2015 En Favori Yabancı Şarkı | 1. Tur - Düello (Black Magic vs Big Girls Cry)

Hangi Şarkı 2. Tura Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@turkuazz oy vermişmiydi ???

turkuazz oy vermediysen acele bekleniyorsun buraya oyumuzu forumcak birleşip
Little Mix | Black Magic e veriyoruz :)

Kankin @pompy 'yi çağırsana. :A
@pompy i çağırdım sanırım pompy oylar sihirli grup
Little Mix | Black Magic e gidecek unutma :)

Yalnız Tzira Sia hayranı galiba.:F Boşa çırpındin.:F

@Tzira sen gelmesende olurmuş :)) sokak sanati öyle diyor :))

aha @Çiğdem- geldi şimdi oylarımız artacak :) çiğdem unutma
Little Mix | Black Magic e oy vereceksin :)

Son düzenleme:

@Çiğdem- 'in 4 tane kızın olduğu bir gruba oy verme ihtimali ne sence.:A

aaa bugrupta sia oy kullanmamışım ben zaten litle mix kullanmışım oyüzden yine ona kullandım :F:F:F

sanırım @Tzira geldi :) bu kızı çağırmayalım dedim bir çuval inciri berbat etti bir daha etiketleyen dop olsun :))

hahahha ayy ama ben kullandığım listeme uydum orda sia yok bu gruba oy kullanmısım oyüzden yoksa haksızlık olurdu :F:F:F

zaten sia yokki ufak bir bebe koymuşlar kıvırıp duruyor klipte.. ne anlıyorlar bebeden anlamadım? :) götüreyim sizi kreşe bol bol bebe izleyin hainler :) gül gibi kızları strese sokuyorsunuz akşam akşam :))

sanırım @Tzira geldi :) bu kızı çağırmayalım dedim bir çuval inciri berbat etti bir daha etiketleyen dop olsun :))

zaten sia yokki ufak bir beeb koymuşlar kıvırıp duruyor klipte ne anlıyorlar bebeden anlamadım götüreyim sizi kreşe bol bol bebe izleyin hainler :) gül gibi kızları strese sokuyorsunuz akşam akşam :))

Arada bir tanede Ozan'dan gol yedin.:F

hahahha ayy ama ben kullandığım listeme uydum orda sia yok bu gruba oy kullanmısım oyüzden yoksa haksızlık olurdu :F:F:F

Sen baştan hata yapmışsın.:F 4 tane kızın öldüğü bir gruba oy vermek. Sende gelişme var.:A
Bu arada o zaman Fifty Harmony grubunda oy ver. Yeni açılan grupların birinde.:Z

zaten sia yokki ufak bir beeb koymuşlar kıvırıp duruyor klipte ne anlıyorlar bebeden anlamadım götüreyim sizi kreşe bol bol bebe izleyin hainler :) gül gibi kızları strese sokuyorsunuz akşam akşam :))
mustafa sandal 1.turda 1 farklı şarkısı daha gelecek sırp kızları olan hani sende bakmıştın oy kullanırsın ödeşiriz :A:A:A

@OzaN daha önce zaten rengini belli etmişti ondan hiç ümidim yoktu:) dedim etiketlemeyelim belki bu konuyu görmez dedim ama işte şans yok bizde :) işin düştüğünde araki ozanı bulasın ama böyle gelmesini istemediğin anda baykuş gibi damlar :))

Sen baştan hata yapmışsın.:F 4 tane kızın öldüğü bir gruba oy vermek. Sende gelişme var.:A
Bu arada o zaman Fifty Harmony grubunda oy ver. Yeni açılan grupların birinde.:Z
ayyy ben sadece sevdikelrim üstünden gitmiyorum orada kaç hak varsa hepsini kullanıyorum bazıları yer doldurmak için ilerki turlarda zor bulurlar benden oy :A:A:A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...