Fav10 Sanal Survivor 6. Sezon Başlıyor!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,806
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok beklediniz, çok bekledik ve o an sonunda geldi...

3 yıllık aranın ardından forumumuzun efsane etkinliği Fav10 Sanal Survivor yenilenen kurallarıyla geri dönüyor...

Fav10 Sanal Survivor Nedir?
Fav10 Sanal Survivor, televizyonlarda yayınlanan Survivor yarışmasından esinlenerek hazırlanmış bir forum oyunudur. Fav10 Sanal Survivor'da tıpkı televizyon şovunda olduğu gibi yarışmacılar takımlara ayrılır ve belirlenen oyunları oynayarak en yüksek dereceyi yapmaya çalışır. Oyun sonuçlarına göre ve forum oylama sonuçlarına göre yarışmacılar teker teker elenir ve en sonunda şampiyon belirlenmiş olur.

Fav10 Sanal Survivor'da Nasıl Oyunlar Oynanır?
Fav10 Sanal Survivor'da oynadığımız oyunlar genel olarak klasik atari oyunlarına benzer tarzda küçük ama zevkli oyunlar. Yılan, tetris, araba yarışı gibi pek çok farklı oyun çeşidimiz mevcut.

Fav10 Sanal Survivor'a Nasıl Katılırım?
Katılmak için yapmanız gereken tek şey bu konuya katılmak istediğinize dair bir mesaj yazmak. :)

Fav10 Sanal Survivor'ın Yenilenen Kuralları Neler?
Kurallar kesinleşmemek ve yarışma içerisinde değişme ihtimali bulunmakla birlikte ana hatlarıyla şu şekilde:
  • Yarışmacılar iki (veya katılım çok yüksek olursa üç) takıma ayrılacak
  • Her oyun sonunda (bu oyunlar ortalama 1-1.5 gün sürecek) en başarılı beş oyuncuya birinciye 5 puan, beşinciye 1 puan şeklinde puanlamalar verilecek. Bu puanlara göre yapılan sıralamada en başarısız olan takımın en başarısız 3 kişisi oylamaya çıkarılacak ve bu 3 kişiden biri takım arkadaşları tarafından yarışmadan gönderilecek
  • Oyunlarda birinci olanlar bir sonraki oyun için dokunulmazlık kazanacaklar
  • Oyunlarda ilk 5 sıradakiler final puanı alacaklar ve bu puanlar o kişi eleme oylamasına kaldığında da oylamaya dahil edilecek
Ek sorularınızı bu başlıktan sorabilirsiniz.

Herkesi bu dev ve eğlenceli etkinliğe katılmaya davet ediyoruz.

Not: Yarışmayı benimle birlikte yönetecek, gerektiğinde konuları açacak, oyunları seçecek iki kişiye ihtiyacım var. Öncelik yönetici ve editörlerde olmak üzere bu konuda da başvurularınızı bekliyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Yok artık harika bir haber bu. :D Eski şampiyon katılmadan olmaz, katılıyorum. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
@OzaN seninle konuşmuştuk bunu zaten, yeniden başlatman çok iyi olmuş. Bayram sonundan itibaren ful buradayım, yarışmayla da ilgilenebilirim. :D

Survivor tayfasını dağıtmıyoruz o halde, tüm ekibin katılmasını bekliyoruz. :Z @EFE UYSAL @Forumdash @eskici @dosimosi @Maskeli Fedai @Bully @Doğu @Polat Şaşmaz @turkuazz @vadikızı @DarkLeqenD @MasacRE- @GunesinOglu @MayısKralı @sürgünüm
Tatilde olmasaydim kesin katilirdim. Sinirli internet ve mobil ile giriyorum. Zamanlama yanlis benim acimdan

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,806
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başlaması falan 10-15 günü bulur tahminimce, ne zaman dönersin tatilden? :(
Tahminimce bulmaz. :D

Katılıyorum @OzaN ama 3 takımlı olmasın ya 2 takımlı daha eğlenceli olur. :D
Başvuru sayısına bağlı. Forumda uygun olan herkesin katılmasıyla bol katılımla daha zevkli olur. Eğer atıyorum 30 başvuru falan olursa. 15'erli takımlar çok kalabalık olur. Takım olma olgusu pek kalmaz. Bakalım kurallar da başvuru sayısına göre değişecek zaten. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061

Başvuru sayısına bağlı. Forumda uygun olan herkesin katılmasıyla bol katılımla daha zevkli olur. Eğer atıyorum 30 başvuru falan olursa. 15'erli takımlar çok kalabalık olur. Takım olma olgusu pek kalmaz. Bakalım kurallar da başvuru sayısına göre değişecek zaten. :)
Tatile gidecek herkes, nereye başlatıyon hemen? :T:

12 Temmuz'dan itibaren düşünelim, çoğunluk yokuz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,154
Puanı
1,061
Nasıl olacağını merak ettim açıkçası, ilk defa böyle bir etkinlik görüyorum. Aslında katılmayı istiyorum, ama biraz daha düşünmem lazım. Sen yine de her ihtimale karşı benim de adımı ekle, fikrimi değiştirirsem söylerim. :X @OzaN

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Zevkliydi bu, yaz beni :D

Ama ne zaman başlıyor? Bayramdan sonra başlasa çok tatlı olur.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Anladım şimdi 30 kişi olursa haklısın ne zaman başlar yarışma :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,806
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tatile gidecek herkes, nereye başlatıyon hemen? :T:

12 Temmuz'dan itibaren düşünelim, çoğunluk yokuz. :A
10 Temmuz'dan sonra da ben yokum. Bayramın birinci ve ikinci günü çok az kişi olur. O yüzden o günlerde yarışma olmaz ama sonra başlatırız. Zaten 12 Temmuz'a kadar en fazla 3-4 oyun oynanır. O haftalarda da takımın sonuncu olmazsa elenme ihtimalin olmaz. Oylamaya kalırsan da artık takım arkadaşlarının insafına kalmışsın. :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Katılamayacak olmak. :( Oyunu yeni görenler varsa çok eğlencelidir kesinlikle katılın derim.

Forum İstatistikleri

Konular
170,276
Kullanıcılar
8,413
Son Üye
muhammet