Uzaylı Teorileri (The X-Files)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1701.jpg

Ruhi Çenet'in hazırladığı "Uzaylı Yaşamını İspatlayabileceği Söylenen En Güçlü 5 İşaret Veya Teori" isimli video yayınlandı.

1993-2002 arasında yayımlanan, efsanevi bilim kurgu dizisi The X-Files’da Syndicate isimli bir gölge hükümeti Dünya’ya gelen uzaylıların varlığını halktan ve diğer ülkelerden gizlemeye çalışıyordu.

122.jpg

@destere @Çiğdem- @xemrexxx @vadikızı @Forumdash @OzaN @Danger UA! @Tolstoyevski

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu adam favori youtuberım :) Ama Orkunla fazla takılmasın bozar bu çocuğu o zibidi. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere affetmez valla kapar hemen. :A
Ahh düşünsene uzaylı güzel kızlar dünyaya gelmişler :bhr: :love1:

@Çiğdem- gibiler patlar biz @destere gibiler çoşarız :)
aa ben görmüştüm gerçekten ufomu dersiniz uzay gemisimi dersiniz neyse işte çocukken 90lı yıllarda görmüştüm 5-6 yaşlarında köye evin bakonunda oturuyorum akşam vakti gökyüzünde tencereye benzer birşey öne döne gitmişti uzay gemisiyi büyük ihtimal halada anlatırım ama annemler halada inanmıyor ama ben net hatırlıyorum :F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
aa ben görmüştüm gerçekten ufomu dersiniz uzay gemisimi dersiniz neyse işte çocukken 90lı yıllarda görmüştüm 5-6 yaşlarında köye evin bakonunda oturuyorum akşam vakti gökyüzünde tencereye benzer birşey öne döne gitmişti uzay gemisiyi büyük ihtimal halada anlatırım ama annemler halada inanmıyor ama ben net hatırlıyorum :F:F:F
Kızım belki tenceredir :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yok artık.:confused::confused: Senin görmedğin yada duymadığın bir şey var mı Çiğdem:F:F

Eğer cidden uzay gemisini gördüysen çok şanslısın :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok artık.:confused::confused: Senin görmedğin yada duymadığın bir şey var mı Çiğdem:F:F

Eğer cidden uzay gemisini gördüysen çok şanslısın :D
Kızım belki tenceredir :A
aaa gördüm vlla hiçç ama hiçç unutmuyorum yeşil renkti hatta :F
20 yıl geçmiş üstünen nerden bakarsan ama hep hafızamda yanı birde bizim çoumuzda uzaylı filmleri çok oluru dahada etkilenmiştim oyüzden ben uzaylılara çocukluğumdan beridir inanıyorum gemielrini gördüm çünkü :A:A:A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
aaa gördüm vlla hiçç ama hiçç unutmuyorum yeşil renkti hatta :F
20 yıl geçmiş üstünen nerden bakarsan ama hep hafızamda yanı birde bizim çoumuzda uzaylı filmleri çok oluru dahada etkilenmiştim oyüzden ben uzaylılara çocukluğumdan beridir inanıyorum gemielrini gördüm çünkü :A:A:A
Nasıl bir şeydi bari :A

Nasıl 30 yıl öncesini hatırlayabiliyorsun hafızaya bak :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nasıl bir şeydi bari :A

Nasıl 30 yıl öncesini hatırlayabiliyorsun hafızaya bak :)
aa öyle şey unutulurmu ayoll 5 yaşlarındaydım zaten 96 senesi olması lazım öyle balkonda oturduğumu hatırlıyorum tencereyemi benziyordu öyle birşey ama yeşil gibiyi öyle döne öne gitti küçük görünüyor gibi hatırlıyorum ama uzaklığındanda olabilir öyle birşey görmüştüm

:F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
aa öyle şey unutulurmu ayoll 5 yaşlarındaydım zaten 96 senesi olması lazım öyle balkonda oturduğumu hatırlıyorum tencereyemi benziyordu öyle birşey ama yeşil gibiyi öyle döne öne gitti küçük görünüyor gibi hatırlıyorum ama uzaklığındanda olabilir öyle birşey görmüştüm

Doğrudur :)

O zamanlar köy gelişmiş de değildir uzaylılar cirit atar orda :)

İyi sana bir şey yapmamışlar ki gerçekten görmüş olabilirsin inandım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Doğrudur :)

O zamanlar köy gelişmiş de değildir uzaylılar cirit atar orda :)

İyi sana bir şey yapmamışlar ki gerçekten görmüş olabilirsin inandım :)
hahah ayy bilmem vlla bu forumda yine bunu anlatmıştım ben ama kime anlattığımı hatırlamıyorum annemler inanmıyor sana öyle gelmiştir diyor ama ben öyle birşey gördüğümü hatırlıyorum ayyy iyiki kaçırmamışlar beni :F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

96'mı ? Daha ben bile doğmamışım o zaman. :F Ahahah Çiğdem alemsin. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
96'mı ? Daha ben bile doğmamışım o zaman. :F Ahahah Çiğdem alemsin. :F
aa çok normal cnm yıl olarak 6 yaş var sanırım aramızda cookies lede 7 falandır tahminimce yanı 5 yaşındayım koca kız olmuşum baksanıza siz annenizin karnındayken tarlada marul topluyorum ayol cin gibiyim maşallah benden kaçarmı uzay gemizi hemen yakaladım hahaha:F:F:F
994880_208587519298153_951475683_n.jpg

Son düzenleme: