Beren Saat'in Muhteşem Yüzyıl: Kösem'e Girişi Erkene Çekildi!

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Satan satıyor çalan çalıyor destekleyende desteklemeye devam ediyor zaten. Sen olabileceklerden önce olana karşı dur en iyisi.
Ayrıca insanlara vatan haini imgesi yerleştirmeye çalışma. Bu sözünle burada Beren'i seven insanlara resmen hakaret etmişsin. Dikkatli ve düşünerek konuş.
İnsan sevdikleriyle beraberdir niye rahatsız oldun ki)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
ülkeyi satanları cumhurbaşkanı başbakan yapmış bir halk, bereni izleyincemi içiniz fenalaşıyor :))
Bu ülkeye milli tanklar milli helikopteri milli uydu mili otomobil yapanlara ülkeyi satıyor diye bagriliyorsa bunlara sorum sizin ülkeniz hangisi ve hangi ülkeyi satıyor olur olabilir

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İnsan sevdikleriyle beraberdir niye rahatsız oldun ki)))

Sende bir ara Fetullah hoca ile beraberdin bir ara Tubaciydin bir ara Vadici. Bizim için bu sözü söylemek kolay. Senin için ne demeli çözemedim.
Beren'i seviyoruz diye vatani satar sözünü söyleme cesaretini gösterip sonra böyle bir söz ile kıvırmaya çalışman tam senlik.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Sende bir ara Fetullah hoca ile beraberdin bir ara Tubaciydin bir ara Vadici. Bizim için bu sözü söylemek kolay. Senin için ne demeli çözemedim.
Beren'i seviyoruz diye vatani satar sözünü söyleme cesaretini gösterip sonra böyle bir söz ile kıvırmaya çalışman tam senlik.

Bak ne güzel diyorsun ben zamanında birlikte olduğum kişilerin yanlışını görünce anında satiyorum ))) ayrıca kıvırma sözünü sana iade ediyor benim başta yazarken de sizlerin ülkeyi satıyorsun demedim ama sen öyle anladiysan bilemem)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
cumhurbaşkının kitlesi hem Atv ve star seyrettiği için beren geldiği an hdp li diye seyretmez bizim forumun oturduğu yerlerde denek yoktur

cumhurbaşkının kitlesi hem Atv ve star seyrettiği için beren geldiği an hdp li diye seyretmez bizim forumun oturduğu yerlerde denek yoktur
Yok öyle bir oran iyi dizi her kanalda izlenir

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bak ne güzel diyorsun ben zamanında birlikte olduğum kişilerin yanlışını görünce anında satiyorum ))) ayrıca kıvırma sözünü sana iade ediyor benim başta yazarken de sizlerin ülkeyi satıyorsun demedim ama sen öyle anladiysan bilemem)))

Satışlar senden sorulur. Eminim ondan sıkıntı yok ama ben senin durumu daha çok menfaat ne tarafa ise o tarafa yanaşmak diye düşünüyorum öyle görünüyor.
Okuduğumu anlayabiliyorum. Ekstra açıklama yapmama gerek yok.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Satışlar senden sorulur. Eminim ondan sıkıntı yok ama ben senin durumu daha çok menfaat ne tarafa ise o tarafa yanaşmak diye düşünüyorum öyle görünüyor.
Okuduğumu anlayabiliyorum. Ekstra açıklama yapmama gerek yok.
Kendiyle çekişme konusunda bayağı iyisin hem satma konusunda iyisin deyip ama satmıyor cikaririni düşünüyorsun diyorsun)))

Ben sadece kendi fikirlerime sadıgim. Ben cemaate Samanyoluda çalışırken eleştirmiş adamım ne çıkarım olacak bundan)) en çok ovdugum dizi ertugrulu eleştirmiş kişiyim yanlış yapanı anında satarım saymazsam o zaman kendime ihanet etmişimdir. Ama sen beren izle sana uygun olan bu))))

Kendisi olamayıp başkası olanlar hep yerinde kalır bunu da başarı olarak sunar.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kendiyle çekişme konusunda bayağı iyisin hem satma konusunda iyisin deyip ama satmıyor cikaririni düşünüyorsun diyorsun)))

Ben sadece kendi fikirlerime sadıgim. Ben cemaate Samanyoluda çalışırken eleştirmiş adamım ne çıkarım olacak bundan)) en çok ovdugum dizi ertugrulu eleştirmiş kişiyim yanlış yapanı anında satarım saymazsam o zaman kendime ihanet etmişimdir. Ama sen beren izle sana uygun olan bu))))

Kendisi olamayıp başkası olanlar hep yerinde kalır bunu da başarı olarak sunar.

Çıkarını düşündüğü için satış yapılıyor olamaz mı. Senin ki bu oluyor. Gerçekten çok sıkıcısın. Umarım gitme fikrini tekrar gözden geçirirsin.