FF Futbu Ligi 11.Sezon | Yorum & Sohbet

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İki türlü var, birincisi 10 kişi halinde aynı anda kapışırız, oldukça zevkli olur ama kısa sürer. Tabi 10 kişiyi bir araya toplama özelliği var mı bilmiyorum oyunda, Facebook olayı önemli değil zaten isteyen kendine oyun için özel hesap açabilir ki bunun için face gerek yok diye biliyorum.

Öteki türlü 1 vs 1 şeklinde, tıpkı Futbu gibi lig yaparız, kazanan kazandığını konuda yazar ve ona 3 puan eklenir, Futbu gibi ilk dönem ikinci dönem olmak üzere rövanşı da ikinci döneme olur. Bu yolu Trivia Crack üzerinden yapmak çok daha kolay fakat fikstür tablosuydu, puan tablosuydu bunu forumda uygulamak oldukça zahmetli olacaktır?
1 vs 1'ler ne kadar sürüyordu?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1 vs 1'ler ne kadar sürüyordu?[/QUOTE
Üç tane soruyu bilince bir tane madalya kazanıyorsun (Eğlence, Spor, Sanat, Coğrafya, Bilim ve Tarih madalyaları) bu madalyaların tümünü toplayınca yani 6 yapınca oyun bitiyor, karşılıklı oynanıyor fakat karşılıklı canlı oynanmıyor eğer ben bilemezsem adama geçiyor ve adamın cevap vermek için en geç 2 gün süresi var, 2 günde cevap vermezse oyunu otomatik kaybediyor. Lâkin forumda hızlı devam etmesi için 2 gün olayına hiç girmeyiz. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben de katılırım. Trivia Crack de olursa muhteşem olur oyunu 2 ay önce filan keşfettim baya sarıyor.

s10

Favori Üye
Reaksiyon puanı
93
Puanı
40
Bende halı saha sanmıştım, buda olabilir :)) , futbolun her türlüsüne varım ne yapmam gerektiğini söylerseniz bende katılmak istiyorum.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de katılabilirim. Trivia da güzel olur hakikaten zevkli geçer oradaki kapışmalar :D