2015 En Favori Yabancı Şarkı | 1. Tur - A Grubu

Hangi 4 Şarkı Üst Tura Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Şarkı çok güzel. 1 milyar dinlenmeye sahip ve Türkiye'de en çok çalınan yabancı şarkı.:D Hangi alışveriş merkezine girsem bu çalar. Meşhur yani.
neyse zevkler ve renkler diyelim :) dünyadaki 1 milyar insan bizden değildir :) hem @Çiğdem- le tüm alışveriş merkezlerini dolaştık bir kez bile rastlamadık bu kötü şarkıya :)

Same Old Love'a yazık olacak gibi, olmasın. :(
4 arkadaş daha bulsak benim oy verdiğim dörtlüyü destekleseler ilk şarkıyı eleme imkanımız olacak :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
neyse zevkler ve renkler diyelim :) dünyadaki 1 milyar insan bizden değildir :) hem @Çiğdem- le tüm alışveriş merkezlerini dolaştık bir kez bile rastlamadık bu kötü şarkıya :)

Giresun bizden değildir.:A
Youtube açıkladı. Türkiyeden en çok izlenen ve dinlenen bununla hey mama.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Çok şükür bitirdin hepsini. :A

acleye getirmemek lazım bu işleri acele edersem şarkıları atlatmam lazımdı öyle olunca en seksi nakaratları kaçırmış oluyorum :)
bu arada senin şirret kız miley cyrus bütün gruplarda elenmiş tekmeyi yemiş şutlanmış yani :)))

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,835
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

4 arkadaş daha bulsak benim oy verdiğim dörtlüyü destekleseler ilk şarkıyı eleme imkanımız olacak :)
İlk şarkı içlerinde en iyisi. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Giresun bizden değildir.:A
Youtube açıkladı. Türkiyeden en çok izlenen ve dinlenen bununla hey mama.:D

külliyen yalan ?
ama mesela eva simons 47 milyon kez izlenmiş ve yorumlara bak yüzde 70 i nerdeyse türkçe yorumlar biz eva tarzı şeyleri seviyoruz :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
acleye getirmemek lazım bu işleri acele edersem şarkıları atlatmam lazımdı öyle olunca en seksi nakaratları kaçırmış oluyorum :)
bu arada senin şirret kız miley cyrus bütün gruplarda elenmiş tekmeyi yemiş şutlanmış yani :)))
Benim ki mi. :A Ya benimki derken Katy'cim yok hiç guruplarda ya. :( Valla albümü 2015'te yapsaydı şimdi lsiteyi silip süpürmüştük. :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
İlk şarkı içlerinde en iyisi. :):)
işte o en iyisi dediğin şarkıyı liste dışı yapabilseydim dünyalar benim olacaktı ama sihirli değneğim yok :) miley in elenmesine ne kadar mutlu olduysam ilk şarkının elenmesinede o kadar mutlu olacağım :)

Benim ki mi. :A Ya benimki derken Katy'cim yok hiç guruplarda ya. :( Valla albümü 2015'te yapsaydı şimdi lsiteyi silip süpürmüştük. :Z

onu bana anlatma @sokak sanati na anlat:)
oysa sen hep rihannayı desteklemiş bir insansın ama buna rağmen sokak sanati o kadar art niyetliki senin adayın katy perry i listelere koymamış :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
işte o en iyisi dediğin şarkıyı liste dışı yapabilseydim dünyalar benim olacaktı ama sihirli değneğim yok :) miley in elenmesine ne kadar mutlu olduysam ilk şarkının elenmesinede o kadar mutlu olacağım :)

oysa sen hep rihannayı desteklemiş bir insansın ama buna rağmen sokak sanati o kadar art niyetliki senin adayın katy perry i listelere koymamış :)

Katy şarkı çıkarsa koyardım.:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

@sokak sanati aynen bari 1 şarkı koysaydın.ss :ppp:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aaa görende birlikte çıktık alışverişe sanıcak bugünde sevgiller günü yanı millet yanlış anlamasın :F:F:F

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,692
Puanı
560
Lean On
Locked Away
Same Old Love
Wildest Dreams

Sadece Lean On'u beğendim geri kalanını salladım diyebilirim :A
Miley Cyrus'un saçma klibine ve şarkısına zor dayandım aday olması bile tuhaf :D
Taylor Swift'in sesi güzelmiş :)

Emeğine sağlık :D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Lean On
Locked Away
Same Old Love
Wildest Dreams

Sadece Lean On'u beğendim geri kalanını salladım diyebilirim :A
Miley Cyrus'un saçma klibine ve şarkısına zor dayandım aday olması bile tuhaf :D
Taylor Swift'in sesi güzelmiş :)

Emeğine sağlık :D

Same Old Love sevdiysen dinleyerek seçmişsindir.:X
Teşekkür ederim.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
170,484
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin