Muhteşem Yüzyıl: Kösem - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Bahar ile bi ara twitter'dan konuşuyorduk ta arada giriyorum diyordu.

Artık buradayım @Harunnn60
ayyy inanma bir ben varım saf gibi diğerleri 1 yıldan 1 yıla 1 saat kalıp tekrar kayboluyorlar buna aktiflik dersek benimkine ne demek lazım bilmiyorum yanı tatlım :F:F:F

sende kaybolma yanı buralarıda boşlamamak lazım bence 🙂🙂🙂

Oh sevindim farklı üyeler iyidir. :D Bir ara foruma ilgi o kadar azaldı ki çok az kişi kalmıştık. :D
Benim ilk zamanlarım çok iyiydi ya. İnan az üye çok daha iyi, daha samimi oluyor :)

ayyy inanma bir ben varım saf gibi diğerleri 1 yıldan 1 yıla 1 saat kalıp tekrar kayboluyorlar buna aktiflik dersek benimkine ne demek lazım bilmiyorum yanı tatlım :F:F:F

sende kaybolma yanı buralarıda boşlamamak lazım bence 🙂🙂🙂
Canım benim tamamen keyfi yani gerçekten bazen çok çocuksu saçma sapan muhabbetler görünce giresim kalmıyor artık.
kendine dikkat et @Çiğdem- karanlıkta oklavasıyla saldırabilir, büyü yaptırabilir, zehirleyebilir her şey beklenir o kuru kızdan.ss

Senin Hürrem den öğrenmiştir :A

Benim ilk zamanlarım çok iyiydi ya. İnan az üye çok daha iyi, daha samimi oluyor :)

Canım benim tamamen keyfi yani gerçekten bazen çok çocuksu saçma sapan muhabbetler görünce giresim kalmıyor artık.

ay saçmalama be ondan öğrense öldürmez süründürür :A

Evet haklısın ama alıştığımız bir çok üye ayrıldı. Öyle olunca insanın keyfi kaçıyor iste. :/

aaaa burada ciddiyet olursa asıl ozaman giderim ben ayolll :F:F:F

bu forumda eğlenmek öncelik olmalı gerçi ben çevremdede ciddiyete gelemiyorum benim enerjim çok yüksek kolay kolay düşmüyor olduğum yer neşe dolup taşıcak bu forumda buna uygun sanırım burayı oyüzden daha çok sevdim :A:A:A

3.ezonda 3-4 hafta olup kaybolmuştu soak sanati yarışmıyordu 3.sezon oyüzden ilgilenmemiştir oy verenlerle :F:F:F

Çok hinsin.:F Yani @Almila 'ya ı yüzden mi yanaştım.😱 :F
Bu arada Almila senin en favori MY bölümü projen vardı ne oldu ona :F

3.ezonda 3-4 hafta olup kaybolmuştu soak sanati yarışmıyordu 3.sezon oyüzden ilgilenmemiştir oy verenlerle :F:F:F

3.sezonda yarışıyordu diye biliyorum @sokak sanati ni. :D Ama eski süper moddu o. :D Nasıl hatırlayamadi Umut şaşırdım. :D

Prnss'i biliyorum ama konuşmadım.:D

Forum İstatistikleri

Konular
171,728
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94