Muhteşem Yüzyıl: Kösem Replikleri

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zülfikar Ağa;

"Ey can bu yol zordur. Melamet yoludur. Bu yol ateşten gömlektir. Demirden leblebidir çiğneyemezsin. Kıldan ince kılıçtan keskindir."

Ekli dosyayı görüntüle 47228

@destere @Almila @xemrexxx @Bully @Aserat @EFE UYSAL @mrt-06 @ozgur2113 @cookies @eskici
öbgz nin soneri burda tam rolüne oturmuş yan karakterler harika ..

@Çiğdem- in hayalinde tüm padişahlar kendine ait :A
yalnız çiğdemin hayalindeki padişah tipi boncuklu ibrahim gibidir ? onunda bebesi olmuyormuş üfleterek çoğalttırmış neslini :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
öbgz nin soneri burda tam rolüne oturmuş yan karakterler harika ..

yalnız çiğdemin hayalindeki padişah tipi boncuklu ibrahim gibidir ? onunda bebesi olmuyormuş üfleterek çoğalttırmış neslini :)

Çoğu kişi beğenmedi bendr daha iyi beklerdim. Ama açılır bence.:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çoğu kişi beğenmedi bendr daha iyi beklerdim. Ama açılır bence.:X
zülfikar ağanın zaten rolü icabı çok fazla bişey yapma imkanı yok ama ilerde yeniçeriler devlet işlerine çok karışacak orda çok aktif bir rol üstlenebilir , ilk bölüm alıştırma bölümüydü devamında göreceğiz asıl kim neler döktürecekmiş :)

ben cinci hocayı merak ediyorum :D
cinci hoca rolüne şimdiden adayım gidip üfleyeyim turhan sultanı bakalım ne kadar etkili olacak :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,081
Puanı
1,061
zülfikar ağanın zaten rolü icabı çok fazla bişey yapma imkanı yok ama ilerde yeniçeriler devlet işlerine çok karışacak orda çok aktif bir rol üstlenebilir , ilk bölüm alıştırma bölümüydü devamında göreceğiz asıl kim neler döktürecekmiş :)

cinci hoca rolüne şimdiden adayım gidip üfleyeyim turhan sultanı bakalım ne kadar etkili olacak :)
yok la iboşu üflücen artık nasıl bir nefesse kadınlara ilgi duymuyan adamın 3 çocuğu peş peşe tahta çıkıyor:))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahah yinede açık açık anlatmana gerek yok bence yine ban yersen görürsün
:F:F:F
olanı söylüyorum yani diyorum çiğdem zeki kızdır onların açık açık anlatmasına da gerek yok hemen anlamıştır orda neler döndüğünü :))

yok la iboşu üflücen artık nasıl bir nefesse kadınlara ilgi duymuyan adamın 3 çocuğu peş peşe tahta çıkıyor:))
öyle bir şart yokki eskiden çocuk doğmayınca hep kusuru kadında aramışlardır yani boncukluya kusurlusun demek ne mümkün ? :) onun için direk tarhana sultanı üflemiştir hoca :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,081
Puanı
1,061
olanı söylüyorum yani diyorum çiğdem zeki kızdır onların açık açık anlatmasına da gerek yok hemen anlamıştır orda neler döndüğünü :))

öyle bir şart yokki eskiden çocuk doğmayınca hep kusuru kadında aramışlardır yani boncukluya kusurlusun demek ne mümkün ? :) onun için direk tarhana sultanı üflemiştir hoca :)
işte kösem akıllı kadın anlamış sorun oğlu iboşta onu üfletmiş:)))9

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
işte kösem akıllı kadın anlamış sorun oğlu iboşta onu üfletmiş:)))9
kösem oğlunu üfleyip pışpışlamaya devam etsin ben direk tarhana sultana dalacağım m:) uçan balon gibi şişireceğiz kadını :)))

tarhana sultanda ukraynalıymış o da nasıl bişeydir acaba :))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,081
Puanı
1,061
bu replik @mrt-06 ve @Almila yı kahretmiş :A @destere @Çiğdem- @Harunnn60 @sokak sanati
CT8mHDeW4AAwiaF.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059