2015 En Favori Yabancı Şarkı | 1. Tur - A Grubu

Hangi 4 Şarkı Üst Tura Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lean On (spor salonunda baya dinledim bu şarkıyı, yarışmada önü açık. :D)
R. City | Locked Away ft. Adam Levine (bu şarkıyı bilmiyordum, kulağıma hoş geldi oy verdim ama benim gibi düşünmemiş gibi diğerleri. :D)
Deorro, Chris Brown | Five More Hours (Bu şarkıyı da biliyorum. Müziği çok iyi bence, beni iyi eğlendirdiği için oy verdim. :D)
Tove Lo | Habits (Bu da bildiğim bir şarkıydı, tanıdık geldiği için verdim oyu. :D)

Lean On (spor salonunda baya dinledim bu şarkıyı, yarışmada önü açık. :D)
R. City | Locked Away ft. Adam Levine (bu şarkıyı bilmiyordum, kulağıma hoş geldi oy verdim ama benim gibi düşünmemiş gibi diğerleri. :D)
Deorro, Chris Brown | Five More Hours (Bu şarkıyı da biliyorum. Müziği çok iyi bence, beni iyi eğlendirdiği için oy verdim. :D)
Tove Lo | Habits (Bu da bildiğim bir şarkıydı, tanıdık geldiği için verdim oyu. :D)

Teşekkür ederim.:bhr: Darısı @mrt-06 'nin başına.:A

1.Tove Lo | Habits
2.Taylor Swift | Wildest Dreams
3.Demi Lovato | Confident
4.Selena Gomez |Same Old Love

ismi A grubu ama şarkılar zayıf düşmüş @sokak sanati ..:)
millet major lazerde ne buldu anlamadım bir kaç güzel kız var klipte şarkıda pek hayır yok :)

1.Tove Lo | Habits
2.Taylor Swift | Wildest Dreams
3.Demi Lovato | Confident
4.Selena Gomez |Same Old Love

ismi A grubu ama şarkılar zayıf düşmüş @sokak sanati ..:)
millet major lazerde ne buldu anlamadım bir kaç güzel kız var klipte şarkıda pek hayır yok :)

Şarkı çok güzel. 1 milyar dinlenmeye sahip ve Türkiye'de en çok çalınan yabancı şarkı.:D Hangi alışveriş merkezine girsem bu çalar. Meşhur yani.

Koca yürekli 14 tane insan.

ilk şarkıya neden okadar oy verilmiş anlamadım ama ikinci turda telafi etmeniz dileğiyle. 😛

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...