CW The Flash 1. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız Flash çok hızlı koşuyor yani ışık hızına yetişecek boyutlarda düz gitmesi imkansız, bu arkadaş çok zekiymiş. :)

Bu arada spoi içine koysan sayın modum malum içinde argo var. :A
@sokak sanati sana ve o ağzıbozuk arkadaşına @mrt-06 gereken cevabı vermiş ağzınızın payınıda aynı şekilde yani bana laf bırakmamış :A:A:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
The Flash hakkında bir şey okudum acaba doğru mu. :( The Flash'ın 3. sezonu olmayacakmış hatta Arrow da bu sezon bitecekmiş. Filmle mi ilgili ne tam anlayamadım. :F @Çiğdem- @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
The Flash hakkında bir şey okudum acaba doğru mu. :( The Flash'ın 3. sezonu olmayacakmış hatta Arrow da bu sezon bitecekmiş. Filmle mi ilgili ne tam anlayamadım. :F @Çiğdem- @Harunnn60
the flashı bilmiyorumda cnm arrow 2 sezon sonra biticek oyüzden yalan haberdir cnm zaten bu iki dizinin bir yan dizisi daha yayınlaınıcak bu sezon arrow flash o dizidede konuk olucakalr ara sıra :F:F:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
0,5 ortalamada gidiyordu dizi sezon finali 0.5 altıydı ama galiba ama daha önceden onay almıştı yeni sezon için ama cw ekim listesinden çıkarıp son bahara bırakmış harcayabilirler
:F:F:F
Kız The CW onay verirken 18 - 25 yaş kategorisini baz alıyormuş belki orada yüksektir. :(

Şu Amerikalılar da nerede çer çöp var baştacı ediyorlar güzelim diziler harcanıyor. :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu diziler Supernatural gibi 10 yıl gitmeyecek yapımcı DC Comics bu karakterleri filme alabilir o yüzden. Arrow zaten bitecek ama Flash için var zaman. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte ben de tam olarak bunu dmeek istemiştim. :F Haro özetledi. :A @Çiğdem-
Bu diziler Supernatural gibi 10 yıl gitmeyecek yapımcı DC Comics bu karakterleri filme alabilir o yüzden. Arrow zaten bitecek ama Flash için var zaman. :D
yani hemen bitmez onu demek istedim arrow 2 sezon daha oynayacak bu sezon 4. sezona başlıcak 5. sezonda biticek yani daha 2 szonu daha var flashta arrow bitmeden bitmez ortak bölüm çekiyorlar arrow 5.sezonu görücğeine göre flashta 3.sezonu kesin görücek ama ikisi berabermi biter yoksa flash arrowdan sonra 1-2 sezon daha oynarmı bilemiyorum ama iki dizininde 2 sezon en azından devam edeceği kesin yani flash belki 3.sezon arrowla birlikte biter belkide 1-2 sezon devam edip 5.sezon biter orasını kestiremiyorum ama flash 3.sezonu kesin görür çünkü arrow 5.sezonda biticek iki dizi birbirine bağlantılı ilerliyor :-):-):-)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yani hemen bitmez onu demek istedim arrow 2 sezon daha oynayacak bu sezon 4. sezona başlıcak 5. sezonda biticek yani daha 2 szonu daha var flashta arrow bitmeden bitmez ortak bölüm çekiyorlar arrow 5.sezonu görücğeine göre flashta 3.sezonu kesin görücek ama ikisi berabermi biter yoksa flash arrowdan sonra 1-2 sezon daha oynarmı bilemiyorum ama iki dizininde 2 sezon en azından devam edeceği kesin yani flash belki 3.sezon arrowla birlikte biter belkide 1-2 sezon devam edip 5.sezon biter orasını kestiremiyorum ama flash 3.sezonu kesin görür çünkü arrow 5.sezonda biticek iki dizi birbirine bağlantılı ilerliyor :-):-):-)
Daredevil'de uzun sürmez bence çok iyi reyntingler almasa bitecekti normalde. :D Ama popüler olunca uzattılar. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daredevil'de uzun sürmez bence çok iyi reyntingler almasa bitecekti normalde. :D Ama popüler olunca uzattılar. :D
o ayrı birşey ama cnm 3-4 süperkahranlı bir dizi yapılıcak o süper kahramanları reklam amaçlı tanıtmak amaçlı 1 er sezon ayarlamışlar hepsinden 1 er sezon tanıtıp gösterince asıl diziyi yapıcaklar daredevil tanıtım amaçlı birşeydi ama yoğun ilgi olunca 2.sezon akrarıda almışlar ama böylesi daha iyi oldu tabi :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
o ayrı birşey ama cnm 3-4 süperkahranlı bir dizi yapılıcak o süper kahramanları reklam amaçlı tanıtmak amaçlı 1 er sezon ayarlamışlar hepsinden 1 er sezon tanıtıp gösterince asıl diziyi yapıcaklar daredevil tanıtım amaçlı birşeydi ama yoğun ilgi olunca 2.sezon akrarıda almışlar ama böylesi daha iyi oldu tabi :Z:Z:Z
Aynen , Bates Motel konusuna bak cevapladım sorunu. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x17'i izledim. Aman Allah'ım ben şok yani.... @Çiğdem- hakikatten dediğin kadar vardı kız ağızım açık kaldı izlerken o ne bölümdü. Kendimden geçtim. :eek:

