Rectify ve Person of Interest'ten Üzücü Haber Geldi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Rectify ve Person of Interest'ten Üzücü Haber Geldi!

RECTIFY3_560-150x150.jpg

Sundance Channel'da ekranlara gelen, tecavüz ve cinayet ile suçlanan Daniel Holden'in yaşadığı olayları konu alan Rectify, 4. sezonun ardından son bulacak.

Kanal yaptığı açıklama ile dizinin hikayesinde sona geldiğine karar verdi. Dizinin dördüncü sezonla birlikte biteceğini duyurdu. Dizide Aden Young, Abigail Spencer, J. Smith-Cameron, Adelaide Clemens gibi isimler rol alıyor. Son sezonunun yayın tarihi ise belli olmadı.

Jonathan Nolan’ın yaratıcısı olduğu kemik kitlesine sahip bir dizi olmasına rağmen yayın takvimi ve reytingler konusunda istediği gibi bir gidişatı bir türlü sağlayamayan CBS dizisi Person of Interest'ten de maalesef üzücü açıklama geldi.

Başrollerini Jim Caviezel, Michael Emerson, Kevin Chapman ve Amy Acker’ın paylaştığı Person of Interest, , 5. sezonun ardından son bulacak. 13 bölümden oluşacak son sezonun ne zaman yayınlanacağı ise belli değil.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Sevindim bu habere.... Dizi hiç tat vermiyor. 2 karakteri izledim resmen 3.sezonda.
Amantha ve Ted:clapping: Ted ve Tawney ise tencere kapak gibi kendi içlerinde yaşadıklaro burhanlarla izlerken sıktı beni. Hele Tawney bizim türk dizilerindeki ezik kadınlardan farksızdı. Neyse çok iyi olmuş! Ted ve Amantha'nın takipçisi olacağım bundan sonra:thumbsup:

Sevindim bu habere.... Dizi hiç tat vermiyor. 2 karakteri izledim resmen 3.sezonda.
Amantha ve Ted:clapping: Ted ve Tawney ise tencere kapak gibi kendi içlerinde yaşadıklaro burhanlarla izlerken sıktı beni. Hele Tawney bizim türk dizilerindeki ezik kadınlardan farksızdı. Neyse çok iyi olmuş! Ted ve Amantha'nın takipçisi olacağım bundan sonra:thumbsup:
Öncelikle holgeldin paşam. :) Daha sonrada yazdıklarına tamamen katılıyorum. Bunun yanında keşke diziye başlamam için ısrar etmeseydin diye de teessüflerimi iletiyorum. :))

Öncelikle holgeldin paşam. :) Daha sonrada yazdıklarına tamamen katılıyorum. Bunun yanında keşke diziye başlamam için ısrar etmeseydin diye de teessüflerimi iletiyorum. :))
Saol hoşbul özlemişim:love1:(geçen de geldim ama yoktun)

Teessüfleri kabul ediyorum, zira ben de aynı şeyden müzdaribim:cry:

Saol hoşbul özlemişim:love1:(geçen de geldim ama yoktun)

Teessüfleri kabul ediyorum, zira ben de aynı şeyden müzdaribim:cry:
Yılbaşında gelmiştin zannımca, ayıptır söylemesi dışarıda dansözle karşılıklı göbek atıyordum. :) @destere de yoktu dizinin 3. sezonunu bitirene kadar anam ağladı. Daniel Holden'a gıcık oluyorum, ben ömrümde bunun kadar uyuz bir karakter görmedim.

Yılbaşında gelmiştin zannımca, ayıptır söylemesi dışarıda dansözle karşılıklı göbek atıyordum. :) @destere de yoktu dizinin 3. sezonunu bitirene kadar anam ağladı. Daniel Holden gıcık oluyorum, ben ömrümde bunun kadar uyuz bir karakter görmedim.
İlk iki sezonda da izleyemiyordum. Hapse haksız düştü diye acıdan bişey diyemiyorduk ama 3.sezon tam boş bir adam oldugunu gördük:T: biz evde tombala keyfisi yaptık:J

İlk iki sezonda da izleyemiyordum. Hapse haksız düştü diye acıdan bişey diyemiyorduk ama 3.sezon tam boş bir adam oldugunu gördük:T: biz evde tombala keyfisi yaptık:J
Bu arkadaş kendisini savunmaktan aciz, hatta tüm suçları üstlenmeye de dünden razı. :)

Şerif artık Trey'in yaptıklarını ortaya çıkarırsa yırtar.

Rectify'ın bitmesi çok iyi olmuş. İkinci sezonda bitmeliydi. :):)

Person of Interest sürpriz oldu ama Netflix diziyi kurtaracak diyorlar. CBS ne istedi anlamadım 1.1 alan The Good Wife'ı uzatmak istiyorlar artık herkesin diziden bıkmasına rağmen, 1.7 falan alan Person of Interest'i kurban seçtiler. :) Gerçi dizinin kalitesinin korunması için diğer CBS polisiyeleri gibi 35 sezon sürmemesi iyi bir şey olmalı ama yapımcılar sürdürmek istiyorlar herhalde ve birkaç sezon gider Netflix'te. :)

Rectify için dört sezon çok büyük bir başarı bence, ilk sezonunu zar zor bitirmiştim Çin işkencesiydi resmen...

Person of İnterest'in durumu iyiydi, yakın zaman da başlamayı düşünüyordum aslında final yapınca başlarım herhalde izlemeye...

Yayınlanan en kaliteli dizilerden olan Person Of Interest'in kaldırılması büyük rezillik. Gerçi dizinin oyuncuları ve Jonathan Nolan sinyalleri vermişti ama aynı zamanda Netflix için de olumlu konuştular. İnşallah Netflix alır.

Yılbaşında gelmiştin zannımca, ayıptır söylemesi dışarıda dansözle karşılıklı göbek atıyordum. :) @destere de yoktu dizinin 3. sezonunu bitirene kadar anam ağladı. Daniel Holden'a gıcık oluyorum, ben ömrümde bunun kadar uyuz bir karakter görmedim.

RECTİFY son yılların en kaliteli üç beş dizisinden biriydi 4. sezonunun son sezon olması üzücü ama zaten planlanan da 4 sezonluktur en fazla... konu sona doğru geliyor yavaş yavaş... umarım her sezon bunun kadar kaliteli diziler çoğalır ...
tawney ve amantha mı başka dizilerde tekrar görmek harika olurdu :)

RECTİFY son yılların en kaliteli üç beş dizisinden biriydi 4. sezonunun son sezon olması üzücü ama zaten planlanan da 4 sezonluktur en fazla... konu sona doğru geliyor yavaş yavaş... umarım her sezon bunun kadar kaliteli diziler çoğalır ...
tawney ve amantha mı başka dizilerde tekrar görmek harika olurdu :)
CYJXvpsWQAAPx6f.jpg

Forum İstatistikleri

Konular
171,284
Üyeler
8,447
Son Üye
sercanteofs