Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

Ben de myden sonra tolga için rastlamişken bakayım dedim o sahneyi gördüm:F myden sonra böyle diziye nasıl katılmış hiç mi seçici olmaz dedim:F
MY'den sonra Gültepe vardı, onu da unutmayalım. :X
ben demiyidim öyle bişi :F o dalga konusuydu 5 kuşak reklam veriyor diye:F

ıyyy övdüğü dizinin başrolü de pis yediliden :F
Söyleyecek bir şey bulamayınca saldırma moduna geçme vol. 435731. :A

MY'den sonra Gültepe vardı, onu da unutmayalım. :X

Söyleyecek bir şey bulamayınca saldırma moduna geçme vol. 435731. :A
Onu da çok övüyorlardı fragmanı bile kaynanasına aşık olacak adam diye izlemedim:F

iyy o hesap zaten ismim belli olmasın diye sen de sil pis .ss

gerçekler bunlar :A laf amadan kendine bakmalı
Hangi? Ben bişey yazmadım:A alıntıyı Allahtan geç almişsin:F

iyy o hesap zaten ismim belli olmasın diye sen de sil pis .ss

gerçekler bunlar :A laf amadan kendine bakmalı
Adam kendini Pis Yedili'nden beri iyi geliştirdi. Ayrıca affedersin, ama biz Meryem'e laf sokunca söylediğini bırakmazsın; burada ikide bir atar yapmaya çalışıyorsun. :A

Onu da çok övüyorlardı fragmanı bile kaynanasına aşık olacak adam diye izlemedim:F

Hangi? Ben bişey yazmadım:A alıntıyı Allahtan geç almişsin:F
Güzel diziydi, hatırlayınca bile duygulanırım. :(

Adam kendini Pis Yedili'nden beri iyi geliştirdi. Ayrıca affedersin, ama biz Meryem'e laf sokunca söylediğini bırakmazsın; burada ikide bir atar yapmaya çalışıyorsun. :A

Ben dediğim gibidir diye izlemedim:X

meryoşumu cümle alem biliyor totoş senin dediğin kim :F

Sina abim yazmış ya devam edecekmiş bunu sen söylemiştin. :F
hayır be o dediğim gecenin kraliçesi içindi gk diye yazdıysam sen buna yormuşsundur :D

Evet, Gecenin Kraliçesi ile havası sönen oyuncu olarak biliyor. Bu arada mesajımı sakın rapor etmeye kalkma, senin bana yaptığını yapıyorum çünkü. :A
balonu sönen türk dizi sektörü gülüm :A uyduruk kore ve hint yapımı ya da uyarlaması dizilerle doluyor ekran :))) birkaç seneye @Forumdash gibiler annem izlerken denk geldim kız kardeşim-eşim izliyordu da izledim mecburenli yazan ekşiciler gibi olacak:A

hayır be o dediğim gecenin kraliçesi içindi gk diye yazdıysam sen buna yormuşsundur :D

balonu sönen türk dizi sektörü gülüm :A uyduruk kore ve hint yapımı ya da uyarlaması dizilerle doluyor ekran :))) birkaç seneye @Forumdash gibiler annem izlerken denk geldim kız kardeşim-eşim izliyordu da izledim mecburenli yazan ekşiciler gibi olacak:A
Konu ne ara Güneşin Kızları'ndan Gecenin Kraliçesi'ne geldi ki? Seninle konuşmaya başladığımda asıl konu haricinde her şeyden bahsediyoruz mübarek. :A

Önyargılar, önyargılar... :A
Olmadı mı ya(b) şimdi ona sorsam algılar yapıp a dan girer z den çıkar:F

Konu ne ara Güneşin Kızları'ndan Gecenin Kraliçesi'ne geldi ki? Seninle konuşmaya başladığımda asıl konu haricinde her şeyden bahsediyoruz mübarek. :A
Aynı şeyi söyledim şimdi sana:F

Aileyle oturuyorsak?

Kore dizilerine uyduruk diyorsun ama Kiralık Aşk da Kore uyarlamasıymış. :A

Olmadı mı ya(b) şimdi ona sorsam algılar yapıp a dan girer z den çıkar:F

Aynı şeyi söyledim şimdi sana:F

Aileyle oturuyorsak?
BUNDAN ÖNCE NEYLE OTURUYordun herhalde bir aile vardı 20 yaşında gelmedeni dünyaya:D

Kore dizilerine uyduruk diyorsun ama Kiralık Aşk da Kore uyarlamasıymış. :A
uyarlama ile başlangıç hikayesinin farkı var totoş :F

fark-ı ben :A sen de cvp veremeyince buradan girdin ama:F

BUNDAN ÖNCE NEYLE OTURUYordun herhalde bir aile vardı 20 yaşında gelmedeni dünyaya:D

Ee demişsin ya annem izledi kız kardeşim izledimleri sanki bahaneymış gibi söyluyon:T: senın okulun bitince sen de dersin:X gerçi demeye başladın bazılarında göruyom:F

Ee demişsin ya annem izledi kız kardeşim izledimleri sanki bahaneymış gibi söyluyon:T: senın okulun bitince sen de dersin:X gerçi demeye başladın bazılarında göruyom:F
bahane tabi :A
ayrıca merak etme kara sevda ve ilişki durumu karışık hariç evde bnm dediğim izleniyor (kardeşimin desteğiyle:F)

Saf mısın ya da beni mi aşırı saf görüp kandırmaya çalışıyorsun anlamadım. :F Ne farkı var sonuçta Kore uyarlaması işte. :F

bahane tabi :A
ayrıca merak etme kara sevda ve ilişki durumu karışık hariç evde bnm dediğim izleniyor (kardeşimin desteğiyle:F)
Twitter'da bugün İDK'yı çok övdüler yarın yine yükseliş bekliyorum. :A

Tamamen ilişki durumuyla showda diye @mrt-06'ya kara sevdayı ay yapım yapıyor diye bana inat söylüyorsun:F
@Çiğdem-'in dediği gibi in midir cin midir belli değil Emre, muhtemelen dediğin gibidir. :F