Survivor 2016 - 105. Bölüm Yorumları

Yanlış moral verdi.. Sadece moral ile olmaz taktiği de iyi verenceksin.. Damla da düştü serkay doğru taktikle ve moralle kızı yükseltti mesela Damala artık yarın finale gidersin dedi serkay sen gelmiyor musun diyerek damlayı ters köşe yaptırdı. Nagihan başlarda daha çok asıldı sonlara doğru kaybetme korkusu gırdi bacak ağrısi naginin bahanesiydi morali iyi olsa alabilirdi.. İlk oyun parkur oyunuydu o ayakla aldı

Atakan elinden geldiğince moral verdi ama nagihan bir türlü kendini toplayamadı
damla da ağladı serkay sakinleştirdi onu ama nagihanı sakinleştirmek kolay değil
taktiği verdi am atakan nagihan kafası oyunda değildi ki bacağı çok ağrıyordu
evet sayılar aldı ama her düştüğünde morali bozuldu ben çok üzüldüm akşam
nagiye ya:(

Resmen Naginin hakkı yendi.O kadar kazan kazan saçma sapan denge oyunu yüzünden elen böyle birşey mi var ???

Dalma günün en başarılı yarışmacısıymış.Yersen :)))) @Forumdash

akşam damla güzel yarıştı ama nagi moralini bir türlü düzeltemedi
oyunun başından beri stresliydi nagi damla da öyle ama nagi çok bir
kadın saçma sapan olurmu orda durmayı kolaymı sanıyosun sen:D
nagihan damlayı yerdi ama bacağının korkusundan stresten yapamadı nagi

Atakan elinden geldiğince moral verdi ama nagihan bir türlü kendini toplayamadı
damla da ağladı serkay sakinleştirdi onu ama nagihanı sakinleştirmek kolay değil
taktiği verdi am atakan nagihan kafası oyunda değildi ki bacağı çok ağrıyordu
evet sayılar aldı ama her düştüğünde morali bozuldu ben çok üzüldüm akşam
nagiye ya:(
Ben de izledim taktik de verdi moral de vermeye çalıştı ama gerekli cümleleri söylemedi.. Gerekli cümleleri söylese nagi ayağa kalkabilecekti.

Nagi çocuk gibi ağladı semihin işi zor nagiyi oy manyağı yapacak yine Türk halkı sen bile inanmissin)))

Yanı ona bakarsan erkeklerle kadınların bu yarışta yarışması da adil değil ki.. Zaten Kıbrısa performansla geliniyor ondan sonra sms gücünle birinci oluyorsun.. Turabi ilk yarışmasında bütün oyunları kaybetti yine birinci oldu.. İkincisinde bütün oyunları kazandı
Bu son oyunu kazanmak önemli bunu kazanan 1 smsten kurtulmus oluyor finalde daha cok sms alabilir ayrica bana neden hep turabiyle geliyorsun evet turabi ilk senesinde finalde tüm oyunlari kaybetti sonra acun onu sampiyon yapti ikinci senesinde de oyunlari kazandi bunda da acun etkisi cok büyük sonra finalde yine acun sampiyin yapti mervenin babasi sayesinde cok kolay oldu zaten bu sampiyonluk kimse bir sey diyemedi :D ve bir mesajinda acun ve turabi birbirini sevmez demissin turabi tv8 e ugramaz demissin ama ben birbirlerini sevdiklerini düsünüyorum ve o ses türkiye yilbasi özelele de karga sesli turabi acun cikartti baskasi degil bunu da unutma turabi den baska o sese cikan survivor yarismacisi ben hatirlamiyorum :D

Adaletsizliğin karşısında susan dilsiz şeytandır' mıydı o laf? Sen bilirsin. Gördüm ki felsefe edinmişsin:X

@turkuazz kadının bacağının sakat Serkay'lar bile birbirlerine taktik verirken söylediler. Nesine isyan etmesin Nagihancılar? Semih de oynasaydı o zaman o oyunları. Elini zorlayacak bişey yoktu. Belki küp dizmede zorlanırdı. Sizin savunmanız bu kapıya çıkıyor.

o elle semih nasıl oynayacaktı ya pardonda tek eliyle nasıl dizicekti
yarışamazdı semih orda ya

Bu son oyunu kazanmak önemli bunu kazanan 1 smsten kurtulmus oluyor finalde daha cok sms alabilir ayrica bana neden hep turabiyle geliyorsun evet turabi ilk senesinde finalde tüm oyunlari kaybetti sonra acun onu sampiyon yapti ikinci senesinde de oyunlari kazandi bunda da acun etkisi cok büyük sonra finalde yine acun sampiyin yapti mervenin babasi sayesinde cok kolay oldu zaten bu sampiyonluk kimse bir sey diyemedi :D ve bir mesajinda acun ve turabi birbirini sevmez demissin turabi tv8 e ugramaz demissin ama ben birbirlerini sevdiklerini düsünüyorum ve o ses türkiye yilbasi özelele de karga sesli turabi acun cikartti baskasi degil bunu da unutma turabi den baska o sese cikan survivor yarismacisi ben hatirlamiyorum :D

Parayı almamıştı sanırım o zaman)) 6aydir türabi yok ve beyaz showda survivor lehine pek parlak konuşmadı.

