Survivor 35. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ABAY_06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ABAY_06

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
TV8'in sevilen yarışma programı Survivor'ın 35.Bölüm yorumlarını bu başlık altında yapabilirsiniz.

Survivor, yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da TV8'de!​

İyi seyiler.!

Bir haftadır serkay nihalin lider olması cekemiyor diye Yazıyordum serkay bugün itiraf etti lider davranması cekemiyormus la serkay lider olmak istiyorsan adam gibi davranacaksin

Serkay'ın çoğu dediğine katılıyorum.Memiç ve Zafer inşallah elenmez bugün :D

@Forumdash nihal mi yapayim avatari :F saka bir yana biraz daha gözlem yapayim hemen degismem damlanin bazi hareketleri hosuma gitmemeye basladi m biraz daha zamani var :D

@Forumdash nihal mi yapayim avatari :F saka bir yana biraz daha gözlem yapayim hemen degismem damlanin bazi hareketleri hosuma gitmemeye basladi m biraz daha zamani var :D
Ya da kalsın zaten damla finalde bu gidişle:F acunumuz damlanın yanında:A geçennçamur oyununda çektikleri selfide bile damla acunun yanına yanaşmiş:A

Lost

Atakan var ya çooook sinsi:F her sinsiliği kötülüğü şıp diye anlıyor:A
Lost iki gün önce bilmiyorum diyordu bu durumda bu seneki survivordan ben de elendim galiba..))) Adamlıkta küme dusmuserlerle küçük dağları ben yarattım diye gezip madur oynunu oynayanlarin ksvagasi beni hiç enterese etmiyor diğer tarafta kadınlardan fazla kulis ve dedikodu yapıp ağır Abi pozlarıyla etik dersi veren birinin herkesi tuzağa düşürmesini izlemek bana hiç değil))))