14 Mayıs Cumartesi 2011 Reyting Sonuçları Tahmini

Tamam:D Profilin kapısı her zaman açık:)

Arkadaşlarım şanslı masanın ilk beşte olması çok zor,ilk onda olması ise sürpriz bence...
Hem bu bölüm iyi olmadığı için hem de şanslı masanın PT1 programı olmadığına inandığım için bunu söylüyorum,eski yayın saatinde az bile alıyordu kanımca,o gün ve o saatte her şey izlenir...

Lale Devri'nin yaptığının neresi hile anlamadım ? Ortada bir hile varsa onu yapan Survivor'dur.

Şu an sosyal medyada en büyük etkiyi yaratan Şanslı Masa. Totalde de A/B'de de 4 ratingin altına düşmesine ihtimal vermiyorum. A/B'de 6-7 rating alsa bile pek şaşırtmaz beni.
Adamlar Diziyi 9:30 Başlatıyorlar 2 Saat Çekiyorlar Tüm Dizler Bittikten Sonra Doğal Olarak Lale Devri İzliyorlar Ve Ayrıca Bunu Adını Feriha Koydum Da Yaptı Dün Hanımın Çirfliğide Aynı Şekilde Yapıp İki Dizinin Reytingleri Uçtu Survivor Da Hile Yapıyor Çünkü Sürekli Tartışmaları Gösteriyor Söyle Bir Sakin Yanları Koymuyorlar Tabi İzliyecide Ben Gibi Ne Olacak Diye Değiştirmiyor:)

Adamlar Diziyi 9:30 Başlatıyorlar 2 Saat Çekiyorlar Tüm Dizler Bittikten Sonra Doğal Olarak Lale Devri İzliyorlar Ve Ayrıca Bunu Adını Feriha Koydum Da Yaptı Dün Hanımın Çirfliğide Aynı Şekilde Yapıp İki Dizinin Reytingleri Uçtu Survivor Da Hile Yapıyor Çünkü Sürekli Tartışmaları Gösteriyor Söyle Bir Sakin Yanları Koymuyorlar Tabi İzliyecide Ben Gibi Ne Olacak Diye Değiştirmiyor:)
Bu hile değil, stratejdir :)

Bu Adına Feriha Koydum 2 saat yayınlanmazsa 10 reytingi zor görür ve aynı şekilde lale devri lale devrini 20:50 de başlatsalar tüm diziler gibi ondan 1:30 saat olsa bak o zaman 5 reytingi görüyormu yazıktır yani bu kadar stareji fazla ben mesajımda 2 saat yayınla 9:30larda başlat 23:50lerde bitir yuh diyorum artık bu diziye

lale devri reyting yarışmasında hile yapıyor...............................Diyebiliriz sebebi dizi 21:30 ta mı ne hatta bazen daha geç oluyor dizi 23:58 de bitti geçen hafta o alanda diziler bitti zaten burada da lale devrinin reyting numarası yaptı diyebilriz
sanşlı masaya gelirsek 21:00 kadar hiç bir dizi başlamadı sanşlı masa bitmesine çok az kısım kaldı ondan iyi reyting alacağını tahmin ediyorum...........

Evet Lale Devri PT1 dizisi olmasına rağmen PT2' nin ortasında bitti. Özetiyle birlikte 4 saat sürdü dizi. :D

Sürenin 2 saatlere kadar çıkması gerçekten çok kötü. Ama maalesef reyting almak için diziler uzatıyorlar. Uzatmayanlar geride kalıyorlar.
Örneğin Üsküdar'a Giderken 68 dakika çekildi bu hafta ama sıralamada epey geride kaldı.

Sürenin 2 saatlere kadar çıkması gerçekten çok kötü. Ama maalesef reyting almak için diziler uzatıyorlar. Uzatmayanlar geride kalıyorlar.
Örneğin Üsküdar'a Giderken 68 dakika çekildi bu hafta ama sıralamada epey geride kaldı.

bazen bunlara iki saat de yetmiyor adını feriha koydum bazen 2 saat kusür çekiyorlar

lale devri reyting yarışmasında hile yapıyor...............................Diyebiliriz sebebi dizi 21:30 ta mı ne hatta bazen daha geç oluyor dizi 23:58 de bitti geçen hafta o alanda diziler bitti zaten burada da lale devrinin reyting numarası yaptı diyebilriz
sanşlı masaya gelirsek 21:00 kadar hiç bir dizi başlamadı sanşlı masa bitmesine çok az kısım kaldı ondan iyi reyting alacağını tahmin ediyorum...........
Ne alaka hileyle alakası yok gayet başarılı 12 e kadar olmasıda çok iyi en azından cumartesi günüm boş geçmiyo