Diğer Outcast 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerika'nın kablolu kanallarından Cinemax'te geçtiğimiz günlerde yeni bir dizi başladı.

Outcast adlı dizi, The Walking Dead'in yapımcısı Robert Kirkman imzası taşıyan ve yine bir çizgi romandan uyarlama.

Kısa sürede ilgi çeken diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

outcast.jpg

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Senide yapacağız. :A

Şaka maka bu diziyi izleyelim diyorum forumca? Ben Wayward'a başladım. Preacher'ın 15 dakika izledim devamını izleyeceğim. Bu dizide geceleri iyi gider bence. Korku dizisi sonuçta.
@destere @xemrexxx @Çiğdem- @vadikızı @MEnes sizde bir şeyler diyin. :A
Ben ilk bölüm çıktığında açmıştım sonra ne olduysa kapamıştım. Hem Preacher hem bu izleme listemde duruyor. Duruyor durmasına da açıp izleyemedim bir türlü. :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Şaka maka bu diziyi izleyelim diyorum forumca? Ben Wayward'a başladım. Preacher'ın 15 dakika izledim devamını izleyeceğim. Bu dizide geceleri iyi gider bence. Korku dizisi sonuçta.
Film bir oturuşta mı izlenir yoksa 2 parta mı bölünür diye daha bugun @OzaN ile tartişirken sen max=1saatlik diziyi mi bölüp izliyorsun:F bilmiyorum aklımın köşesinde belkilerim arasında:X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben ilk bölüm çıktığında açmıştım sonra ne olduysa kapamıştım. Hem Preacher hem bu izleme listemde duruyor. Duruyor durmasına da açıp izleyemedim bir türlü. :A :A
Aman liste miste deme he. @destere 'nin ağzına düşersin filan. :F Ben bir kez bir diziyi listeme aldım dedim. En az 1 yıl uğraştı benle. :F

Film bir oturuşta mı izlenir yoksa 2 parta mı bölünür diye daha bugun @OzaN ile tartişirken sen max=1saatlik diziyi mi bölüp izliyorsun:F bilmiyorum aklımın köşesinde belkilerim arasında:X
Aaa hayır. İlk 2 bölüm Wayward izledim. Sonra Preacher'a başladım. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

zaman bulursam izlerim bu diziyi ama zaman bulursam tabi :)

@Forumdash la @Harunnn60 un hazır listeleri var o listelere ekle:) zaten oraya eklesen kimse dokunmaz dizilere? öyle ilk günkü gibi hepsi sıfır kilometre kullanılmamış duran yüzlerce dizi var o listelerde :) çok korunaklı bir yere atmış olursun :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
zaman bulursam izlerim bu diziyi ama zaman bulursam tabi :)

@Forumdash la @Harunnn60 un hazır listeleri var o listelere ekle:) zaten oraya eklesen kimse dokunmaz dizilere? öyle ilk günkü gibi hepsi sıfır kilometre kullanılmamış duran yüzlerce dizi var o listelerde :) çok korunaklı bir yere atmış olursun :)
Benim listem bitirilmek için oluşturulur korunmak için değil. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de listeye aldım bu diziyi mutlaka izliycem (izlemedi) :A