Benim Albümüm / Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Onun huyu böyle. Mesela annesi Kırgın Çiçekler hastasıymış duyduğuma göre ama oğlu olacak bu mendabur sevmiyor inat etmiş :F
Aksine ilk bölüme baktı biraz yetimhane hikayesi ilgisini çekmedi :A Bizim evde ab dizileri izlenir :A

@Çiğdem- gündüz okulda olduğum için internetim de yoktu bu sıkıntıdan dolayı şarkıyı yollayamadım kusura bakma.
önemli değil cnm malesef -5 vermek zorunda kaldım dün akşam yollayabilme ihtimaliniz vardı çünkü diğerlerine haksızlık olmasın diye :( neyseki bully şarkını biliyormuş oylama akşama kalmadan hallettik :F

önemli değil cnm malesef -5 vermek zorunda kaldım dün akşam yollayabilme ihtimaliniz vardı çünkü diğerlerine haksızlık olmasın diye :( neyseki bully şarkını biliyormuş oylama akşama kalmadan hallettik :F
Çok konuşma da recapları yolla hadi özelimize.ss

Bu sezon Yüksek Sosyete, Bodrum Masalı, Kara Sevda, Eşkıya, Hangimiz Sevmedik, Kiralık Aşk, Paramparça ve Hayat Şarkısı izliyorlar sanırım babamla birlikte :D
Annen ve babana hemen kanım ısındı, sonuçta Hayat Şarkısı'nı izliyorlarmış. :bhr:

Bence Vatanım Sensin'e de başlat, çünkü hayran kalacakları kesin. :A

içerde yokmu başlat onada :A :A :A
Annem sevmez pek o tarz dizileri babama ilk bölümü izlemesi için baskı yaptım ama devam etmedi annem ne derse o oluyor bizim evde :A

Annem oyuncuya önem verir Bensu Soral ve Damla Colbay yerine adam akıllı isimler olsaydı izlerdi aslında.ss

Annem sevmez pek o tarz dizileri babama ilk bölümü izlemesi için baskı yaptım ama devam etmedi annem ne derse o oluyor bizim evde :A

Annem oyuncuya önem verir Bensu Soral ve Damla Colbay yerine adam akıllı isimler olsaydı izlerdi aslında.ss
aa Eşkiyayı izliyormus gerçi izlesinde :A Ertuğrulumuda severlerdi bence :A

Annen ve babana hemen kanım ısındı, sonuçta Hayat Şarkısı'nı izliyorlarmış. :bhr:

Bence Vatanım Sensin'e de başlat, çünkü hayran kalacakları kesin. :A
Evet özellikle Mahir'i çok seviyorlar :A

Vatanım Sensin'e bakarlar herhalde haftaya, beğenirlerse devam ederler :D

aa Eşkiyayı izliyormus gerçi izlesinde :A Ertuğrulumuda severlerdi bence :A
Ertuğrul'da annemin ilgisini çekecek ne var be :A

Evet özellikle Mahir'i çok seviyorlar :A

Vatanım Sensin'e bakarlar herhalde haftaya, beğenirlerse devam ederler :D

Ertuğrul'da annemin ilgisini çekecek ne var be :A
Mahir'i kim sevmez ki zaten? Hülya'ya bayıldıklarına, Filiz'den ise nefret ettiklerine eminim. :A

Bu arada anne ve babana söylesen de Poyraz Karayel'i de bir izleseler. :A

Mahir'i kim sevmez ki zaten? Hülya'ya bayıldıklarına, Filiz'den ise nefret ettiklerine eminim. :A

Bu arada anne ve babana söylesen de Poyraz Karayel'i de bir izleseler. :A
Poyraz'ı tabii ki izlettim onlara ara sıra bakıyorlardı ama tercihleri Kara Sevda'dan yana oldu maalesef.ss Tam kadın dizisi o da yani annemin ilgisini çekti :D

aa bu arada annende benim gibi kalitesiz kadın oyunculardan anlıyor demek o yönden anlaşıcaz gibi görünüyor :A :A :A