Kurtlar Vadisi Pusu 278. Bölüm Yorumları

vadi ne olursa olsun izlemeye devam edeceğiz ama artık bunu belki de ilk kez ciddi anlamda söylüyorum radikal değişim olmayacaksa final zamanı geldi artık
daha fazla vadimizin eleştirilmesine içim el vermiyor

@34rcp44 aga senin bu olaya tepkini merak ediyorum şu an sende epey kızgınsındır biliyorum ne diyosun
aga tahmin ettiğin şey doğrudur ama artık daha fazlada bişey söylemek istemiyorum işte çünkü bizi takan bi mecra yok ortada adamlar diziyi Aile çay bahçesine çevirmişler daha ne diyelimki..

Aga @takas agamın dediği gibi yapacağım kendi pisliklerini temizleyene kadar ilgiyi kesiyorum. Önce şu kepazelikleri düzeltecekler ondan sonra biz de gereken ilgi alaka neyse göstereceğiz.
aga sende hakkını helal et seninle de karşı karşıya geliyoruz ama ne yapayım vadiye karşı agresifsin ben de bu refleksleri veriyorum 🙂 hee sen yine bu levelde yazarsan ben de aynı tarzı devam ettirririm kendimi biliyorum yapacak birşey yok 😀

Şu an gözlerim fena doldu ya sinirden aglayacam ulan ben sizin senaristliginizin de kaleminizinde icine... Biz Yusuftan nasil kurtulcaz diye bakarken Polatin oglu yaptilar senarist ekibie hakkim haram olsun onca yillik Vadiyi getirdikleri noktaya bak. Senaryo namina birsey yok.

@vadikızı @Polat Şaşmaz şuan forum açılsa ne olacak ki anlamı yok boşuna emek vermeye gerek yok gerçi @batuhankaralar kardeşim çok emek vermiştir muhtemelen ama bu kadarını beklemiyorduk
herşeye eyvallah ama yusufu polatın oğlu yapmak kabul edilemez

O coktan vadiyi birakmistir eminim
dediğin gibi aga bu bölümü izlemedim 5 10 dkka baktım okadar artık çünkü dizide ilgimi çeken hiçbir unsur yok hiç kimse k.bakmasın ama Polat Alemdar bile artık gerçekten miladını doldurdu bu senaryolardan sonra malesef...

Şu an gözlerim fena doldu ya sinirden aglayacam ulan ben sizin senaristliginizin de kaleminizinde icine... Biz Yusuftan nasil kurtulcaz diye bakarken Polatin oglu yaptilar senarist ekibie hakkim haram olsun onca yillik Vadiyi getirdikleri noktaya bak. Senaryo namina birsey yok.
bıldırcın tamam herşeyi söyle hakkında ; olum adamlara nasıl hakkını haram ediyon zaten boş vakit öldürüyoz sen de kendi iradenle izliyon adam sana beğenmiyosan izleme ya da benim elimden gelen budur derse ne diyecen :A la olum sakin sakin

bıldırcın tamam herşeyi söyle hakkında ; olum adamlara nasıl hakkını haram ediyon zaten boş vakit öldürüyoz sen de kendi iradenle izliyon adam sana beğenmiyosan izleme ya da benim elimden gelen budur derse ne diyecen :A la olum sakin sakin
Aga onemli olan benim izleyip izlememem degil 10 senedir Dunya Tv tarihine gecmis bir efsaneyi bu noktalara getirdikleri icin hakkimi helal etmedim. Belmi unuturum diye simdiden yazaykm Vadi duzeldigi gun benim hakkim helaldir ama bu durumda hakkimi helal etmiyorum efsane dizime kiyiyorlar :(

bizi bu hale getiren raci bahadır cüneyt başta olmak üzere satıcı tüm oyunculara ve çalışanlara seyirci olarak hakkımızı helal etmiyoruz
bizleri sırt üstü bırakmayan elinden geleni yapan adam gibi adam Necati Şaşmaz'a ise her zaman minnettarız ve destekçisiyiz.
bu diziyi bırakanlar onlardır unutmayın kaçıp gittiler hiçbir sebep vadiyi bıraktıramaz sahiplenselermiş bırakmasalarmış ortak değillermiydi vadi ve pana onların değilmiydi onlarındı
o yüzden tüm herşeyin baş müsebbibleri onlardır yazıklar olsun hepsine

aga sende hakkını helal et seninle de karşı karşıya geliyoruz ama ne yapayım vadiye karşı agresifsin ben de bu refleksleri veriyorum 🙂 hee sen yine bu levelde yazarsan ben de aynı tarzı devam ettirririm kendimi biliyorum yapacak birşey yok 😀
Helal olsun ne demek, ben kendi düşüncemi söylüyorum birisini bağlamaz :D

@vadikızı @Polat Şaşmaz şuan forum açılsa ne olacak ki anlamı yok boşuna emek vermeye gerek yok gerçi @batuhankaralar kardeşim çok emek vermiştir muhtemelen ama bu kadarını beklemiyorduk
herşeye eyvallah ama yusufu polatın oğlu yapmak kabul edilemez
Aga forum işinden vazgeçmeyin. Ne yani adamlar senaryonun içine etti diye açmayıp duzelmesini mi bekleyeceksiniz. Onlar da tamam Yusuf Polatin oglu değil hadi açın forumu mu diyecek. Beklemeden açmalısınız.

forum açılsa ne olacak söylesene ortada erimekte olan bir vadi var forum olsa ne olacak biz dizinin derdine düşmüşüz forum falan hikaye

allah allah uzun zamandır bekliyoruz açılsın diye ve bize ayıp oluyor açıkcası
ben üzülüyorum bu duruma @batuhankaralar ayıp ediyor bence nerdeyse 1 ayı geçti
forum bekliyoıruz biz dizi düzelir yusufun polatın oğlu olmasında ne sakınca var
anlamadım yani yapmayın ya

Aga forum işinden vazgeçmeyin. Ne yani adamlar senaryonun içine etti diye açmayıp duzelmesini mi bekleyeceksiniz. Onlar da tamam Yusuf Polatin oglu değil hadi açın forumu mu diyecek. Beklemeden açmalısınız.
Forum işi geçici olarak rafa kalktı şuanda yönetimden pek çok kişi istemeden bir şey yapabilir birinin kalbini kırabilir bu bizi yaralar. Biraz sular durulduktan sonra raflar tozlanmadan forumu bomba gibi açarız ama önümüzü görmemiz lazım.

bende diyorum ama dinleyen yok aylardır bekliyoruz açılsın diye
şimdide açmam diyor çok üzüldüm çok:T

Forum işi geçici olarak rafa kalktı şuanda yönetimden pek çok kişi istemeden bir şey yapabilir birinin kalbini kırabilir bu bizi yaralar. Biraz sular durulduktan sonra raflar tozlanmadan forumu bomba gibi açarız ama önümüzü görmemiz lazım.

batuhan lütfen kaldırma rafa aç şu forumu aç lütfen

Arkdaşlar dizimizin acilen muhteşem bir final yapma zamanı geldi yoksa daha iyisini kimse beklemesin ya sezon finali yapıp sağlam senarist getirsin yada adam gibi bırakıp gitsin