MusicSurvivor All Star Şampiyonu I Rihanna (sokak sanati)

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
VE MUSICSURVIVOR ALL STAR'IN DA SONUNA GELDİK VE ŞAMPİYON BELLİ OLDU!

Yalın,Sezen Aksu,Tarkan,Mustafa Ceceli,Barış Manço gibi güçlü şarkıcıları eleyerek finale kalan Rihanna ve Sıla büyük finalde tekrar yarıştı ve ikili arasındaki mücadeleyi kimin kazandığı belli oldu.

Forumun çoğunun desteğini kazanan ve 1.sezonda da finale kalan Rihanna şampiyon oldu :oley: Rihanna'yı ve Rihanna'yı yöneten @sokak sanati ni tebrik ederim :X . Ödülün @OzaN tarafından verilecek inşallah :X

Büyük finale kalarak büyük başarı gösteren @denizz19 u da tebrik ederim :X

Yarışma 128-120 Rihanna üstünlüğüyle sonuçlanmıştır!!

rihanna-01.jpg

Puan Durumu :

gV15bO.png

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bir de buradan yazayım öncelikle @sokak sanati seni tebrik ederim azmini kutlarım başarılı şekilde Rihanna'yı yönettin ve büyük finalde zirveyi aldın senin adına sevindim, Mutlu da oldum ben bu yarışmadan ilk sezon zirve keyfini yaşadığım için senin kazanman bende üzücü bir etki yaratmadı inanabilirsin :) Ödülün bayağı yakışacak sana ;)

Bana dediğim gibi oylarıyla bu güne kadar pek çok arkadaş destek verdi onların haklarını ödeyemem her zaman yakınlıklarını hissettiğim herkese teşekkür ederim :) Finalde verilen oylar kazanmamdan çok daha değerliydi benim için tabi gönül isterdi kazanmak ama olsun problem yok.

Biraz uzattım ama açıklama yapmak zorundayım yine de. Kendisiyle konuşmuştum daha önce Ziynet Sali ile 5.sezonda yarışacağıma dair bilgi vermiştim ama çekilme kararı aldığımı da bu konu altında bildirmek ve duyurmak istiyorum herkese. Emek harcadın bu sezon bayağı @GunesinOglu sana da bu emeklerin için teşekkürler. 5.sezonda yarışacak herkese şimdiden başarılar diliyorum.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Öncelikle çok tebrikler Umut. Biliyorsun zaten en baştan hep destek verdim, çünki gerçekten Riri bunu hakediyor. Belki bir başkasinda olsa bunu başaramazdi ama senin büyük azminle kazandin. Tekrardan tebrikler :hearteyecat::clapping: @sokak sanati

@denizz19 seni de çok tebrik ederim. :X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vay be baya çekişmeli olmuş. @sokak sanati tebrikler yabancı şarkılarla arası pek olmayan forumda şampiyonluk gerçekten büyük başarı. :)

@denizz19 sana da tebrikler finale gelmek büyük başarı. Bence finale biraz daha iddialı bir şarkı saklayabilirdin ama Acısa da Öldürmez de epey seviliyormuş aslında aldığı puana bakılırsa. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vay be baya çekişmeli olmuş. @sokak sanati tebrikler yabancı şarkılarla arası pek olmayan forumda şampiyonluk gerçekten büyük başarı. :)

@denizz19 sana da tebrikler finale gelmek büyük başarı. Bence finale biraz daha iddialı bir şarkı saklayabilirdin ama Acısa da Öldürmez de epey seviliyormuş aslında aldığı puana bakılırsa. :)
Şarkım zaten iddialıydı iddialı olmasa bu kadar puan almazdı kanımca :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yarışmanın şampiyonu @sokak sanati ve ikincisi @denizz19'u tebrik ediyorum. Böyle bir sonuç çıkmasına şaşırmadım değil, Rihanna'nın bu denli popüler olduğunu bilmiyordum. İlk sezonda yabancı şarkıcılar dökülüyordu puan olarak? Bir de şunu merak ediyorum, niye Rihanna? Sesi ve görüntüsü dolayısıyla mı yoksa şarkı sözlerinindeki "anlam" dolayısıyla mı? Eğer anlamdan ötürüyse şapka çıkarmak gerekir, bu denli yüksek seviye İngilizce biliniyor o halde. Aksi taktirde Sıla'nın Acısada Öldürmez parçası, hem sözlerindeki anlam hem de müziğindeki armoni bakımından hiç de geride değil hatta öndedir Rihanna'nın. :)

Tabi yanlış anlaşılmasın, iki şarkıcı hakkında da herhangi bir hayranlık ya da düşmanlığım hiç olmadı. Bu hafta yarışan iki şarkı hakkındaydı kıyaslamam. Sonuç olarak çoğunluğun kararına saygı duymak gerekir. Tekrardan tebrik ediyorum @sokak sanati'ni, umarım bu hafta beğenmedim diye TMFE'i izlemekten vazgeçmez. :D