Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Real Madrid!

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Yalnız şu an İspanyol milliyetçisi olmak isterdim :A Adamlardaki hava kimsede yoktur. Kaç yıldır koskoca ŞL finalini anasının ligine çevirdiler. Gurulanmakta haklılar helal olsun.

Bir an GS-FB finalini hayal ettim ne muazzam olurdu bee :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yalnız şu an İspanyol milliyetçisi olmak isterdim :A Adamlardaki hava kimsede yoktur. Kaç yıldır koskoca ŞL finalini anasının ligine çevirdiler. Gurulanmakta haklılar helal olsun.

Bir an GS-FB finalini hayal ettim ne muazzam olurdu bee :)
Rezilliğinizi tüm Avrupa'ya mı izleteceksiniz? :) GS-FB arasındaki oynanan futbol değil ki. Güreş mücadelesi izlemek isteyenler ilgi gösterebilir orası ayrı...

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Rezilliğinizi tüm Avrupa'ya mı izleteceksiniz? :) GS-FB arasındaki oynanan futbol değil ki. Güreş mücadelesi izlemek isteyenler ilgi gösterebilir orası ayrı...
Bizimkisi bir hayal be abi :) Ayrıca GS-FB derbisinin nesi varmış :A Son maçın seyir zevki gayet yüksekti. Az gerginlik oldu ama sağlam maçtı. Hocamın dediği gibi Türkiyenin tek bir derbisi vardır diğerleri derbiciktir :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bizimkisi bir hayal be abi :) Ayrıca GS-FB derbisinin nesi varmış :A Son maçın seyir zevki gayet yüksekti. Az gerginlik oldu ama sağlam maçtı. Hocamın dediği gibi Türkiyenin tek bir derbisi vardır diğerleri derbiciktir :A
Her maç kısır çekişmeye sahne oluyor, ben zevk almıyorum valla. Melo ve Emre'nin olmayışı vukaat olaylarındaki artışı engelledi tabii. Spor savcıları iş yapamaz hale geldiler. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Her maç kısır çekişmeye sahne oluyor, ben zevk almıyorum valla. Melo ve Emre'nin olmayışı vukaat olaylarındaki artışı engelledi tabii. Spor savcıları iş yapamaz hale geldiler. :)
Ben de şu an Atletico'nun oyunundan zevk almıyorum. Arena'daki maçta adam gibi forvetimiz olsa ikinci yarı duman ederdik bunları. Bir gün inşallah biz de final göreceğiz tabii bu 2100 yılında mı olur 2050 yılında mı olur bilemem :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben de şu an Atletico'nun oyunundan zevk almıyorum. Arena'daki maçta adam gibi forvetimiz olsa ikinci yarı duman ederdik bunları. Bir gün inşallah biz de final göreceğiz tabii bu 2100 yılında mı olur 2050 yılında mı olur bilemem :A
Bu gelirlere çok zor. Bu sezon Premier Lig'de son sırada yer alan takım bile 100 milyon paundun üstünde yayın gelir hakkı elde edecek. West Ham gibi orta sıralarda yer alan bir takım Lyon'un forvetine 40 milyon Euro teklifte bulunabiliyor. Ve bu fark giderek daha da artacak. Premier Lig dünyanın her yerinde izleniyor, Türk ligini biz daha kendimiz izlemiyoruz, yayın hakkını kime satacağız. Stadlarımız bomboş, sponsor yok bla bla bla...

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Bu gelirlere çok zor. Bu sezon Premier Lig'de son sırada yer alan takım bile 100 milyon paundun üstünde yayın gelir hakkı elde edecek. West Ham gibi orta sıralarda yer alan bir takım Lyon'un forvetine 40 milyon Euro teklifte bulunabiliyor. Ve bu fark giderek daha da artacak. Premier Lig dünyanın her yerinde izleniyor, Türk ligini biz daha kendimiz izlemiyoruz, yayın hakkını kime satacağız. Stadlarımız bomboş, sponsor yok bla bla bla...
Haklısın da bazen bu oyun yürekle de oynanabiliyor. Çoğu kez örneğini gördük. Mesela 2000 zaferi. O zaman da makas açıktı gelir bazında ama önümüze geleni tokatladık. Haa bi de Fethullah Gülen Hocaefendimizin duaları sağolsun :F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Haklısın da bazen bu oyun yürekle de oynanabiliyor. Çoğu kez örneğini gördük. Mesela 2000 zaferi. O zaman da makas açıktı gelir bazında ama önümüze geleni tokatladık. Haa bi de Fethullah Gülen Hocaefendimizin duaları sağolsun :F
Ahahaha bu sezon bizim de ihtiyacımız var. :)

Cjan8qRWgAAoWWj.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Torunlarımız da demek istedin herhalde :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Siz de kendinize bir hoca bulsanız iyi edersiniz :A Mesela fenerin Cübbelisi var her ne kadar buçuklu şampiyon yapma duasını bilmese de 2011'de tesirli duaları olmuştur hocamızın :A
Ahmet Çakar gibilerin 41 büyülerinden medet ummak yerine adam gibi kaleci ve defans futbolcuları bulamazsak bizi hapı yuttuk. Şampiyonlar Ligi'nde kamyonla gol yeriz.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Kusura bakmayın ama Survivor>ŞL finali :A İlk 15 dakika hariç zerre zevk almadım.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Lanet takım Atletico ofsayttan yedi golü ve pek bir varlık gösteremedi hücumda. Zaten Real tam yamyam. Erken gol attı ya hemen futbolla alakası olmayan moda girdi. Yaslandı geri soğutuyor oyunu. Maç çok keyifsiz br hal aldı bu durumlardan ötürü. Bakalım ikinci yarı umarım top oynarlar. Ah Barca şu lanet takımı eleseydin de şurada şov yapsaydın. :T:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kusura bakmayın ama Survivor>ŞL finali :A İlk 15 dakika hariç zerre zevk almadım.
Real golü atana kadar maç iyiydi. Real atınca temkinli oynamaya başladı. Atletico zaten her zamanki sıkıcılığında devam ediyor kupa elden gidiyor hala atak yapmaya niyetleri yok heriflerin :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Real golü atana kadar maç iyiydi. Real atınca temkinli oynamaya başladı. Atletico zaten her zamanki sıkıcılığında devam ediyor kupa elden gidiyor hala atak yapmaya niyetleri yok heriflerin :D
Bi geçen seneki finale bak bi bu seneye hey yavrum hey :) Atletico ŞL'den men edilsin :A