Kurtlar Vadisi Pusu 290.Bölüm Yorum & Sohbet Konusu

Ulan etmeyin paketim bitti bitecek yatacam diyorum yatamıyorum

yok siz devam edin ben diziye dalacağım birazdan :)
Ya bırak şu ne idüğü belirsiz dizileri de 46'ya başla artık. Bak bu dizi biterse sizin gibiler yüzünden biter gidip her yabancı diziyi izlersiniz bizim dizileri gömersiniz :A Alın size yabancı dizi ayarında dizi sahip çıkın şuna tutun ucundan da bitmesin :A Biterse çok değişik şeyler olacak forumda başta sen olmak üzere elimden çekeceğiniz var :A

Tekrardan tüm arkadaşların kandilini kutlar herkese iyi geceler dilerim. Allah rahatlık versin bizden bu gecelik bu kadar hadi eyvallah :D

6. Kez hayırlı geceler @Doğu ulan nasıl oldu anlamadım yine 6 yı bulduk arkadaş :A

6. Kez hayırlı geceler @Doğu ulan nasıl oldu anlamadım yine 6 yı bulduk arkadaş :A
Hep @Maskeli Fedai'den sonra oldu bunlar o geldikten sonra kayış koptu bende :A Ulan ne adamsın ya :A

tamam bi tane ayarla da ufak işler için onu yolla maskeliyle falan senin muhattap olmanı kat'i suretle tasvip etmiyorum :D
Aga @Maskeli Fedai ile müzakereleri ben yürüteceğim artık aranızda bir köprü görevi üstleniyorum :A Bu konu çözülecek @Maskeli Fedai yeniden adam olacak rahat olun :A

enteresan bi yere gidiyor konu :D
Hem de nasıl enteresan ben de şaşırmışım şu an kafamı kaldırdım yataktan 10 metre uzaktayım telefonun ekranıda ıslanmış zor görüyorum karnıma ağrılar girdi gülmekten :A hadi ben yatayim artik bu iş tehlike arz ediyo