Benim Albümüm / Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
3 te oylama bitti normalde @ozgur2113 -15 cezayı alması gerekiyor ama ozaman yarı finalin amacı olmucak bully şarkısını bliyormus şimdi yolladı birazdan oylamayı başlatırız ikinizden birinizi elersede sonradan gelen itirazı kabul etmem :A :A :A
-15 ne kız -5 falan versen yeterdi :A

Benden yana bir sıkıntı yok Pinhani dostumuzdur :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
3 te oylama bitti normalde @ozgur2113 -15 cezayı alması gerekiyor ama ozaman yarı finalin amacı olmucak bully şarkısını bliyormus şimdi yolladı birazdan oylamayı başlatırız ikinizden birinizi elersede sonradan gelen itirazı kabul etmem :A :A :A
hele bi o dediğin olsun seni desterenin yanına postalarım :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tolstoyevski -15 te kalıcak değiştirme yok derken sende destek olmustun unuttunmu :A

ceza falan yok ama oylama akşama kalsaydı mecbur şutlayacaktık pihanniyi :A
Ama o oy içindi, oy göndermemenin cezası şarkı göndermemenin cezasından daha yüksek olmalı zaten. :D

Niye oylama akşam başlayamıyor mu :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama o oy içindi, oy göndermemenin cezası şarkı göndermemenin cezasından daha yüksek olmalı zaten. :D

Niye oylama akşam başlayamıyor mu :A
Aklım oy gönderme cezasında kalmıs :A -15 versem yarışmanın anlamı kalmıcak nağıcam diyordum şarkı gödnermenin -5 olduğu aklımdan çıkmıs yanı :A

@ozgur2113 -5 CEZA ALDI @xemrexxx OLAYDA ÇÖZÜLDÜ :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
evet gecen hafta kullanmadin kizdim sana :) kesinlikle bu haftanin birincisi. ilk finalist belli. ikinci kim? :D
artik @Bully ve @ozgur2113 arasinda cekismeli olur kimin ikinci finalist olacagi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aklım oy gönderme cezasında kalmıs :A -15 versem yarışmanın anlamı kalmıcak nağıcam diyordum şarkı gödnermenin -5 olduğu aklımdan çıkmıs yanı :A

@ozgur2113 -5 CEZA ALDI @xemrexxx OLAYDA ÇÖZÜLDÜ :F
Ay şaka gibisin resmen. ss

Niye ceza verdin ki çocuğa ben yolladım işte sana şarkısını :A

evet gecen hafta kullanmadin kizdim sana :) kesinlikle bu haftanin birincisi. ilk finalist belli. ikinci kim? :D
artik @Bully ve @ozgur2113 arasinda cekismeli olur kimin ikinci finalist olacagi
Sen oy kullanmıyordun zaten Sezen'e destek olamayacaksın haliyle. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@xemrexxx vaybe senden ilkkez bir kalp aldim okadar benle arada satasmana ragmen. bunun hatirina dusuneyim bi oy konusunu :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hımm o zaman şansına küssün Özgür bey ne diyeyim yani bu yarışmanın da kuralları var :A
şuan o gönderse yine -5 alıcaktı siz emreyle süre bitmeden yollamıssınız ama -15 kalmıs mesala aklımda onu uygulamıcaktım ama -5 abartısız bir sayı olduğundan uygulamam gerekiyor hatta @Tolstoyevski geçen gün -5 kişiyi eletmez diye 1 sayfa yazı atmıştı ban bir sürü örnekle açıklamış :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
şuan o gönderse yine -5 alıcaktı siz emreyle süre bitmeden yollamıssınız ama -15 kalmıs mesala aklımda onu uygulamıcaktım ama -5 abartısız bir sayı olduğundan uygulamam gerekiyor hatta @Tolstoyevski geçen gün -5 kişiyi eletmez diye 1 sayfa yazı atmıştı ban bir sürü örnekle açıklamış :A :A :A
1 sayfa yazı yazıp bir sürü örnekle açıklamakla uğraşacağı zamanı doğru şarkıyı seçmeye harcasaymış keşke. :A Şarkısı zaten zayıftı dünyanın farkını yedi ilk 3 -15 alsa bile yarı finale çıkıyordu :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1 sayfa yazı yazıp bir sürü örnekle açıklamakla uğraşacağı zamanı doğru şarkıyı seçmeye harcasaymış keşke. :A Şarkısı zaten zayıftı dünyanın farkını yedi ilk 3 -15 alsa bile yarı finale çıkıyordu :A
pihanni normal şartlarda seni eleyipte -5 ile elenirse kafasını taşlara vursun artık napayım
:A :A :A

Oylama Başladı Son Oy Gönderme Süresi 23 Ekim Pazar 22:00

Bu hafta final puanı alınmayacak Sezen Aksu 7 , Gökhan Türkmen 6 , Pihanni 5 puanları bulunuyor

Pihanni -5 ceza puanı almıştır video ilk sayfada en alt kısımda
:Z:Z:Z

@dreamy @destere @MasacRE- @gözlemci @Bully @Harunnn60 @Billy Kane @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @Tolstoyevski @EnveR @OzaN @Doğu @MEnes @Felon @Forumdash @Tzira @S.G.A.T. @tolgab @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @emree-29 @xemrexxx @denizz19 @Mr.At @ozgur2113 @Yiğitt @dosimosi @hayret bi şey @gözlemci @mrt-06 @Aserat @DarkLeqenD @sokak sanati @Sherlock

Son düzenleme: