Survivor 2016 - 105. Bölüm Yorumları

Adaletsizliğin karşısında susan dilsiz şeytandır' mıydı o laf? Sen bilirsin. Gördüm ki felsefe edinmişsin:X

@turkuazz kadının bacağının sakat Serkay'lar bile birbirlerine taktik verirken söylediler. Nesine isyan etmesin Nagihancılar? Semih de oynasaydı o zaman o oyunları. Elini zorlayacak bişey yoktu. Belki küp dizmede zorlanırdı. Sizin savunmanız bu kapıya çıkıyor.
Yahu sanki bir tek oyun oynandı.oyun iki ayrı şekilde oynandı.ayrıca acun dikkat ettiysen dokunulmazlık oyunlarında denge tarzı oyunlar seçiyor.bu sezona özgü bir durum değil bu.ayrıca haklısın bacağı sakat lafım yok buna.keşke sakat olmasaydı tabiki daha iyi olurdu.nagihancılar parkur olur isyan,puzzle olur isyan.birçok oyuna isyan ettiği için bunu diyorum.burada Acun sadece bu oyunu oynatmadı iki ayaklı oyun oynattı.nagihan kazansaydı nagihancılar bunları söylermiydi? Bence söylemedi şimdi algı yapıyorlar

Yukarıda dedim aynısını semihin büyük sms oyu kullanılabilirdi ama bilmiyoruz ki belki Semih sonucu oldu büyük smsde belki avantaj oldu semihe.. Acun bu kararla büyük hata yaptı bu hata ortaya çıkmasın diye büyük sms sıralamasını açıklamadı normalde eskiden açıklıyordu
Semih zaten şampiyon olamayıcak onun bilirim hala onu söylerim. Tam fırsatıyken eleyebilirdi sonuncuysa eğer? Nasılsa oylar sakatlanmadan önceydi. Seyirci performansını beğenmedi diyip eleyebilirdi. Şimdi sakatken şampiyon oldu ne dicekler? Yata yata geldi finale dicekler. Al daha beter bi kaosa düştü acun.

Şimdi sms sonuçlarına baktım yattara smsi var hala. Belki yarından sonra açıklar(b)

Adaletli olacam derken büyük hata yaptı :F :A
Hiçbir zaman adaletli olmadiği için adalet nedir bilmiyor:F

Buna ne diyorsun kız ağlarken yaptıklarına bak @beyazsoy karaktersizleri savunur yine :))))
Clv734eXEAAYdP6.jpg
İnsaf yahu kizin hakkı yenilmiş hakkını geri almış sevinmesi mi yanı. nagi ilk oyunu kazanınca nasil sevindi orada da damla ağlamıyordu. damla çeyreği kadar sevinmedi ama suçlu))) .. hep tek taraflı bakın. semih ve semihin arkadaşların yaptıkları görülmez hep diğerleri))).

Semih zaten şampiyon olamayıcak onun bilirim hala onu söylerim. Tam fırsatıyken eleyebilirdi sonuncuysa eğer? Nasılsa oylar sakatlanmadan önceydi. Seyirci performansını beğenmedi diyip eleyebilirdi. Şimdi sakatken şampiyon oldu ne dicekler? Yata yata geldi finale dicekler. Al daha beter bi kaosa düştü acun.

Şimdi sms sonuçlarına baktım yattara smsi var hala. Belki yarından sonra açıklar(b)

Açıklamaz Semihin 1. olduğunu göstermek istemez :A

İki oyun birlemiste olsa siralamalari farkli olsa damla kazanamazdi bu oyunda da nagihan hirs yapti ama bence kaybetmesinin hirsiyla pek alakasi yok oyunda kötüydü her türlü kaybederdi neyse sonuc olarak her türlü acun oyunlari serkaya kazandiracak nagihan bunu gecsede kazanamayacakti zaten :D
Oyun sıralamaları farklı olsaydı nasıl olurdu bilinmez.belki alırdı belki alamazdı ama kaybetmesinin az da olsa hırsıyla da alakalı olduğu ortada.bakalım artık nasıl olacak bundan sonra.

Semihin birinci olması acunu bitirir zaten yata yata survivor şampiyonu mu olunur zaten serkaya nagiye geçildi diğer oylamakarda yarınki 3lu oylamada işi çok zor elenebilir

İlk oyunda nagi hep kazanacak diye bir şey yok ki damla iki oyun aldı ve daha da alabilirdi.. Ki naginin o bacakla kim birinci olacağını düşündü ki sonunda puzzule var))..
Nagi zaten belesten damlanın hakkını yiyerek finale kaldı sonuçta hak yerini buldu
Damla nerde oyun kazandi sende bilmiyormus gibi yapma simdi damla iki oyunu da serkaydan aldi serkay onlari bilerek verdi zaten :A hak yerini bulmadi senin dedigin gibi olmasi icin damlanin yarin da kazanmasi lazim ama senin dedigin gibi bir konu yok ortada zaten 4 lü final olayini kaldirmis acun ve 5 li final yapmis bunu 5,3 ve 2 li final olacak sadece yani 4 ü unut damla 5 li finale kalmis oldu iste sacma oldu ama acun böyle yapmis ne yapalim :D

İnsaf yahu kizin hakkı yenilmiş hakkını geri almış sevinmesi mi yanı. nagi ilk oyunu kazanınca nasil sevindi orada da damla ağlamıyordu. damla çeyreği kadar sevinmedi ama suçlu))) .. hep tek taraflı bakın. semih ve semihin arkadaşların yaptıkları görülmez hep diğerleri))).
Sende tarafsız bakmıyorsun Nagiye hedef almışsın :A

Yahu sanki bir tek oyun oynandı.oyun iki ayrı şekilde oynandı.ayrıca acun dikkat ettiysen dokunulmazlık oyunlarında denge tarzı oyunlar seçiyor.bu sezona özgü bir durum değil bu.ayrıca haklısın bacağı sakat lafım yok buna.keşke sakat olmasaydı tabiki daha iyi olurdu.nagihancılar parkur olur isyan,puzzle olur isyan.birçok oyuna isyan ettiği için bunu diyorum.burada Acun sadece bu oyunu oynatmadı iki ayaklı oyun oynattı.nagihan kazansaydı nagihancılar bunları söylermiydi? Bence söylemedi şimdi algı yapıyorlar
Fanlar hep isyan ediyor bunda haklısın buna bişey demem. Benim savundugum nokta kadın atakanla yarişirken bacağına kramp girdi. Kaybettiği için ağlamamiştir heralde? Yarişin başıydı. Koşma olsa bu kadar isyan yada senin deyiminle "algı" söylemleri olmazdı.

Sende tarafsız bakmıyorsun Nagiye hedef almışsın :A
Tarafsizim kız zaten belese gelmiş damlanın hakkını yemiş acun ona bir şans vermiş (reyting için yoksa 3kisiyle oynanacak daha az rekabet) buna isyan ediyorum yani naginin hakkı değildi ki Kıbrıs oyunu

Semihin birinci olması acunu bitirir zaten yata yata survivor şampiyonu mu olunur zaten serkaya nagiye geçildi diğer oylamakarda yarınki 3lu oylamada işi çok zor elenebilir
Anticilere oynayan kimsenin adını dahi bilmediği serkay yada istatiksel olarak semihle kafa kafaya giden damla birinci olursa acun kendi bacağına sıkacak. Bundan sonra acuna saydırırsan hep yanındayım:F

Oyun sıralamaları farklı olsaydı nasıl olurdu bilinmez.belki alırdı belki alamazdı ama kaybetmesinin az da olsa hırsıyla da alakalı olduğu ortada.bakalım artık nasıl olacak bundan sonra.
Siralama farkli ya da adil bir sistem olsa ilk damla elenirdi sonra nagihan ama sonuc olarak bunlarin hepsi piyon acunun sampiyonu serkay :D

Damla nerde oyun kazandi sende bilmiyormus gibi yapma simdi damla iki oyunu da serkaydan aldi serkay onlari bilerek verdi zaten :A hak yerini bulmadi senin dedigin gibi olmasi icin damlanin yarin da kazanmasi lazim ama senin dedigin gibi bir konu yok ortada zaten 4 lü final olayini kaldirmis acun ve 5 li final yapmis bunu 5,3 ve 2 li final olacak sadece yani 4 ü unut damla 5 li finale kalmis oldu iste sacma oldu ama acun böyle yapmis ne yapalim :D
Acun 4final yapacam demedi mi kaç kez duydum ağzından. semihin sakatlığı yüzünden kızın hakkı yenildi.. Sonuçta adalet yerini buldu

Tam ters oyun konulsaydı bu kez nagi sıfır sayıyla başlayacak daha morali düşecek hiç oyun kazanamayackti.. Bu denge oyununda da Morali bozulduğu için verdi bak ilk başlarda nasıl asılıyor sonlara doğru hiç mücadele bile etmedi.. İlk oyunda atakan da nagiyi potaya sokmak için oyun verdi ona bakarsan nagi sıfır çekmişti atakan oyun verince morali düzeldi asıldı

Anticilere oynayan kimsenin adını dahi bilmediği serkay yada istatiksel olarak semihle kafa kafaya giden damla birinci olursa acun kendi bacağına sıkacak. Bundan sonra acuna saydırırsan hep yanındayım:F
Serkay semihi geçti damla da serkayi Twitter istatiskigine baktım 3800kisi semihi wtt yapıyor bu rakam çok düşük ki survivora yüz binli oylar gelıyor finalde.. Semihin birinci olmayacağı ben baştan beri diyorum bu kadar antici toplayan biri hiç bir yarışmada birinci çıkmadı hep ikinci oldu bir tursbi geçen sene bozdu onun da Mervenin babası sayesinde))

Tarafsizim kız zaten belese gelmiş damlanın hakkını yemiş acun ona bir şans vermiş (reyting için yoksa 3kisiyle oynanacak daha az rekabet) buna isyan ediyorum yani naginin hakkı değildi ki Kıbrıs oyunu
Tm karakteri 0dıda istatistiklerine bakarsın Survivor tarihinin en iyisiydi hiç mi haketmedi :A