Kurtlar Vadisi Pusu 294.Bölüm Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bakalım göreceğiz neler olacağını. Ben yine maçtan sonra izleyeceğim. Yetişebilirsem ilk yarım saati kaçırıp geri kalanı izlerim. Yoksa yine gece netten artık. :)

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Heyetteki konu tam da bugünü anlatıyor vay arkadaş :)

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Amin ablam umarım off süprizde bumuymuş demediğimiz biri süpriz finali olur:D
İnşallah basit bir sürpriz olur abla aksi takdirde şaşıracağımız bir sürpriz bu sezon hep olumsuz bir karşılık buldu. İnşallah "bu ne ya bu muymuş sürpriz" niteliğinde bir olay vuku bulur :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Bence inşallah öyle basit bir sürpriz olur abla aksi takdirde şaşıracağımız bir sürpriz bu sezon hep olumsuz bir karşılık buldu. İnşallah "bu ne ya bu muymuş sürpriz" niteliğinde bir olay vuku bulur :A

Aynen ablacım vadiden şöyle uzun süre konuşacağımız bir süpriz bekliyorum
:D

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Kara'yı çok özledim :T: Büyük hata yaptı saçma sapan bir proje için kariyerini yaktı kül etti..

Şu diyalogların kalitesine bak bee hey yavrum hey. Heyetin toplandığı yer zaten olağanüstü. Efsane bir sezonmuş izledikçe bir kez daha anlıyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ahhh şimdi yusufun annesi babası kim diye süpriz yapıyoruz eskiden adil beyi herkes 10.yılın düşmanı sanarken asıl düşmanın polata destek olan sencer bey çıkmasıyla tüm türkiye şok olmuştu vadi süpriz yapıcaksa böyle yapmalı :F:F:F
Kesinlikle. Hatta şu an o bölümleri izliyoruz efsane sezonlardı. Vadinin her bölüm sonu yazısında iki saat ağzım açık ayran delisi gibi mal mal bakıyordum tvye o derece şok edici bir tesiri vardı seyirci üzerinde. Şimdi de şok oluyoruz ama rezillikten. :A

Allah Allaaaaaahhhh operasyona dikiz ulan bunlar eski bölümse bugun yayınlananacak olan bölüm ne :A Şu an uçuyorum :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
ahhh şimdi yusufun annesi babası kim diye süpriz yapıyoruz eskiden adil beyi herkes 10.yılın düşmanı sanarken asıl düşmanın polata destek olan sencer bey çıkmasıyla tüm türkiye şok olmuştu vadi süpriz yapıcaksa böyle yapmalı :F:F:F

Ah nerde o zamanlar cahit yazıyor şimdi nerde onda böyle yazacak kafa:D

@Doğu senden rahatsızım onu bir söyleyeyim de

ne oldu niye rahatsız oldun ki