Kurtlar Vadisi Pusu'dan Yeni Bir İlk!

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İlklerin ve enlerin dizisi olan, Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'dan bir ilk!

Bugün resmi YouTube kanalında 284. bölüm için ''sosyal medya fragmanı'' isminde bir fragman yayınlandı.

''Sosyal Medya Fragmanı nedir?
Sadece internete özel hazırlanan fragmanımız bundan sonra her hafta sizlerle olacak. Televizyonda yayınlanan fragmanımız da olmayan kareleri burada görebileceksiniz! Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm bu Perşembe 20.00'de Kanal D'de! Sevgiler...'' açıklamasını yapan resmi kanal Türkiye'de ilklere imza atan dizinin Kurtlar Vadisi Pusu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölümüyle kendi gününde kendi saatinde KanalD'de!

@takas @china_shangai @Polat Şaşmaz @Maskeli Fedai
@Master.1000 @papuleoo @vadikızı @34rcp44 @batuhankaralar @sürgünüm
@legolas9900 @WesTxCoasT @-KADİR- @Çiğdem-
@Since2011 @EFE UYSAL @ABAY_06 @Maskeli Fedai @Yasin93

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
hayret nerden çıkmış şimdi bu ama iyi olmuş beğendim

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
hayret nerden çıkmış şimdi bu ama iyi olmuş beğendim
Azıcık gazımızı almak, özlemimizi gidermek için :) Az ama öz bence güzel bir olay, başka diziler 2-3 fragman çıkarıyor bizi bir fragman kesmiyor :) İnşallah istikrarlı bir şekilde devam eder bu uygulama..

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Azıcık gazımızı almak, özlemimizi gidermek için :) Az ama öz bence güzel bir olay, başka diziler 2-3 fragman çıkarıyor bizi bir fragman kesmiyor :) İnşallah istikrarlı bir şekilde devam eder bu uygulama..

Aynen ablacım bencede çok güzel dediğim gibi beğendim ben dediğin gibi
inşallah devam eder bu

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Nedense normal fragmandan daha kaliteli geldi bu, umarım her hafta yaparlar.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Güneşin kızları yapıyor medcezir yapıyodu yeni değil :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061

daha önce bunu yapan dizilerden 5 tane örnek dahası da vardır kesin :D @sokak sanati @denizz19 @Yiğitt forumumuzun yüksek kalite standartlarına uymayan biri çerik ve başlık daha neyse biz alıştık vadinin olmayan rekorlarına:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Bu "ilk"i gerçekleştirmek için bayağı geç kalmışlar aslında, ama neyse diyelim. :)

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

daha önce bunu yapan dizilerden 5 tane örnek dahası da vardır kesin :D @sokak sanati @denizz19 @Yiğitt forumumuzun yüksek kalite standartlarına uymayan biri çerik ve başlık daha neyse biz alıştık vadinin olmayan rekorlarına:A
Ya güzel kardeşim sen nasıl bişey çıktın ben anlamadım ki :A Adam oturup bunu araştırmış ahahaha :F Tamam kitleyin de mutlu olsun şu :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga fragmana girmeden önce başlığa hiç gerek yok ilk olmadığını biliyoruz bizim yüzlerce ilklerimiz ve asla kırılamayacak rekorlarımız var zaten bu basit bir konu :D

çok süper fragman ama çok kısa olmuş hiç yoktan 30 saniye olsaydı güzel olurdu :D

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
aga fragmana girmeden önce başlığa hiç gerek yok ilk olmadığını biliyoruz bizim yüzlerce ilklerimiz ve asla kırılamayacak rekorlarımız var zaten bu basit bir konu :D

çok süper fragman ama çok kısa olmuş hiç yoktan 30 saniye olsaydı güzel olurdu :D
Resmi kanal öyle yazmış diye yazdım. Ama ağlayanlar olduğu için modlar kafasına göre değiştirebilir sorun değil zaten ilkler ve enler konusunda tek rakibimiz özetimiz falan galiba :D Bu arada resmi hesap o kadar imla hatası yapmış ki herhalde heyecandan. Ben düzelttim hepsini :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Resmi kanal öyle yazmış diye yazdım. Ama ağlayanlar olduğu için modlar kafasına göre değiştirebilir sorun değil zaten ilkler ve enler konusunda tek rakibimiz özetimiz falan galiba :D Bu arada resmi hesap o kadar imla hatası yapmış ki herhalde heyecandan. Ben düzelttim hepsini :A
baya da izlenmiş çıkar çıkmaz :D aslında bunun yerine foto fragmanlar çıkmaya devam etse güzel olurdu fotofragmanları beğeniyordum :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
sadece bizim forumda kalan ilkler ve rokerlar konusu :A