Lider Evinde Takıldı: 3-3

Penaltıdan önce Atiba'nın elle oynayışı var bi de. Derbi, şimdi bu maç bilmiyorum BJK'ı şampiyon yapacaklar bu sezon galiba ROK'un dediği gibi.

aga penaltı değil görüntüde bunu doğruluyor 🙂 cüneyte bak sen daneyer in eline vermediği penaltıya bak burda verdiği penaltıya bak
Evet penaltı değil gibi bu Cüneyt bu yönetimle nasıl Şampiyonlar Ligi finali yönetti şaşkınım aga. :)
Aynen, Cüneyt'in yönettiği maçları korkarak izlerim zaten. :D Bu maçta da bir şey olacağını tahmin etmiştim zaten, tartışılacak sonuçta bu da.
Bu adamdan bir cacık olmaz pis gsli.

Pozisyondan önce Atiba topu eliyle alıyor. Ama pozisyon hakkında ne diyim Donk öyle bir atlıyor ki hakem de saliselik bir kararla eli veriyor zor bir karar.

Bu oyuna rağmen 1 puanı son saniyede alıyorsak vay halimize. :) 3 pozisyonlarıda gol oldu bu kadar şans olur. :) Tolga gitmeli.

Tolga'ya baya giydiren var o kadar kötümü oynadı. 3 şut geldi kaleye 3 de gol olmuş diyolar. :D

Dediğim gibi oldu malesef fazla söze gerek yok. :T:
Ne zaman basında Beşiktaş harika, Beşiktaş mükemmel diye methiyeler düzülüyor, puan kaybediyoruz maçtan önce ikimizin de korktuğu başına geldi. Ben Tolga'nın kaleci olmadığı bir kez daha ortaya çıktığı için seviniyorum. Keşke 4-5 yeseydi de kovsaydık.