Survivor 2016 - 45. Bölüm Yorumları

Ben ilk gunden beri atakanciydim. Guclu karakterli karizmatik ne ararsan var :) butun özellikleri barindiran baska yarismaci olmadigi icin kendisi benim.bir numarali favorim :D
Aaa Yılmaz Morgül vardı onu ne çabuk unuttun.))

@beyazsoy Semihçiler ayaklanmış sabahın köründe başlamışlar tt çalışmalarına Semihi harcatmayız diye tag açmışlar.))

Son düzenleme:

@beyazsoy Semihçiler ayaklanmış sabahın köründe başlamışlar tt çalışmalarına Semihi harcatmayız diye tag açmışlar.))
Geceden başlattılar uyumadan devam ediyorlar))))) Semih gibi fanlar acunu korkutmaya çalışıyor. Hani tt çalışmasına doyurucu bir twit atsalar okuyacağız ama Semih gibi sisirme ve ego twitkeri dolu.

Geceden başlattılar uyumadan devam ediyorlar))))) Semih gibi fanlar acunu korkutmaya çalışıyor. Hani tt çalışmasına doyurucu bir twit atsalar okuyacağız ama Semih gibi sisirme ve ego twitkeri dolu.
Ne oldu bunlar kafa göz birbirlerinemi daldı dün akşamda sordum cevap vermedin.?

Ne oldu bunlar kafa göz birbirlerinemi daldı dün akşamda sordum cevap vermedin.?
Kimse bilmiyor acun da izlememiş sadece tahminim var.. Semih plan kurmuştu ben bu zaferi yazdirtacagim(Semihin beyin ameliyati bu.. Sürekli zaferi kotuluyerek potaya girmesini sağlamaya çalışacaktı) diye sürekli zaferin üstüne oynuyordu bu zafer de heyecanlı bir çocuk çabuk gaza geliyor muhtemelen kafa göz daldı. Semihciler de semihin taktikçi tarafıni bildiği için endişeli acunu etkileyip elenmesini engellemeye çalışıyor

Kimse bilmiyor acun da izlememiş sadece tahminim var.. Semih plan kurmuştu ben bu zaferi yazdirtacagim(Semihin beyin ameliyati bu.. Sürekli zaferi kotuluyerek potaya girmesini sağlamaya çalışacaktı) diye sürekli zaferin üstüne oynuyordu bu zafer de heyecanlı bir çocuk çabuk gaza geliyor muhtemelen kafa göz daldı. Semihciler de semihin taktikçi tarafıni bildiği için endişeli acunu etkileyip elenmesini engellemeye çalışıyor
Yok ya bişey olmaz Acun kolay kolay diskalifiye etmez Semih'i geçen sene Turabi Hakan'a ne yapmıştı bişey olmamıştı.

Selamlar herkese
ya cenazemiz vardı dün bakamadım ben yarışmaya netten şimdi baktım mehmet elenmiş
ve diğer olayıda okudum semihle sanırım zafer diskaifiye olabilirmiş valla eğer olursa
diyecem ki olacağı buydu çünkü orası zaten gergin bir ortam aç kalıyorlar stres oluyorlar
bunun üstüne semih te kışkırtıcı sözler söylerek dahada sinirlendiriyor herkesi zafer zaten
geçen ağzını burnunu kırarım gibi sözler söylüyordu bakalım ne olacak

Yilmaz morgul : gucsuz, bos konusan, inkarci, ciliz. Atakan sayesinde karni doyuyordu inkarci kiskanc yilmaz yemekleri nagihanin ve yattara sayesinde yiyorduk dedi. Atakan in baliklarini unuttu. Egoist ve rasist oldugunuda ekliyeyim. Yasindanda utanmiyor. Zehir zemberek aciklamalarda bulundu dedikoducu. Bide baskalarinin arkasinda konusnuyorum dedikoduyu sevmem diyor

Yilmaz morgul : gucsuz, bos konusan, inkarci, ciliz. Atakan sayesinde karni doyuyordu inkarci kiskanc yilmaz yemekleri nagihanin ve yattara sayesinde yiyorduk dedi. Atakan in baliklarini unuttu. Egoist ve rasist oldugunuda ekliyeyim. Yasindanda utanmiyor. Zehir zemberek aciklamalarda bulundu dedikoducu. Bide baskalarinin arkasinda konusnuyorum dedikoduyu sevmem diyor

Katılıyorum dediğin gibi dedikoduyu sevmiyorum diyor arkadan en çok
konuşan oydu

Bir komplo teorisi daha çöker))

Ada konseyi cuma günü gösterilecekmis Oses düşük reyting aldığı için tek güne indirildi.

