Kurtlar Vadisi Pusu 298.Bölüm Fragmanı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,255
Puanı
1,060
Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
şu yusuf saçmalağıyla ilgilide birkaç kelime alabilseydin keşke ne olucak bu yusuf olayı vadicilerin rahatsızlığını dile getirmişsndir umarım yusufla alakalı :F

Kesinlikle, Söyledim " Memati gitti yerini Cahit abi bir şekilde doldurmaya çalıştı, Abdulhey gitti yerini KGT doldurmaya çalıştı. Pusat giderse kim dolduracak Yusuf'mu Kenan'mı?

Üstelik Yusuf ve Kenan karakteri kesinlikle Torpil ile dizideler. Hadi Yusuf'u anladık, Kenan neden dizide? Rolu ne? Oyunculuk 0. Maaş almak için dizide duruyor dedim :) YouTube yorumları okuyun Yusuf,Kenan,Azra'yı seven bir kişi varmı? Reytinglerdende belli zaten çogu kişi Yusuf ölmeden izlemeyecegim diyor " dedim

önemli dğeil bu arada senin iki ismin mi var instagramda takibe aldım da seni
muhammed emin özaltun sensin demi

Evet benim hesabım, Yalnız @gorkemsevindikf ile geçti bu muhabbet :) Beklerim herkesi . facebook.com/gorkemsevindik.officialfan/

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kesinlikle, Söyledim " Memati gitti yerini Cahit abi bir şekilde doldurmaya çalıştı, Abdulhey gitti yerini KGT doldurmaya çalıştı. Pusat giderse kim dolduracak Yusuf'mu Kenan'mı?

Üstelik Yusuf ve Kenan karakteri kesinlikle Torpil ile dizideler. Hadi Yusuf'u anladık, Kenan neden dizide? Rolu ne? Oyunculuk 0. Maaş almak için dizide duruyor dedim :) YouTube yorumları okuyun Yusuf,Kenan,Azra'yı seven bir kişi varmı? Reytinglerdende belli zaten çogu kişi Yusuf ölmeden izlemeyecegim diyor " dedim
aa o yusufla alakalı birşey söyledimi peki kıvırmıştır gerçi ama :F :F :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,255
Puanı
1,060

tamam bende melek_celeb takipte görürsün zaten

Sanmıyorum fakat yeni sezonda gelecek karakter ve oyunculara bağlı :) Kenan İmirzalıoğlu yada Haluk Bilginer gelirse neden olmasın :)

Kenan başka dizide olacakmış haluk bilginerde açıklama yapmuştu türkiye
dizilerde rol almıcam diye