Doktor Wells aslında başkasıymış. :eek: Dizideki bütün sırlar açıklandı bu bölüm doktorun neden geleceği kontrol ettiği falan....

@cookies
The Flash 1x15

Ben şok ben iptal ben wefad!!!!! Dehşetül vahşet bir bölümdü. :eek: @Çiğdem- @cookies

Vay be tüm sırlar açığa çıktı. Doktorun gerçek yüzünü gördü Cisco ama sonra doktor adamı öldürdü, Barry Iris'e açıldı öpüştüler. Bölümün sonunda da zamanda yolculuk oldu, şimdi her şey gelecek bölüme kaldı. Müthiş bir bölümdü.
1x20'yi izledim. @Çiğdem- dediğin gibi bölüm muhteşemdi, izlerken şaşkınlıktan ağızımı kapatamadım. :F Heyecandan kalbim duracaktı valla. :D

Bölüm bilim kurgunun sınırlarını zorladı resmen. [HASHTAG]#theflash[/HASHTAG]

Cisco rüyasına yeniden gitti ve o anı yeniden yaşadı, son sahnede doktora oyun yaptılar ancak başından beri doktor onlarla oynuyormuş. Yüz değiştiren adamı kullanıp hepsini kandırdı. Son sahnede sen çok önceden demiştin ya Çiko bu işlerin Eddie ile bağlantısı var diye o da ortaya çıktı. Kız tüm sırlar açığa çıkıyor 2. sezon ne yapacak bunlar. :eek:

Ve sonunda....

Iris Flash'ın Barry olduğunu anladı elindeki kıvılcımdan sonra. Sonunda diyorum. :rolleyes:
Kesinlikle katılıyorum, bu yıl birçok yabancı diziye başladım, Flash'ı daha ilk bölümden hastası oldum hatırlarsan ilk zamanlar art arda izliyordum bölümleri. Çok sürükleyici bir dizi.

Örümcek Adam havasını ben de alıyorum dün hatta kendi kendime dedim aynı şeyi. :D

İnşallah yeni sezonda 2 reytingi görecez. :A
Patlatıyorum şuan, birde kola açarım oh. :A

Nerden bileyim adamın başka biri olduğunu o sahneyi izlerken böyle oldum. :F

saskin-kedi-dikkatli-bakan-kedi-sasirmis-kedi.jpg
ahhh 1.sezon bmbaşkaydı taabi @mrt-06 şu mesajlrın baksana ayoll :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
ahhh 1.sezon bmbaşkaydı taabi @mrt-06 şu mesajlrın baksana ayoll :F
Aynen özellikle tam da bu bölümler. Wells'in gerçek yüzünü görmüştük Cisco'yu öldürmeye kalkmıştı falan ne efsane bölümlerdi. :( Şimdi iyice sıradan bir dizi olmaya doğru yürüyor. :/

Dizi bittikten sonra senle ilk bölümden itibaren yeniden başlayalım bence. :D