Bu komplo teorisi çöktüğüne göre Semih ve zafer sahte kavga meselesi de çöker..
Dun yazdım acun gördü mesajımı(bunun üstüne cıkamazsın) :F Yetiştiremediler kurguyu tabi tepkileri bekliyorlar:A hani acun yarın akşam diyip duruyordu sen de diyordu mesajlarında yarin akşam görürüz filan diye:A

Yahu damla yatarak en iyi istatistiği sağlıyor:F acun artık bu istatik hesaplamanın matematiğini değiştirsin:F
@beyazsoy @Yiğitt @Bully @eskici @sürgünüm @ABAY_06 @maskeli_fedai @Doğu @dosimosi @vadikızı @Polat Şaşmaz
IMG_20160413_161238.jpg

Son düzenleme:
Dun yazdım acun gördü mesajımı(bunun üstüne cıkamazsın) :F Yetiştiremediler kurguyu tabi tepkileri bekliyorlar:A hani acun yarın akşam diyip duruyordu sen de diyordu mesajlarında yarin akşam görürüz filan diye:A

Yahu damla yatarak en iyi istatistiği sağlıyor:F acun artık bu istatik hesaplamanın matematiğini değiştirsin:F
@beyazsoy @Yiğitt @Bully @eskici @sürgünüm @ABAY_06 @maskeli_fedai @Doğu @dosimosi @vadikızı @Polat Şaşmaz
Ekli dosyayı görüntüle 49948

ne yazdın acuna ki gördü mesajını:D

Ekli dosyayı görüntüle 49948
Sen yarın yayınlanacak diyince ben de sahiden yarın yayınlanacak sandım dikkat edersen Bi komplona dün cevap vermedim hakikaten osesin tek güne indirilmesi denk gelmiş kafa karıştırıcıydi ama gördük ki adamlar çarşambayı doldurma niyeti yokmuş..

İsteseler bugüne yetiştirirlerdi ama acunun kasti yarın ikonsey yapacağızla da yarın bunları size göstereceğiz değil biz yapacağız demek istemiş (yarışmacılara) cuma ilk dakikalar bunu izleyeceğiz işte (malum survivor gün gün özlemiyoruz iki üç gün geriden geliyor zaten)

Sen yarın yayınlanacak diyince ben de sahiden yarın yayınlanacak sandım dikkat edersen Bi komplona dün cevap vermedim hakikaten osesin tek güne indirilmesi denk gelmiş kafa karıştırıcıydi ama gördük ki adamlar çarşambayı doldurma niyeti yokmuş..

İsteseler bugüne yetiştirirlerdi ama acunun kasti yarın ikonsey yapacağızla da yarın bunları size göstereceğiz değil biz yapacağız demek istemiş (yarışmacılara) cuma ilk dakikalar bunu izleyeceğiz işte (malum survivor gün gün özlemiyoruz iki üç gün geriden geliyor zaten)
Herkes gibi ben de yarın akşam yayınlanacak sandım. O sesin yayınlanmaması gri kurt adlı fılmın 2145 de yayınlanması filan... hepside dediğime işaretti komplo değil görünen tabloydu :X

Sende ne dolmuşsun ya saydır saydır bitiremiyon.))

@beyazsoy tugbanin birinciliginden acunun kari şu oldu atakan ve grubundan olmayan birisi birinci oldu ve ortalik karisti tugba simdi bu birincilige güvenerek atakanin karsisunda daha saglam bir sekikde durabilecek ada ici catismayi artiracak bir hamle yani ve esittir reyting demek :D ezginin adaya bir katkisi yok ama insanlar karakterini seviyor ve atakan fanlarida sms atiyor ve bu hafta atakan dokunulmazdi atakan fanlarindan daha cok sms aldi yani tugbanin normal sartlarda bile gecemeyegi ezgiyi atakan fanlarinin destegi varken gecmesi imkansiz :D
@Yiğitt arkadasim istedigi kadar desteklesinler hemen sms mi atacaklar ya kadinin bir konusmasini desteklediler diye kim sms atar tamam destek olmuslardir ve diger yarismacilarindan yaptiklari oyunlardan dolayi oylari düsmüstür ama tugba en fazla ikinci olabilir ezgiyi gecmesi imkansiz :D