Muhteşem Yüzyıl: Kösem | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
21122015-muhtesem-yuzyil-jpg.47846

Başrollerinde Beren Saat Ekin Koç, Hülya Avşar, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Mete Horozoğlu gibi isimlerin olduğu Muhteşem Yüzyıl: Kösem bugün başlıyor.

Aynı Muhteşem Yüzyıl'da olduğuğu gibi Tims yapımın yapımcılığını yapacağı dizinin senaryosu Yılmaz Şahin'e ait. Büyük bir hazırlık yapılan ve tüm Türkiye'de merakla beklenen dizi Star TV'de yayınlanacak.

İlk bölümü ile bu akşam ekranlara merhaba diyecek olan dizi ile ilgili genel tüm konuları bu başlık altından da konuşabilirsiniz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,117
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ama dizi bizzim kararımızdan önce başlıyor. Yani kararda ki sıkıntı bizle alakalı her türlü bu saatte bu konununda açılması lazım değil mi.:X
Bu durumda @Yiğitt'e de haksızlık oldu, Ozan gelince bölüm açarsa o zaman açacaktık eğer diğer bölümden devam edin deseydi yine o zaman genel konuyu açacaktık. :D Bu kadar acelesi yoktu yani. :X

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu durumda @Yiğitt'e de haksızlık oldu, Ozan gelince bölüm açarsa o zaman açacaktık eğer diğer bölümden devam edin deseydi yine o zaman genel konuyu açacaktık. :D Bu kadar acelesi yoktu yani. :X

@Yiğitt ise sıkıntı onun gönlğnğ ben alırım.:bhr: Nasıl olsa açılacak. Karar gelecek haftaya anca verilir tüm hafta 1. bölüm konusundan konuşmak iyi olmaz.:X

bu bölümde kalmicek bence my bölümüne eklenir orası kimin biliyor herkes:A

Başlık değişir. MY konularının sabitliği kaldırılırsa evet tabi ki orasıda olabilir.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@Yiğitt ise sıkıntı onun gönlğnğ ben alırım.:bhr: Nasıl olsa açılacak. Karar gelecek haftaya anca verilir tüm hafta 1. bölüm konusundan konuşmak iyi olmaz.:X

Başlık değişir. MY konularının sabitliği kaldırılırsa evet tabi ki orasıda olabilir.:A
Günlük dizi değil zaten haftada 1 bölüm oluyor. :D Neyse bir konu için uzatmıyorum senin vicdanına kalmış ve @Yiğitt ile senin aranda. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,117
Puanı
1,061

ne alakası var piss bence my genel yorum konusunun başlığı my kösem genel yorum olsun @mrt-06 bunu silelim:A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Günlük dizi değil zaten haftada 1 bölüm oluyor. :D Neyse bir konu için uzatmıyorum senin vicdanına kalmış ve @Yiğitt ile senin aranda. :A

O zaman konu bende.:bhr: @Yiğitt bebişim sana özelden güzek fotolar atarım bu konu benim için hayati biliyorsun yani yarın ki sınava bile çalışmıyorum rapor alacağım her şeyden önemli şuan beni kırma lütfen lütfen lütfen.:Z

ne alakası var piss bence my genel yorum konusunun başlığı my kösem genel yorum olsun @mrt-06 bunu silelim:A

Senin bu konuda yetkin yok sus.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,117
Puanı
1,061
O zaman konu bende.:bhr: @Yiğitt bebişim sana özelden güzek fotolar atarım bu konu benim için hayati biliyorsun yani yarın ki sınava bile çalışmıyorum rapor alacağım her şeyden önemli şuan beni kırma lütfen lütfen lütfen.:Z

Senin bu konuda yetkin yok sus.:A
ne demek yok :A yetkim olmasa bile baskı yeteneğim var:A ben bir ozana mesaj atayım 300 tane falan:A