Cem Yiğit Üzümoğlu'nun Yeni Dizisi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,228
Puanı
1,061
20240628_115624.jpg

Son dönemin başarılı genç oyuncularından Cem Yiğit Üzümoğlu'nun yeni dizisi belli oldu.

Geçen sezon 'Aşka Düşman'da rol alan ödüllü oyuncu, yeni sezonda NOW'da ekrana gelecek olan, kod adı 'Harika Çılgınlar' dizisinde, 'Halikarnas Balıkçısı' adıyla Bodrum’u bugünkü ününe kavuşturan Cevat Şakir Kabaağaçlı'ya hayat vermeye hazırlanıyor.

Hande Altaylı'nın (Kadın) senaryosunu kaleme alacağı, yönetmenliğini Bahadır Karataş'ın (RU) üstleneceği Medyapım imzalı proje, 2022'de Disney+ için hazırlanmaya başlansa da platformun yerli içerikleri durdurma kararı nedeniyle yeni sezonda TV dizisi olarak izleyiciyle buluşma kararı aldı.

Kabaağaçlı'nın yanı sıra modern resmin ustası Fahrelnisa Zeid, ilk Türk gravür sanatçısı Aliye Berger ve ilk Türk seramik sanatçısı Füreya Koral’ın bulunduğu Şakir Paşa ailesinin sıra dışı hikayesini konu alan iddialı yapımın kadro çalışmaları devam ediyor.

Kaynak: Duvar

• Beğendim
Reactions: Gizmen and Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,228
Puanı
1,061
Aşka Düşman faciasından sonra güzel bir seçim yapmasına sevindim. :A Bu diziyi aşırı merak ediyorum kadronun kalanı da güzel olursa izlemeye niyetliyim. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,026
Puanı
1,060
Bizim halkımız sanatı barındıran işleri sevmez.