Yıldızlar Yarışıyor 2.Sezon Şampiyonu: Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
buralardayım :))
yani üstte kendinide kattın ya konuya helal olsun :) bize ilk sezon kim birinci oldu o da birinci olduğunda çağatay kazmasıymı insan bahsetmez bari benim olmadığım zamana denk gelmişsin ben olsaydım forumda çağatay kazmasıyla nahhh birinci olurdun :)))

birde iki yarışma düzenlendi madem peki @Çiğdem- nasıl 3 yarışmada ikinci oldu orayıda çözemedim :)
müsicsurvivordada burcu güneşle final kaybetmiştim onuda belirtmiş :F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
buralardayım :))
yani üstte kendinide kattın ya konuya helal olsun :) bize ilk sezon kim birinci oldu o da birinci olduğunda çağatay kazmasıymı insan bahsetmez bari benim olmadığım zamana denk gelmişsin ben olsaydım forumda çağatay kazmasıyla nahhh birinci olurdun :)))

birde iki yarışma düzenlendi madem peki @Çiğdem- nasıl 3 yarışmada ikinci oldu orayıda çözemedim :)
Ne kıskanç bir adamsın sen. :A Kıvanç ile 1.oldum ben ayrıca.:A

2 tane Yıldızlar Yarışıyor. Birde MS'nin 3.sez onunda 2.oldu. :F Yani 3 ediyor. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
müsicsurvivordada burcu güneşle final kaybetmiştim onuda belirtmiş :F:F:F

onun formatı farklı o yıldızlar oynaşıyor yarışması değilki ama :))
neyse üçüncü defa seni zirveye çıkarmak ,için her türlü çirkefliği yapacağım rahat ol :)) sırf sana oy toplamak için @Doğu ile birlikte taksim meydanında soyunup istiklale kadar koşturacağız cıbıl bir şekilde :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
onun formatı farklı o yıldızlar oynaşıyor yarışması değilki ama :))
neyse üçüncü defa seni zirveye çıkarmak ,için her türlü çirkefliği yapacağım rahat ol :)) sırf sana oy toplamak için @Doğu ile birlikte taksim meydanında soyunup istiklale kadar koşturacağız cıbıl bir şekilde :)
:F Canlı bombalar bizi görüp patlatmaya tövbe ederler topluma da faydalı oluruz iyi fikir :A