mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Wayy Star dizisi.:A

Sezon finali efsoydu. bu gece indireyimde bakayım bölüme.:Z Neslihan gerçekten kendi döneminin en iyilerinden. Handeyi öveceğine bunu öv.:bhr:
Burak konusunda katılıyorum.:( Birde nasıl abartılıyor. İğrenç.
Kaan süper ama.:D
Misafirler geldi de onlar izliyor diye izliyorum. :A

Demin küçük çaplı savaş çıktı yengem Kara Sevda, kuzenim No309, teyzem Aşk Laftan Anlamaz izleyelim dedi, ben tabii ki teyzemin tarafındaydım ama kazanan yengem oldu maalesef. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Ara ara zap yapıp bakıyorum da güzel başlangıç yapmış kesinlikle. Zeynep'in kaynanası çocuğu sahiplenecek oğlu için. Bu sezon Leyla ile yine itişip kalkışmasa bare sıktı o mevzu. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Şu Zeynep kadar yüzsüz biri daha yok abisi onun yüzünden hapiste ama o hala gidip utanmadan kendi planlarını oynamayı sürdürüyor bu kadarda olmaz:)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Emir Kozcuoğlu yine diziye ağırlığını koydu. :A

Kaan Urgancıoğlu büyük oyuncu. Adam Emir Kozcuoğlu'nu yaşıyor. :)

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Yeni sezon açılışı çok heyecanlı değildi ama hapise sahneleri süperdi:ZNeslihan ama babası hiç üzülmedi 1 saat güzeldi sonu da iyi bitti 2 fragman ise şoke etti :eek:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Müthiş bir sahneydi çok iyiydi:)

Neslihan ve Kaan karşılıklı döktürüyor valla. O sahnede ikisi de çok iyi oynadı.:(

Sonda Nihan'ın teslim olması da güzel sahneydi. Şimdi ne olacak merak ediyorum. Artık Aşkta yok tüm karakterler bir birinden intikam alma yemini etti. Arap saçı olacak dizi.:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Neslihan ve Kaan karşılıklı döktürüyor valla. O sahnede ikisi de çok iyi oynadı.:(

Sonda Nihan'ın teslim olması da güzel sahneydi. Şimdi ne olacak merak ediyorum. Artık Aşkta yok tüm karakterler bir birinden intikam alma yemini etti. Arap saçı olacak dizi.:F
İkisinin oyunculuğuna tam puan müthiş:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yeni karakterler girmiş. Şafak ve yeni kız tatlı olmuşlar.:bhr
Emir kozcuoğlu bu sezon ortasında çökecek gibi. İş hayatında özellikle.:(