy vermeyi unutmuşum :))
Çok teşekkürler dostum. Sağolasın. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pardon da yine karışmadan edemeyeceğim, rakibin kolaymış diye arkadaşın gözlerinde bir sorun var sanırsam. Oylama 28-25 bitti ve Umut 3-4 oyla kaybetti, sanırsın fark açılmış. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Pardon da yine karışmadan edemeyeceğim, rakibin kolaymış diye arkadaşın gözlerinde bir sorun var sanırsam. Oylama 28-25 bitti ve Umut 3-4 oyla kaybetti, sanırsın fark açılmış. :F

Takma şunu yaa. Dün bana diyor ben istesem çıkmazdın falan.:F İyice kral sandı kendini.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
gecen sene yarismadan haberim olsaydi bende oylardim. ozaman oyum @sürgünüm den yana olurdu cunku o siralar forumda yazistigim iki kisiden biriydi :D