Yıldızlar Yarışıyor 3. Sezon Şampiyonu: denizz19 | Hazar Motan

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Toplamda 12 hafta süren yarışmada 3. sezonun şampiyonu nihayet belli oldu. Şampiyon, @denizz19 un yarıştığı Kırgın Çiçekler'in Cemre'si, İlker Kaleli, Oktay Kaynarca ve Ceren Moray'ı finalde deviren Hazar Motan olmuş oldu. Kendisini tebrik eder allstardada başarılar dileriz.

psp049atiye.gif

9LV19o.jpg

3. Sezonun sıralaması ise şu şekilde;

1) Hazar Motan
2) İlker Kaleli
3) Oktay Kaynarca
4) Ceren Moray
5) Onur Büyüktopçu
6) Erdal Beşikçioğlu
7) Aras Bulut İynemli
8) Cem Yılmaz
9) Aslı Enver
10) Nursel Köse
11) Peker Açıkalın
12) Sadri Alışık
13) Barış Bağcı

Katılımda bulunan herkese tek tek teşekkür ederim, allstarda görüşmek üzere ;)

@Harunnn60 @Bully @xemrexxx @Çiğdem- @MEnes @turkuazz @Doğu @Felon @destere @cookies @ozgur2113 @EFE UYSAL @Ice_Cool_23 @DarkLeqenD @vadikızı @Yiğitt

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
bugüne kadar hep 1 verdim çünkü kanım ısınmamıştı sahnelerinide beğenmiyordum ama kazanan sensin Tebrikler.. @denizz19

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Öncelikle Hazar Motanı tebrik ederim. Duygusal sahnelerde performansı çok iyi acaba bu kızdan komedi olur mu çok meraklardayım hak etti kendisi :)
Nursel Köse ve Aras Bulut'unda bu sıralamayı hak etmediğini düşünüyorum en azından ilk 5'te olmaları gerekirdi. All Star'da görüşmek üzere :smirk:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
elimizden geleni yaptık yarışmayı kazanamsakta normal sonuclarla finali ezici üstünlükle çakırımın tombalacıyı öldürdüğü sahne kazanmıs hazarada 30 gibi fark atmısız genel puanlardan kaybettik malesef ama final sahnemizin başarısıda yeter bize :bhr:

@denizz19 tebrikler cemre benimde kadın oyunculardan ilk tek takip ettiğimdir şu aralar
:Z

sizede tebrikelr çocuklar finalde başarıdır @Bully @Ice_Cool_23 :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hak edilmiş bir kazançtır Hazar için. Elimizden geleni yaptık ve alnımızın akıyla çıktık yarıştan. :A Destekleyenlere teşekkürler. :D

bugüne kadar hep 1 verdim çünkü kanım ısınmamıştı sahnelerinide beğenmiyordum ama kazanan sensin Tebrikler.. @denizz19
Sağlık olsun hiç puan vermemenden iyidir 1 de bir puan. :A

Öncelikle Hazar Motanı tebrik ederim. Duygusal sahnelerde performansı çok iyi acaba bu kızdan komedi olur mu çok meraklardayım hak etti kendisi :)
Nursel Köse ve Aras Bulut'unda bu sıralamayı hak etmediğini düşünüyorum en azından ilk 5'te olmaları gerekirdi. All Star'da görüşmek üzere :smirk:
Teşekkür ediyoruz. Sen de Ceren Moray'ı çok iyi tanıttın. Ayrıca Hazar zaten komedide oynadı. İzlemek istersen dizisinin adı Diğer Yarım. :A

elimizden geleni yaptık yarışmayı kazanamsakta normal sonuclarla finali ezici üstünlükle çakırımın tombalacıyı öldürdüğü sahne kazanmıs hazarada 30 gibi fark atmısız genel puanlardan kaybettik malesef ama final sahnemizin başarısıda yeter bize :bhr:

@denizz19 tebrikler cemre benimde kadın oyunculardan ilk tek takip ettiğimdir şu aralar
:Z

sizede tebrikelr çocuklar finalde başarıdır @Bully @Ice_Cool_23 :bhr:
Geçmiş puanlarda önde olduğuma göre attığın fark pek önemsiz. :A Ama iyi yarıştın sen de tebrikler sana da. :D

evet arkadaşlar forumda 4 temmuz süreci başlıyormuş denizin bu galibiyetinden sonra şabie iyice artmış :A bayramı hapiste geçirecekler var aramızda:A @Çiğdem- @Harunnn60 @MEnes @Doğu @Bully
:A Sizin gibilere inat inadına şaibe :A

