Poyraz Karayel 47. Bölüm Yorumları

Zülfikar'ın artık öğrenmesi lazımdı, saklamak da bir yere kadar. :(

Bu arada İpek, salaklık yapıp Selçuk'u serbest bırakmasa bari.
Yüreklerimizi dağlıyor şu an Zülfikar. :T Pis Ethem Özışık. :bağır:

Songül, Selçuk'u öldürtmeyi kafaya koymuş; helal olsun. :A

Songül'ün bulduğu çözüme for. :FTam da ona yakışır bir çözüm. :A

Sema ve portakallar, biz ve ekran karşısında yaşadığımız acı. :(

Sefer nolur beni bırakma. :( Portakal yemeyi sevmem zaten pek daha da soğudum şu an. ss

Sefer olmadan bu müziğin bir anlamı olmayacak artık, hatta son kez de dinliyor olabiliriz. :(

Sefer nolur beni bırakma. :( Portakal yemeyi sevmem zaten pek daha da soğudum şu an. ss
Senin portakaldan soğumanın konuyla alakası ne acaba? :A

Poyraz ikinci kez geldi delilerin yanına. :A

İpek'ten Songül'e: "Tek başına suç örgütü gibi kadınsın" :F

Sefer olmadan bu müziğin bir anlamı olmayacak artık, hatta son kez de dinliyor olabiliriz. :(

Senin portakaldan soğumanın konuyla alakası ne acaba? :A
Hiç içimden geldi yazayım dedim sana hesap mı verecem :A

Poyraz'ın deli taklidi o kadar inandırıcı ki, oyunun işe yaramaması imkansız. Gerçi yapısında olduğu için kendini pek de zorlamıyor aslında. :A

Albay: Sen konuşma be densiz :F

Begüm'ün erkek arkadaşı beklediğim gibi hiçbir işe de yaramıyor, belki aksiyon sahnelerinin arasında Poyraz'ın biraz kıskanmasına neden olur; o kadar.

Begüm bulmuş kendine bir parlak. :F Ama çok itici görünüyor beklediğim gibi. ss

Songül ve İpek'in sahnesi çok absürttü, maşallah bir bölümde güzel ikili oldular. :F

Begüm'ün yeni manitası ne müziği seviyormuş, ne de kitap okumayı; üstelik Oğuz Atay'ı de sevmiyormuş ve edebiyat bilgisi de çok az. Yakında kesin ayrılırlar, benden söylemesi. :X

Despoş'u görünce bile sinirlerim bozuluyor, bu kadar sıkıcı ve sevimsiz bir kadın olabilir mi acaba?

Adil, Bahri ve Ayşegül'ü görmemek şartıyla Poyraz'ı hapisten çıkaracak; ama bunlar hep oyunun parçası.

Son düzenleme:
Adil Topal kolay kandı sanki Poyraz'a. :X

Hadi öldürün şu Selçuk'u da kurtulalım. :F

Çöp şiş yöntemiyle Selçuk'u kimin öldüreceğini seçmeye çalışıyorlar, ama Songül'ün hilesi sayesinde talihlimiz İpek oldu. :X

Songül ve İpek çok iyi. :F

İpek, Selçuk'u öldüremedi; bu adam doğuştan ballı galiba.

Begüm paçoz olsa da aslında akıllı kadın, bu Emre'nin zekasızlığını nasıl anlayamamış acaba?

Sinan'ın yatağındaki kaplumbağa görüldü ve sanırım çok yakında (Selçuk hariç) herhangi bir karaktere daha veda edeceğiz gibi.

Heyecan bir anda doruğa çıktı ve üzerine ölümden korkan Adil'in küçük kızlar gibi çığlık atmasına şahit olmak çok eğlenceli oldu. :X

İpek'in internete "En kolay nasıl adam öldürülür?" diye aratma fikri ve Songül'ün ikide bir ona dalaşması bölümün en iyi sahnelerinden olabilir. :F

İkinci Ayşegül devri de bu bölüm ile birlikte başladı, hayırlı ve uğurlu olsun.

Son düzenleme:
Çılgın Ayşegül Poyraz'ı kurtardı. :F Poyraz arada İhsan'ı da vuraydı keşke. ss

Bu arada tanıştırayım ikinci Ayşegül. :D