Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

mükemmel aile tablosu @Yiğitt @Çiğdem- @EFE UYSAL @GunesinOglu @cookies
11692678_933443006722959_1266745528475260426_n.jpg

2. bölüm nasıldı öyle bayıla bayıla izledim. nazlı damga vurdu bu bölüme. :X

hayır değil geçen bölümde nazlı bulmuştu onu teknede haluğn
melisanın kaybından parmağı var o kolyede melisanın kolyesi

Aynen. :D

Fragmana iyi bak, Nazlı'yı gösterdiği bir yerde boynunda kolye falan yok. O sevgilisinden sonra ilk kez biriyle dans ettiği için falan öyle oluyordur.
fragmanda yanıltmaca olabilir kolyeyi takacak nazlı resimleri bile
var bölümün

Yeni bölüm az sonra başlıyoruz, merakla bekliyoruz. :D

Reklam arasında bi bakalım dedik.:D

İyi başlamış bölüm.:D

Sevilay show başlıyor.:Z

Son düzenleme:
Bölümü biraz durgun buldum aslında ama sonlara doğru açıldı. :D

Haluk'la Güneş öpüştü, Selin'le Emre öpüştü darısı Nazlı ve Savaş'a artık. :D

Ali - Selin yumuşadılar gibi birbirlerine karşı en büyük aşklar nefretle başlar hesabı yakında ateş bacayı saracak gibi. :A

Nazlı ve Savaş bu bölümde daha da yakınlaştılar. :D Hatta Nazlı Savaş'ın onu öpmesine izin bile verdi. :A Ama o kolye olayı yüzünden bölüm iyi bitmedi onlar için. ss

Bölümün son güzel bitti yine Savaş Haluk'tan hesap sormaya gitti bakalım Haluk ne cevap verecek :D

Ne kolyeymis be :A :A

Bu Kız asla vazgecmemden ayrılıp burda mi oynayacak yani 😱
Bi de yaşıyor galiba eski sevgilisi :( yaa ölsün :(

haluk kişisinin maskesinin düşmesini bekliyoruz umudumuz nazlı istemeden de olsa çözer o bu olayı :F

Şahane bir bölümdü. Olaylar iyi gelişiyor..

İzledikçe oyuncular gözüme batmaya başladı. Şu Selin biraz daha iyi oynasa süper olacak.:(

Emre ne saf bir şey öyle.:F
Selin'e oynanan oyun güldürdü.:F Biliyordum bir şey çıkmayacağını Selin'in saçma tepkilerine baya güldüm.:F
Emre'nin eski sevgilisine bayılıyorum.:bhr: Kız çok sağlam geldi bana.:Z

Savaş ile Nazlı arasında ki diyaloglar arada saçma kalsada güzeldi. Seviyoruz o ikiliyor.:D
En sonda Savaş vs Haluk oldu. Ne çıkacak oradan merak ettim. Haluk nasıl kıvıracak onu merak ettim daha doğrusu..

Bu Sevilay'a bayılıyorum. Ben böyle dobra kadın görmedim.:love1:
Güneş ve Haluk'un ablasını atışmasını seviyorum.:F Sinsi sinsi güldürüyor beni.:A

Neyse devam diziye.:D

Artık perşembe akşamları diziyi izlemeye çalışacam bugün 12.15 tekrar bölümü var yanılmıyosam izlemem gerek