@denizz19 tebrikler:) benim albümüm den sonra y.yarışıyor yarışmasını da kazandın.büyük bir başarı yakaladın bence fazlasıyla hak ettin..
@Ice_Cool_23 @Çiğdem- @Bully finalde olmakta büyük bile başarı oldu sizede tebrikler:)
Teşekkürler turkuazz. Destekleriniz için teşekkürler. Elimizden geleni yaptık. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hak edilmiş bir kazançtır Hazar için. Elimizden geleni yaptık ve alnımızın akıyla çıktık yarıştan. :A Destekleyenlere teşekkürler. :D

Sağlık olsun hiç puan vermemenden iyidir 1 de bir puan. :A

Teşekkür ediyoruz. Sen de Ceren Moray'ı çok iyi tanıttın. Ayrıca Hazar zaten komedide oynadı. İzlemek istersen dizisinin adı Diğer Yarım. :A

Geçmiş puanlarda önde olduğuma göre attığın fark pek önemsiz. :A Ama iyi yarıştın sen de tebrikler sana da. :D

:A Sizin gibilere inat inadına şaibe :A

Teşekkürler turkuazz. Destekleriniz için teşekkürler. Elimizden geleni yaptık. :D
ayy şu genel puanlar enden toplanıyorki ayoll final puanları toplanmalıydı sadece aslında formatı beğenmedik oktayla :F :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oldu canım. :A Yandı gülüm keten helva başka sezon inşallah. :D
1.sezon barış falayla geri dönüş olduğundan final puanları yok oluyormuş onun yüzünden elendik 2.sezon 1 puancık farkla elendik bu sezonda şu genel puan yüzünden hep dramatik kaybediyoruz :F all stardada bekliyor olucm artık finalde umarım bu sefer şans bize gülücek orada hazarlada görüşürüz artık serenay ve kıvancta var üçünüzdende barış falayla intikam alıcaz :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon barış falayla geri dönüş olduğundan final puanları yok oluyormuş onun yüzünden elendik 2.sezon 1 puancık farkla elendik bu sezonda şu genel puan yüzünden hep dramatik kaybediyoruz :F all stardada bekliyor olucm artık finalde umarım bu sefer şans bize gülücek orada hazarlada görüşürüz artık serenay ve kıvancta var üçünüzdende barış falayla intikam alıcaz :A
İnş cnm yaa :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@denizz19 kardeşim tebrik ederim kazanamadığın bir Yıldızlar Yarışıyor yarışması kalmıştı zaten sonunda onu da kazandın. :F

Hazar Motan gibi genç bir isimle şampiyon olmak da önemli bir başarı tabii Kırgın Çiçekler'i pek sevmem ama bu kızı sevdim geleceği parlak gibi. :D

@Çiğdem- finalde hepimizi geçmişsin ama üçüncülükle yetindin ne yazık ki :A Bu arada oyunu bana attığın için de çok teşekkürler, istesen Ceren'e boş oy da atabilirdin ama sen İlker'i tercih etmişsin çok mutlu ettin beni :A

@Ice_Cool_23 sana da tebrikler finale çıkarak iyi bir başarı yakaladın Ceren'le :D

İlker Kaleli'ye destek olan herkese teşekkürler ben zaten alışığım ikinciliklere. :F All-Star'da şampiyon Serenay'ımla bomba gibi geliyoruz. :A

Bu arada @EnveR @MayısKralı @Harunnn60 (seni de es geçmeyelim hadi :A ) emeklerinize sağlık :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 kardeşim tebrik ederim kazanamadığın bir Yıldızlar Yarışıyor yarışması kalmıştı zaten sonunda onu da kazandın. :F

Hazar Motan gibi genç bir isimle şampiyon olmak da önemli bir başarı tabii Kırgın Çiçekler'i pek sevmem ama bu kızı sevdim geleceği parlak gibi. :D

@Çiğdem- finalde hepimizi geçmişsin ama üçüncülükle yetindin ne yazık ki :A Bu arada oyunu bana attığın için de çok teşekkürler, istesen Ceren'e boş oy da atabilirdin ama sen İlker'i tercih etmişsin çok mutlu ettin beni :A

@Ice_Cool_23 sana da tebrikler finale çıkarak iyi bir başarı yakaladın Ceren'le :D

İlker Kaleli'ye destek olan herkese teşekkürler ben zaten alışığım ikinciliklere. :F All-Star'da şampiyon Serenay'ımla bomba gibi geliyoruz. :A

Bu arada @EnveR @MayısKralı @Harunnn60 (seni de es geçmeyelim hadi :A ) emeklerinize sağlık :D
Sağ ol canım halk tercihlerimi seviyor yapacak bir şey yok. Darısı All Star'a, 2.sezon Benim Albümüme falana filana :A