Ayrıca bugün birinci olan 2smsden kurtulacak.. Panoramaya herkes katıldı bir turabi gelmedi

Ortada adil olmayan bir durum yok aslında.sonuçta oyunlar daima yarışmacılara uyacak diye bir durum yok.ayrıca şunuda unutmamak lazım Nagihan kendisi için uygun olmayan yarışlarda yarışınca adaletsizlik olduğu konuşuluyor.ama şuda biliniyorki nagihan kazansaydı bunlar bu şekilde konuşulmayacaktı...sonuç olarak acunun bunu art niyetli yaptığını sanmıyorum.neyse sonuçta bakış açımız farklı bu konuda:)
Nagihancilarin ne dedigi beni fazla ilgilendirmiyor onlar abartir semihciler falan da destek vermistir zaten ama acunun bu oyunda nagihanin elenecegini gayet iyi bildigini ve bu oyunu özellikle koydugunu biliyorum oyunlar herkese uymak zorunda degil ama acun bunu hep yapiyor özellikle en iyi yarismacilarin en kötü oldugu oyunlari koyup onlarin elemeye calisiyor nerdi ne bu adamlarla onu anlamadim birak iyi olan kazansin yani :D

Ben de izledim taktik de verdi moral de vermeye çalıştı ama gerekli cümleleri söylemedi.. Gerekli cümleleri söylese nagi ayağa kalkabilecekti.

Nagi çocuk gibi ağladı semihin işi zor nagiyi oy manyağı yapacak yine Türk halkı sen bile inanmissin)))

neye inanmışım ben pardon benim birşeye inandığım yok ki ağlamasına
üzüldüm o kadar atakan söyledi ama nagi yapamadı ben öyle gördüm

Parayı almamıştı sanırım o zaman)) 6aydir türabi yok ve beyaz showda survivor lehine pek parlak konuşmadı.

Ayrıca bugün birinci olan 2smsden kurtulacak.. Panoramaya herkes katıldı bir turabi gelmedi
Senin dedigin gibi turabi beyazda survivor lehine konustuysa bir zahmet acunda artik programlarina almasin yani ama o konusmadan önce adami o sese bile cikardi daha ne yapsin ama su anda turabi kendisi kasinmis :D iste bugün serkay kazanacak 2 smsten de kurtulmus olacak ikinci de damla olur o da 1 smsten kurtulmus olur atakan oyundan elenir smse cikar sonra o turu gecince yine smse cikar hadi diyelim onu da gecti finale kaldi yine sms olacak bence yine kazanir acun karismasa ama acun hic smse cikmayan serkayi rahatlikla sampiyon yapar hatta serkay damla finali bile yapabilir öyle olursa zaten en rezil survivor olarak tarihe gecer bu survivor :D

Parlak konuşmazsa acunda kızar aldırmaz panoramaya ayrıca
benim merak ettiğim panoramaya yılmaz morgül de gelmedi hiç
o niye gelmedi acaba

@Yiğitt @eskici Son bölümlere bakmak istiyorum bu sezon pek bakamadım acun türlü türlü saçmalık yapmış sizde söylüyorsunuz ama şu semih iyileştimi anlatın :D

@Yiğitt @eskici Son bölümlere bakmak istiyorum bu sezon pek bakamadım acun türlü türlü saçmalık yapmış sizde söylüyorsunuz ama şu semih iyileştimi anlatın :D
Acunun sacmaliklarini anlat anlat bitmez semih oyunlarda oynamiyor ama elenmedi bundan sonra ki tüm smslere cikacak seyirciye kaldi durumu yani :D ve acun serkayi sampiyin yapmak icin elinden geleni yapiyor durum böyle :D

Acunun sacmaliklarini anlat anlat bitmez semih oyunlarda oynamiyor ama elenmedi bundan sonra ki tüm smslere cikacak seyirciye kaldi durumu yani :D ve acun serkayi sampiyin yapmak icin elinden geleni yapiyor durum böyle :D

Serkay olsun şampiyon ya başlarda semihciydim bende ama şu zafer olayını izledikten sonra vazgeçtim zaten çevremden survivor izleyen semihcilerde son zamanlarda semihi sevmediklerini söylüyolar:D

Eleme ne zaman @eskici @vadikızı :D