ATV Kehribar - Dizi Yorumları

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
bende izliyorum diziyi ne yalan soyleyim ilk bolumu pek begenmemistim hatta 2 bolumu izleyimmi dedim ama yinede izledim.2 bolumu begendim ve hikayeyide begendim.Tabii daha kacakta oldugu gibi keyifli sahneler izlemedim ama bence zamanla olur.Biraz Karadayi havasida var

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
orhanın abisinin kızı sevgilisine bu orhan amcamın oğlu benim kuzenim diyor aramızda birşey olamaz diye eee o sevgilim dediğin çocukta orhanın oğlu senin kuzenin :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçek kuzen olmayabilirler. Sanem başkasından yapmış olabilir yani. :A
aa yok orhanın oğlu bence bu diziyi çok seviyorum ama dizideki ensest ilişki çok canımı sıkıyor özellikle orhanın oğlu olduğu ortaya çıktığı zaman bu ilişki devam ederse fiyasko olur bence :F:F:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aa yok orhanın oğlu bence bu diziyi çok seviyorum ama dizideki ensest ilişki çok canımı sıkıyor özellikle orhanın oğlu olduğu ortaya çıktığı zaman bu ilişki devam ederse fiyasko olur bence :F:F:F
Onu demiyorum ki. :) Elbet Kemal Orhan'ın oğlu ama Meltem Veli'nin kızı olmayabilir diyorum. Bu durumda kan bağı olmayınca akraba olmuyorlar. Sanem'in geçmiş hayatından olabilir, saf Veli'ye çocuk sendendir demiştir. :)

Bu sefer anladın inşallah. :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onu demiyorum ki. :) Elbet Kemal Orhan'ın oğlu ama Meltem Veli'nin kızı olmayabilir diyorum. Bu durumda kan bağı olmayınca akraba olmuyorlar. Sanem'in geçmiş hayatından olabilir, saf Veli'ye çocuk sendendir demiştir. :)

Bu sefer anladın inşallah. :))
aaa ben tam isimlerini ezberleyemedim bunların orhanın sevdiği kadını diyorsun sandım senem diye :F:F:F

o olabilir işte mantıklıda bence bu durumu anca bu şekilde kurtarırlar:F