Muhteşem Yüzyıl: Kösem | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,556
Puanı
1,061
haftaya maç var. kösem'e müthiş bir darbe gelicek!!! :A

Aslında iki tekrarı da iyi gitmedi maça gerek kalmayabilir. :D Ama fragman bayağı iyi ufff tahmin edemiyorum. :A Bakalım ne olcek. :A

Herkes kendi bölümüne gitsin.:A

MY'nin 10 reytinglik çok sağlam kitlesi var. Eğer kurgu Güzel olur dizi açılırsa 10 reytingi kafadan alır. Ayrıca Beren faktörü var. Dizizi eğer sağlam giderse AB grubunda 12'yi görür.:D İrlandalılık yapma @mrt-06 :A
yanlız my kösem bölümü coşunca birileri diriliş bölümünü hortlatmış :A bu şikeli reyting sisteminde çökedebilir belli olmaz takan yok zati kalitede nirvanaya çıktık :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yanlız my kösem bölümü coşunca birileri diriliş bölümünü hortlatmış :A bu şikeli reyting sisteminde çökedebilir belli olmaz takan yok zati kalitede nirvanaya çıktık :A

Birilerinin Foto paylaşası gelmiş.:A İlginç.
Vadi'de hortluyor devamli.:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Herkes kendi bölümüne gitsin.:A

MY'nin 10 reytinglik çok sağlam kitlesi var. Eğer kurgu Güzel olur dizi açılırsa 10 reytingi kafadan alır. Ayrıca Beren faktörü var. Dizizi eğer sağlam giderse AB grubunda 12'yi görür.:D İrlandalılık yapma @mrt-06 :A
Objektif davranmaya çalışıyorum sadece. :A
diriliş izlediğin için (az da olsa) my sıradan geldi sana. :F
Oha nerden nereye bağladın. :A Daha çok bu dizinin kadrosu ile ilgili sanırım. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
savaşa ne hacet 13 yıllık vadiden sonra en büyük bölüm 4 yıllık my bak istersen 1000 konuyu geçen 2 bölümden biri :D ne fanfinosu çok karadayı ne geniş aile gebilmiş :A
Ota böceğe konu açıyordun bir zahmet. :A
Ben yanlış anladım demek.:A
Aynen. :) Gıcık. .ss
hülyasına rağmen beğenmediyse nedeni belli:A
Hülyamı beğendim zaten ben bütün olarak ele alıyorum. :):)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,556
Puanı
1,061
Ota böceğe konu açıyordun bir zahmet. :A

Aynen. :) Gıcık. .ss

Hülyamı beğendim zaten ben bütün olarak ele alıyorum. :):)
o ot böcük diğer dizilerde olmuyordu nedense bak misal kpa her youtube kanalına verilen ödülü haber yaptırmıştı ama öyle çıkmadı başka :A