Muhteşem Yüzyıl: Kösem - Tanıtım Fragmanı | Star TV

@Almila hazır gelmişken sorayim senin MY icin projelerin vardı. En son 2013 yılında başlatacaktın hala başlatamadın. :A

Çok hinsin.:F Yani @Almila 'ya ı yüzden mi yanaştım.😱 :F
Bu arada Almila senin en favori MY bölümü projen vardı ne oldu ona :F

Prnss'i biliyorum ama konuşmadım.:D
@Almila ne safsın 3 kere demeden anlamıyon:F

ay burası kadınlar hamamına dönmüş.ss

ay saçmalama be ondan öğrense öldürmez süründürür :A
Doğru söze ne denir :F
aaaa burada ciddiyet olursa asıl ozaman giderim ben ayolll :F:F:F

bu forumda eğlenmek öncelik olmalı gerçi ben çevremdede ciddiyete gelemiyorum benim enerjim çok yüksek kolay kolay düşmüyor olduğum yer neşe dolup taşıcak bu forumda buna uygun sanırım burayı oyüzden daha çok sevdim :A:A:A
Eğlenceyi herkes sever canım ama can sıkıcı muhabbet bambaşka :)

Prnss'i biliyorum ama konuşmadım.:D
Kösem için Yapıcam :F

@Almila ne safsın 3 kere demeden anlamıyon:F

ay burası kadınlar hamamına dönmüş.ss
Ay sende ağamız olursun işte :F

EDHO Son bölümünü izliyordum İlyasıma dalmışım :love1: @Harunnn60

Nerede o muhteşem yüzyılın ilk başladığındaki fragmanlar heyecan vs hiç beğenmedim adam gibi bir erkek başrolde yok neredesin Halit Reyiz. :D

Doğru söze ne denir :F

Eğlenceyi herkes sever canım ama can sıkıcı muhabbet bambaşka :)

Kösem için Yapıcam :F

Ay sende ağamız olursun işte :F

EDHO Son bölümünü izliyordum İlyasıma dalmışım :love1: @Harunnn60
aaaa tabi sıkıcı muhabbet konularında haklısın cnm ama bu forumda siyaset dışında hiç sıkıcı muhabbet görmedim yani ayy çok eğlenceli renkli benim tabirimle cins üyeler varki ben çok severim öylelerini :A:A:A
çok forum dolaştım buraya gelmeden önce ama burası gibi aile sıcaklığında keyifli bir ortam hiç görmedim son aylarda biraz forum ölü gibiydi ama yine toparladık bence :F:F:F

ayy ama siyaset yasaklanmalı bence bu forumda insanlar ölüyor bunlar devleti savunuyor bir durunda üzülelim ayoll sinir oluyorum yanı :ppp::ppp::ppp:

aaaa tabi sıkıcı muhabbet konularında haklısın cnm ama bu forumda siyaset dışında hiç sıkıcı muhabbet görmedim yani ayy çok eğlenceli renkli benimtabirimle cins üyeler varki ben çok severim öylelerini :A:A:A
çok forum dolaştım buraya gelmeden önce ama burası gibi aile sıcaklığında keyifli bir ortam hiç görmedim son aylarda biraz forum ölü gibiydi ama yine toparladık bence :F

ayy ama siyaset yasaklanmalı bence bu forumda insanlar ölüyor bunlar devleti savunuyor bir durunda üzülelim ayoll sinir oluyorum yanı :ppp::ppp::ppp:
Evet bende katılıyorum bu forumda çok samimi arkadaşlıklar var. Son aylarda kimse yoktu ama şimdi @destere geldi ortam şenlendi. Sonra senin gelmende iyi oldu @Almila :)

aaaa tabi sıkıcı muhabbet konularında haklısın cnm ama bu forumda siyaset dışında hiç sıkıcı muhabbet görmedim yani ayy çok eğlenceli renkli benim tabirimle cins üyeler varki ben çok severim öylelerini :A:A:A
çok forum dolaştım buraya gelmeden önce ama burası gibi aile sıcaklığında keyifli bir ortam hiç görmedim son aylarda biraz forum ölü gibiydi ama yine toparladık bence :F:F:F

Aynen canım ama siyaset hiçbir yerde bitmez :F

Evet bende katılıyorum bu forumda çok samimi arkadaşlıklar var. Son aylarda kimse yoktu ama şimdi @destere geldi ortam şenlendi. Sonra senin gelmende iyi oldu @Almila :)
Teşekkür ederim :)

Tam hazırlamıştım konuyu neyse başarılar diziye.

Fragmanı çok beğendim, kadro çok iyi, Ekin de beklediğimden iyi. :Z

Fragman çok iyi olmuş, beklediğimize değmiş gibi. Özellikle Ekin Koç harika görünüyor. İzlemeyecek olsam da başarılar dilerim diziye. :)

Oha ya fragman nasıl olmuş öyle korktum yani töbest 😱

Oyuncular çok değişik ya çoğunu tanıyamadım arada berki ekini ve Hülya yi gördüm gibi :)

Kiralık Aşk izlerken denk geldim fragmana. :D

My'nin adını kullandınız bari müziğini kullanmayaydınız. ss

Fragman çok etkileyici olmuş ama beğendim diğer fragmanları da bekliyoruz merakla. :D

Alenen yardırmışlar, kadro yakıyor :Z Tülin Özen'i gören bana saniye versin :( Mete Horozoğlu, Erkan Keka ve Ekin Koç'un sahneleri bol olur inşallah. Bu arada bulunan kızı da beğendim :)

Bu fragmandan sonra son yılların en yüksek reytingli başlangıcını yapacağını düşünüyorum. Sonrasını senaryoya göre getirirler bence. Tarihi dizileri sevmem ama tanıtım biraz çekici geldi bana. Daha iddialı tanıtımlar gelecektir.

muthisss bekliyorum

@Almila hazır gelmişken sorayim senin MY icin projelerin vardı. En son 2013 yılında başlatacaktın hala başlatamadın. :A

@Almila ilk benim sorumu cevapla.:Z

Nerede o muhteşem yüzyılın ilk başladığındaki fragmanlar heyecan vs hiç beğenmedim adam gibi bir erkek başrolde yok neredesin Halit Reyiz. :D

5.teaser en iyisi olmuş :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,728
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94